nasiona marihuany

Jeździ ktoś na desce ?

Wyszukiwarka Forumowa:

starter14

Member
Rejestracja
Kwi 9, 2008
Postów
17
Buchów
0
Jak tak to w jakich miastach i czy macie jakies fajne miejscowki/skateparki bo wakacje sie zblizaja i trzeba gdzie wyjechac na pare dni. Myslalem o bielawie... Byl tam ktos ??
 

Hellix

Well-known member
Rejestracja
Paź 12, 2007
Postów
185
Buchów
3
elo
Sam pojezdzilbym na jakims fajnym skateparku. Polecam Bydgoski kryty skatepark w Myslenciinku. Jeszcze tam nie jezdzilem. Ale napewno sie wybiore ;]

http://www.sse.bydgoszcz.pl/
 

starter14

Member
Rejestracja
Kwi 9, 2008
Postów
17
Buchów
0
wyglada kozacko chyba tam tez pojade jak w miare tani nocleg sie znajdzie aby oczywiscie wiecej kaski na ziolko bylo xD
 

Lizard

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 17, 2009
Postów
1,688
Buchów
1,296
Odznaki
2
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Alpha

Well-known member
Rejestracja
Mar 8, 2009
Postów
415
Buchów
0
Jak tak to w jakich miastach i czy macie jakies fajne miejscowki/skateparki bo wakacje sie zblizaja i trzeba gdzie wyjechac na pare dni. Myslalem o bielawie... Byl tam ktos ??

co do jazdy na desce to muszę wam polecić pewien sprzęt a wiec:
clear.gif

bardzo efektywny i tani w wykonaniu zwłaszcza jak ma sie pod nosem zakład drzewny;)
 

Lizard

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 17, 2009
Postów
1,688
Buchów
1,296
Odznaki
2
bardzo efektywny i tani w wykonaniu zwłaszcza jak ma sie pod nosem zakład drzewny
dobra ale z tego zrobisz jedynie stelarz np. rampy a sklejki kosztuja.box'a raczej z tego nie zrobisz...
 

Mr.StickyfingerZ

Well-known member
Rejestracja
Kwi 7, 2009
Postów
438
Buchów
8
dobra grafike sobie zrobiles kabanos ;d ja pochwale sie swoja, (niestety) juz zlamana deska. Za***isty profil, trzymala mi dobry sezonik a naprawde ja katowalem, poszla przy noseslidzie na skateparkowym krzywym murku.

Oldschool'owa firma Santa Cruz promodel Florentin Marfaing 230 zł - duzo, ale polecam. Na przyszly sezon znow biore SC ;) a tymczasem smigam sobie na amoczku ;D
 

Lizard

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 17, 2009
Postów
1,688
Buchów
1,296
Odznaki
2
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=BpsBH2PCu3A[/youtube]milego ogladania.
pozdro.
przed chwila zobaczylem to w windzie u mnie w bloku:)

 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół