nasiona marihuany

1st grow by lysy ziom ;]

Wyszukiwarka Forumowa:

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
Mam nadzieje, że w 09' oboje się uchronimy przed ***anymi hujami złodziejami, choć i tak w tym roku poszło Ci z tym lepiej niż u mnie :p

Ja również mam taką nadzieję... najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że z miejscówki na której zakładałem, że będą rosły same lr posadziłem też większe odmiany... i mimo tego że 20m od tej miejscówki przechodziła ścieżka i mnóstwo ludzi się przez cały rok przez nią przewinęło (wędkarzy, myśliwych, rolników, wieśniaków itd) to pozostała niewykryta :D jak to mówią najciemniej pod latarnią :)

PS. Trening jednak sporo pomaga w zamaskowaniu krzaka :)
 

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
Witajcie :)
Dzisiaj przeprowadziłem teścik T44 i muszę stwierdzić że test przeszła pomyślnie ta odmianka. Lolek na 3 i jest ciekawie.. na początku bania leciutka lajcikowa, ale po chwili zaczyna wchodzić coraz mocniej i to się czuje ;D Odmianka ciekawa choć osobiście preferuje banie po p mixach, jakoś bardziej do mnie przemawia.. Ktoś kto lubi indyki na pewno się nie zawiedzie na T44, osobiście nie mam zamiaru jej sadzić więcej, późno suka zaczęła kwitnąć i strasznie długo się do kwitnienia zbierała. Teraz postaram się postawić na coś szybszego :)
 

DziadBorowy

Well-known member
Rejestracja
Paź 2, 2008
Postów
118
Buchów
1
łysy ale czy T44 działa naprawde jak typowa indyjka ? i czy naprawde jest to 100% indica ? (osobiście jestem zainteresowany bo wole indyjki a na out raczej sativy dominują )
 

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
Nie wiem czy to jest 100% indyka czy 90, czy 98% ale zamula zdrowo. Jest idealna do grania na playstation albo xboxie, bo na balety bym po tym nie poszedł na pewno :)
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
h*j wie czy to 100% indyja Mi porosły grubo 2 metrowe suczki tego i liscie miały bardziej sativkowe .Zaczęły kwitnąc jak już wczesniej gdzies na tym forum pisałem z początkiem września,sciąłęem 23 pazdZiernika i sporo im brakowało,powodem scięcia była oczywisciw plesń.
 
R

Rider

Guest
top44 = viking(stary outowy holenerski strain) x skunk, nie łudźcie sie ze wam dojdzie w 44 dni i niewiem na ch*j sie rozpisujecie czy to indyjka czy nie, zetniesz wczesniej bedziesz mial trippy high, pozniej stoney typowy proste.
A po drugie jesli nie do konca doszly t44 dziala na was jak ostra indyjka, to znaczy ze tych drugich nie paliliscie za duzo :sunny:

no nic, pozostaje zyczyc milego palenia
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół