nasiona marihuany

Diesel Ryder

Wyszukiwarka Forumowa:

NaturalBandit

Active member
Rejestracja
Kwi 29, 2008
Postów
32
Buchów
0
Diesel Ryder jest kozakkk..naprawde polecam... mialem okazje skosztowac..i 1 klasa.. :yeahh:
 

luzik1980

Well-known member
Rejestracja
Maj 2, 2008
Postów
154
Buchów
1
załóżmy że ktoś trzyma tą roślinę 20 w boxie a potem a out (ziemia podlana doskonale przygotowana nawozy dolomit potas i inne ), i roślinka tak musi wytrzymać miesiąc bez podlewania, po miesiącu dopiero otrzyma wodę i "roślinnego dopalacza" typu nano grow lub gibrescol 10mg i po dwuch tygodniach ścięcie, czy roślina jest wytrzymała zeby przetrwać miesiąc bez podlewania ? (oczywiście zakładając że na polu niebędzie padało, co się zadko zdarza).<lol>
 

mysiopasio

Well-known member
Rejestracja
Maj 5, 2009
Postów
45
Buchów
0
Siemka! I jak, sadził ktoś diesla teraz na outa? Bo ja się przymierzam. Dostałem dwie pestki w gratisie z cannabis.fr.pl i chyba pójdą na oucik. Pozdrawiam
 

lotar123

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2008
Postów
78
Buchów
3
ja dzisiaj kielkuje DieselRydera na outa i white russian :) zobaczymy co bedize :) 6 pestek DR i 5 WR
 

Niemaszkolan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 21, 2008
Postów
971
Buchów
1
ja będe kosztował niedlugo z f2seeds diesel ryder x AK47 ... :p mam nadzieje że będzie jak mówiono... mocno :jaraczz:krzaczorki bardzo fajnie już pachną mimo że na jednym wogole nie widać kwiatków na drogim widze już łądną cipcie
zostaly mi jeszcze dwie pestki tej odmiany na czerwiec:p Zapaszek jest miły bardzo mam nadzieje że będzie sie wzmagał...
 

Mr.StickyfingerZ

Well-known member
Rejestracja
Kwi 7, 2009
Postów
438
Buchów
8
Mnie tez zaintrygowala ta odmianka i wzielem ja sobie na tegoroczny out, pestki wlasnie sobie plywaja w kubku ;D mam nadzieje ze dobry staff bedzie ;d
 

Niemaszkolan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 21, 2008
Postów
971
Buchów
1
Fotki moich Dr x Ak47
co prawda nie czysty diesel ryder ale jeżeli chodzi o wzrost odmianki pewnie bardzo podobne z ziemi wyszły 10 kwietnia...jedna rośnie ok droga słabiej ale warunki te same widocznie taki jej urok albo doznała jakiegoś szoku no nie wiem:]
łodyga się wyciągneła ale juz jest z nia ok:]
SN851436.JPG

SN851439.JPG



displayimage-642-1.html
 
Ostatnia edycja:

Stunt_13

Well-known member
Rejestracja
Paź 1, 2009
Postów
94
Buchów
0
a wie ktoś cos na temat Diesel ryder x blueberry??
Pozdrawiam
 

RedMan

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2009
Postów
130
Buchów
0
Hmm.. no osobiście nie słyszałem :]

Na ten rok interesuje mnie tylko:

-6x AK 47 auto. fem.
-6x Diesel Ryder auto. fem.
-6x White Master auto. fem.

f2seeds.pl

Nie znalazłem jakiś specjalnych fotorelacji tych odmian.. niektóre kończyły się tak szybko jak się zaczęły.. :D

Jeżeli ktoś miał którąś z tych odmian, mógłby napisać tutaj ile wyszło i czym lał? :D Byłbym wdzięczny :freak:

peace!
 

GoldenIce

Active member
Rejestracja
Mar 3, 2009
Postów
30
Buchów
0
Powiem tak z Diesel Ryder w 2oo9r zebrałem z jednej panienki okolo 35-45g także polnik niezły a nawozy to azocik biohumus kwitnienie pk 13/14 i ripen :D także ogólnie jestem zadowolony a co do zapachu to cytrusowo malinowo kolorowy zapach nie da się tego opisać :p musisz spróbować :):jaraczz:

 
Ostatnia edycja:

ramfels

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2008
Postów
83
Buchów
0
DR od f2seeds

Mialem doczynienia z DR pod hps 150w, Box 45x55x120.
Zakupione z http://www.f2seeds.fr.pl.
Uprawa byla latwa i nieklopotliwa - AF Femi. Wykielkowalo 6 z 6 ;-), od wyjscia z ziemi do kosy 8 tyg. Z racji mojej pierwszej uprawy zbior w okolicach 15 g z krzaczka (4 krzaki - 2 pozostaly wciaz dochodza na outdoor), topy raczej luzne, lecz zalane na maksa krysztalem - mienia sie w sloiku do tej pory ;-)

Smaczek przyjemnie slodkawy, mom zdaniem jakby z lekką nuta miodu - slodkawy. Dymek przyjemny o bardzo naturalnym, slodkawym aromacie. Sam zapach suszu bardzo intensywny, wrecz przebarwiony - ciezko powiedzec bo wciaz dochodzi w sloiku (2 tygodnie).

Moc duza, nie mam ochoty spalic kolejnego szkielka - 1 zupelnie wystarcza ;-) Dosc dlugo trzyma.Zciety podczs mlecznych trichomow i cale szczescie bo gdybym przetryzmal 7-10 dni to chyba nie chcialbym, nie na moja bylby glowe ;-) Juz teraz slysze glosy przyjaciol ze jest ciut za mocny ;-)

Generalnie polecam, bo jak na pierwsza uprawe nie mialem rzadnych problemow. Robie niedlugo drugie podejscie aby uzyskac wiekszy plon w boxie 45x55x120 ale juz na 250W HPS.
 
Ostatnia edycja:

CANNABISZ

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2010
Postów
823
Buchów
1
Odgrzewam ale ch*j niech bedzie.
Mam pytanie dotyczace Diesel ryder fem. czy nie hermi sie?
Te regularne to porazka mialem dwa razy po 10 szt. reg. i wiekszosc albo meskie albo hermy.Wie ktos moze jak to wyglada z femkami? Chodzi mi o oryginalne od Joint doctror nie F2.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół