nasiona marihuany

1st grow by lysy ziom ;]

Wyszukiwarka Forumowa:

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
Co do pozostałych konopii ładnie sie prezentują, ale nie myślałeś żeby już wszystkie do ziemi przesadzić? myśle że w tych kubkach mają ciasno i mogą ulec skarłowaceniu.

Spoko spoko bede przesadzal juz niebawem, i wcale nie uwazam ze skarlowacieja, nie ktore EM w kupkach mialy ok 30 cm, co prawda troszke sie wyciagnely ale teraz juz rosna normalnie. A poza tym miejscowke mam taka ze po deszczu slimakow jest caly multum i nie chce zeby takie male krzaki zostaly zjedzone... W kubkach jest po prostu bezpieczniej tak zauwazylem, mniejsze straty... bo jak roslinka w ziemi i podsypie wokol slimakola to po kilkudniowych deszczach ostro zmniejsza mi sie liczba krzakow bo slimakol zostal wymyty albo slimakow bylo tyle ze sobie przeszly po skorupkach do krzakow hehe, a tak biore rozkladam gazete, klade kubeczki, podsypuje wokol nich slimakol i zwykle nawet nie dochodza do roslinki bo juz sa martwe, takze kubki to dla mnie dobry srodek bezpieczenstwa :)
 

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
Widze ze nic sie tu nie dziej to podrzuce kilak zdjec. Bylem przesadzic 10 krzaczkow oto one :)
EM

druga EM

Roslinka ktora wyrosla z nasionka z worka, ale temat byl konkretny wiec postanowilem zostawic..

kilka t44



Tutaj z lewej EM z prawej t44

i na koniec WW, mialem 3 ale tylko jedna przetrwala atak slimakow


Zakopalem nadmiar lodyg u wszystkich roslinek, zobaczymy jak beda sobie radzic...:sunny:
 

stachson

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2008
Postów
108
Buchów
0
Dobrze że już przesadziłeś, roślinki naprawde ładne :freak2:
Mam nadzieje że wszystkie Ci dojdą...powodzenia

PS: jedna z roślinek wygląda jakbyś ją już trenował :p
 

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
Nudno w tym growlogu jak na wykładzie z psychologii wiec zarzuce kilka swiezych fotek :D

Na poczatek dobra wiadomosc, udalo sie ukorzenic rosline ktorej slimaki objadly łodyżke

Teraz po kolei, WW na poczatek, przybrała na masie troszeczke :)

EM



T44




na koniec pestka z palenia :)


Roslinki zostaly pierwszy raz w swym krotkim zywocie podlane biohumusem, zobaczymy jak dalej beda sie rozwijac, nastepna planowana wizyta na tym spocie za ok 2 tygodnie :) chyba ze bedzie susza znowu ;/ pozdro
 

Kwidron

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 2, 2007
Postów
1,335
Buchów
6
A fuu, jaki masz brzydki palec :D A tak na serio to ładnie, życzę powodzenia :)
 

Szreder

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 11, 2008
Postów
566
Buchów
11
No, no dajesz łysy :D widzę z fotek, że ślimaki cię nie opuszczają :sunny: dbaj dobrze o te krzaki to cię wynagrodzą na jesień ;)

pozdro
 

Skonfundowany

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 13, 2007
Postów
869
Buchów
4
kurde! ja jakbym mial tyle ślimakow to bym rozbil tam namiot i wybijal to kur***wo! Tak czy inaczej życzę powodzenia!

P.S. Może powiesz jakims dzieciakom że dasz im po listku jak będą ci pilnować spota przed ślimakami(hehehehe) :)
 
Ostatnia edycja:

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
kurde! ja jakbym mial tyle ślimakow to bym rozbil tam namiot i wybijal to kur***wo!


Hehheh dzieki maniuś ale slimakol w zupelnosci wystarczy, gorzej jak pada 3 dni pod rzad... w tym roku starcilem ogolnie ok20 kilku sadzonek przez slimaki, u mnie jest tego cholerstwa od zajobca.. a najgorszy byl ten tydzien co praktycznie caly czas padalo. Ale teraz jest juz dobrze. I zdecydownie bardziej polecam slimakol z substrala niz z brossa, ma wieksze granuli i dluzej sie "broni" przed wyplukaniem. Jutro byc moze pojade do panienki Lowsnow zobaczyc co u niej ;) troszke nawozu na flo jej zaaplikowac :) pozdro
</P>
 

redzi

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2006
Postów
217
Buchów
2
Podsypywać wiurami trzeba było, to może z tych 20 by coś przetrwało...
 

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
No to tak o: Lownow na flo jest juz chyba 3 tydzien (+-5dni) obejzyjcie sobie dokladnie i ocencie ile wg was jeszcze mu zostalo, ja osobiscie mysle że ze 2 tygodnie bo zaczynaja pojawiac sie pierwsze brazowe wloski

to zdjecie mi troche nie wyszlo, łapka sie telepie czasami...

i wszyscy obracamu glowki w lewo :)

na koniec jeden z przesadzony t44

pozdro
 

Fernandoo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2006
Postów
1,571
Buchów
3
no ładnie ci kwitnie zrób dokładniejsze zdjęcia to oszacujemy pozdr powo
 
K

Kałamarnica

Guest
Fanie to wyglada ale mnie juz to zastanawia jak to bedzie klepac . Zdaj potem raport z palenia jakie to ziołko bo ja bym byl zainteresowany na nastempy out2009
 

Szreder

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 11, 2008
Postów
566
Buchów
11
nom, daj raport z palenia koniecznie :D ile przeciętnie wychodzi z lowsnowa? więcej niż z lr2?
 
P

pakonopny

Guest
lysy ziom gratulacje a co do momentu najlepsza obcja to lupa i obserwowac trychomy w momencie jak banieczki stana sie bialobrazowe jest najlepiej gdyz wuwczas osiaga najwyzsza koncentracje alkaloidow. Co do kopa wczesniaki przyjemnie kopia ale krutko, tak ze kwestia gustu.
Pozdro i czekam na relacje z testa(curing 20 dni jak dasz rady wytrzymac tyle)
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Za***isty ten lowsnow, autoflowering działa jak trzeba. Mi Ruderalis Indica też miała sama zakwitnąć i jak dotąd zero kwitnięcia.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół