nasiona marihuany

Outdoor by CandiSmokes

Wyszukiwarka Forumowa:
F

FredBaker

Guest
fajne planciki a jaka to odmiana early misty czy hawaii x skunk ? mi tez teraz by sie przydała folia bo pogoda jest hujowa dopiero od soboty ma byc ładniej u mnie oczywiscie

Ta na zdjęciach to chyba hawai skun ale nie jestem tego pewien.. Druga roślinka rózni sie troche od niej kolorem no i kształtem lisci.. Nie zamieszczałem jej fotek bo nie ma na co patrzeć..;P Ma chyba 140cm kilkanascie sczytów i niedawno zaczęła kwitnąc.. Za jakiś tydzien zamieszcze foty jak troszke bobków wiecej sie na niej zrobi:p
 
F

FredBaker

Guest
Elo Ziomale! Dzisiaj po dorwaniu dość dobrego sprzetu zapożyczonego od sąsiada postanowiłem uaktualnić fotorelacje w kilkanaście nowych fotek moich dwóch kobietek.. To chyba przed ostatnia sesja fotek.. Następną przewiduje przed i po żniwach.. Ale do rzeczy.. Tak jak obiecywałem wcześniej zamieszczam kilka fotek drugiej kobietko..

Early Misty




Prawdopodobnie Hawaii Skunk#1













 

Monster

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 2, 2008
Postów
1,145
Buchów
26
no ladniutko to wyglada<joint> zycze duzych zbiorow<rotfl>
 

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
Candi świetnie Ci idzie, trzymam kciuki za szczęśliwy koniec :)
 
F

FredBaker

Guest
Dzieki za słowa uznania.. Dodam, że nie stosuje zadnych komercyjnych nawozów.. Czysta naturka ;)
 
F

FredBaker

Guest
Elo ćpuny alkoholicy hardorowcy i górnicy? chyba nie ma miedzy nami górnika.. zresztą nie ważne.. Tyle jest z hawai skuna.. rzadko..


 

krycha128

Banned
Rejestracja
Sie 28, 2008
Postów
79
Buchów
6
:szczena:No to widze, że będziesz miał miiiiłą jesień a nawet zime:bongo3:
Tylko pozazdrościć:thumright:
 

Matius

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
76
Buchów
2
:szczena: WOW i to wszystko z tylko jednego Planta ?? :szczena:
Wielki szacun dla ciebie oj bedziesz miał fest ciekawą tą Jesień ........... xDDDDDD
PzDr <joint>
 

BIKE

Active member
Rejestracja
Wrz 28, 2008
Postów
41
Buchów
8
gratulejszyn, spory plon z jednego planta...ema..
 
F

FredBaker

Guest
Nie wyszło tego aż tak duzo.. Po prostu były ładnie ułożone na siatce i to sprawiło wizualnie większe zniwo.. Wyszło tego 2 słoiki litrowe.. Bardzo żywiczne.. Teraz sie curuje.. ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół