nasiona marihuany

1st grow by lysy ziom ;]

Wyszukiwarka Forumowa:

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
Wiatam wszystkich zgromadzonych
W tym temacie bedziemy sledzic poczynania moich dziewczynek, chlopaki napewno tez sie trafia gdyz pestki byly tylko i wylacznie regular. Pestki ktore wykielkowalem to LowSnow by Scooterr (jeszcze raz dzieki ziom) LR od Kwidrona :)*) :) + 2 Lr z gratisa od imperatora, FCS by Franz Crossed Seeds (nie wiem ile ich zostalo bo w czasie tych deszczow tygodniowych mialem najazd armi slimakow) co ja tam jeszcze mam.. aha EM, chyba jednego WW, T44, kilka pestek z OP, no i jeszcze kilka ciekawych propozycji od dobrego czlowieka z icmag, ale napisze o nich pozniej poniewaz sa jeszcze malutkie i nie bede ich narazie pokazywal.
Ok to tyle slowem wstepu, przejdzmy moze do obejzenia moich maluchow :)

Na poczatek Lr

Top44, niektore sie polozyly ale jak bede przesadzal to logyge zakopie maksymalnie zeby juz sobie rosly ladnie w gore :)
LowSnow, od poczatku jeden jakby rosl troche innaczej od innych...

to ten sam jakis czas pozniej


niestety okazal sie facetem i brutalnie wywalil jaja przy nastepnej wizycie na spocie :)

ale dziwczynki tez sie pokazaly.. oto one

i ta sama ok 10 dni pozniej

widok z lotu konskiej muchy


No i to tyle jak na dzien dzisiejszy, fotki bede wrzucal systematycznie po kazdej wizycie na spocie.. Ten LS na ostatnim zdjeciu zaczal juz kwitnac, juz powinienen zapodac mu troche nawozu na kwitnienie? Jak myslicie?
Dobra ja juz nic nie gadam... komentarze i sugestie mile widziane. Pozdro
 
Ostatnia edycja:
D

DzikiKoper

Guest
Nawozy mozesz juz podawac.

W takiej proporcji aby znacznie zmniejszyc stosunek azotu do reszty pierwiastkow.

Dobrze jakbys mial stymulator kwitnienia.
 

Kwidron

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 2, 2007
Postów
1,335
Buchów
6
Powodzenia, bez stymulatorów tez moze byc calkiem niezle, polecam Planton K :) Pozdro
 

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
polecam Planton K :) Pozdro

Bylem wczoraj we wszystkich ogrodniczych w calym miescie i niestety u mnie nie ma plantonu K. :zombi: Moze ktos zna jakis inny nawoz na flo
Tylko cos w miare niedrogiego :freak:
 
P

Palisanto

Guest
Cos do surfini, pelargoni i innych kwitnących, cos do pomidorów. Ogólnie sprawdzaj NPK. Jeżeli jest znacząca przewaga fosforu i potasu nad azotem to teoretycznie nadaje sie na flo. Proponuje zajrzeć takze do jakiegos punktu dostarczania nawozów dla rolnictwa. Kupisz tam całkiem dobre PK za niewielka kase.
 

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
Kupilem dzisiaj nawoz do kaktusow substrala... taki o


NPK 3+5+7 bedzie sie nadawal ?
Jutro jade go zastosowac i przesadzic kilka plantow na jedno z miejsc docelowych takze pozna noca powinny sie pojawic nowe fotki...
pozdro
 

Lob19

Well-known member
Rejestracja
Lis 17, 2005
Postów
269
Buchów
4
Wszystko sie nadaje ;) Ale biohumus to chyba jedna z najlepszych (nieprofesjonalnych) rozwiazan... Powodzenia :)
 

ericsson

Well-known member
Rejestracja
Mar 27, 2008
Postów
138
Buchów
3
Łysy pisał przecież, że szuka czegoś na flo czyli jak pisał muciek powinno to być coś z przewagą fosforu i potasu. Biohumus jest raczej stosowany przy weg'u.
Ze składu tego kaktusowego Substrala wynika, że będzie spoko na flo ;)
Oby smakował plantom!
 
D

DzikiKoper

Guest
dokup do tego planton K.

Bedziesz mogl to mieszac razem, lub w pozniejszej fazie kwitnienia dawac sam planton, zeby planty dostawaly juz sam potas i fosfor.

Jest niedrogi, cos ok 5 zl.
 

Kwidron

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 2, 2007
Postów
1,335
Buchów
6
Ja kupiłem Planton K w ogrodniczym za 2,50 zł :)
 

kkelol

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2006
Postów
597
Buchów
5
ja rowniez zycze powowdzenia, bede sledzil poczynania
 

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
dokup do tego planton K.

Bedziesz mogl to mieszac razem, lub w pozniejszej fazie kwitnienia dawac sam planton, zeby planty dostawaly juz sam potas i fosfor.

Jest niedrogi, cos ok 5 zl.

Nie ma u mnie w miescie plantona K, szukalem juz we wszystkich mi znanych ogrodniczych.... bede chyba musiał zamówic z allegro albo...
Ja kupiłem Planton K w ogrodniczym za 2,50 zł :)

i wszystko jasne :D
 
Ostatnia edycja:

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
Przychodze dzis na miejscowke patrze, a tam wszystko lezy poprzewracane, zjedzone, chyba sarenki sobie przyszly i uczte mala zrobily, z tego miejsca tylko jeden plant przezyl.. tak to wygladalo jak tam przyszedlem

potem wzielem tego jednego co przezyl t44 i przesadzilem na miejscowe

potem poszedlem sobie zobaczyc jak tam Lowsnow.. okazalo sie ze lowsnow dobrze hehe :D zaaplikowalem mu troszke nawozu..


na koniec EM razem z topami czterdziestkami czworkami :)

To narazie tyle kolejne zdjecia pojawia sie jak tylko bede na spocie :) pozdowki no i komentowac koniecznie :D
 

stachson

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2008
Postów
108
Buchów
0
Najważniejsze żeby sie nie załamwyać. Mnie ostatnio wiatr złamał jednego passionka:pl: bylem ostro wk***iony bo nie mam duzo roslin na out.
Co do pozostałych konopii ładnie sie prezentują, ale nie myślałeś żeby już wszystkie do ziemi przesadzić? myśle że w tych kubkach mają ciasno i mogą ulec skarłowaceniu.
Pozdrawiam i czekam na kolejne foto <lol>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół