nasiona marihuany

Outdoor by CandiSmokes

Wyszukiwarka Forumowa:

Tantal

Member
Rejestracja
Lis 29, 2007
Postów
13
Buchów
2
Bardzo fajne krzaczki rosną jak zaczarowane.
Niezle niezle jestem pełen podziwu.
 
F

FredBaker

Guest
lolekkkkkk a Ty cos uprawiasz w tym roku? Bo jakoś przeszukuje forum kilka razy dziennie i nie moge znalesc zadnych Twoich fotorelacji.. Moze poprostu nie chcesz sie chwalic? :D Jak reszta elity z forum... Pozdro
 

boguston86

New member
Rejestracja
Mar 19, 2008
Postów
2
Buchów
0
no no ,bardzo ladnie rozkrzaczone planty ,bedzie z tego duzo radosci...proponuje zakupic jakis nawoz na weg to bedzie jeszcze wiecej..pozdr.
 
F

FredBaker

Guest
Korzystając dziś z chwilki czasu postanowiłem zrobic kilka fotek.. To nie wszystkie krzaczki ale myślę, że mimo wszystko będa sie wam podobać..








PoZdRo ZiOmY!
 
G

Gość

Guest
To trzeba było już walnąć do gruntu od razu i jazdaaa<joint>. Jak chcesz to przesadz do ziemi jeszcze jest czas ładnie będą rosły nie będziesz musiał tyle podlewać bo będą miały wodę w glebie:)
 
F

FredBaker

Guest
Czy ja wiem.. Maja duże donice.. Podejrzewam ze litrażowo mają około 15l.. Ale wiesz myślę nad przesadzeniem do 20l wiader choć nie wiem czy jest sens gdyż niedawno wyrwałem dorodnego samca, który dorównywał wzrostem siostrom, i system korzeniowy nie był aż tak bardzo rozrośnięty.. Chodzi mi o to, że korzenie nie splatały całej donicy.. A na dnie donicy były tylko cieniutkie baciki.. Podejrzewam, że były to korzenie które szukały wody w czasie gdy pracowałem no i miały trochę sucho gdyż nie mogłem zaleść czas na ich podlanie.. Myślę że narazie im wystarczy taka ilość ziemi.. Nie zapominajmy o nawozach naturalnych gdyż z komercyjnych zrezygnowałem..
 
Rejestracja
Mar 24, 2006
Postów
736
Buchów
10
ale po co je ogrniczac ;) daj do dolka i polej czyms fajnym na flow[edit. np. bat guanno z hempa + mozesz chyba dac troszke biohumusa mysel bo slyszalem ze bat ma ten troche za malo azotu :) sam bede kombinowal powodzenia] albo najalepiej jak chesz trzymac w doniczce przesadz do wiekszej mozesz to zrobic przez odciencie spodu i wsadzenie do wiekszej... zeby nie stresowac rosliny itd
 
Ostatnia edycja:
G

Gość

Guest
Z tym odcinaniem spodu u doniczki to troszke bezsensu. najlepiej wyjac doniczke odwrocic do gory dnem 1 osoba trzyma doniczke a 2 ziemie i planta leciutko wychodzi az milo patrzeć i przesadzasz:smokee:
 

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
Z tym odcinaniem spodu u doniczki to troszke bezsensu. najlepiej wyjac doniczke odwrocic do gory dnem 1 osoba trzyma doniczke a 2 ziemie i planta leciutko wychodzi az milo patrzeć i przesadzasz:smokee:

No tak ale jesli on uprawia sam to nie wiem skad wezmie ta2 osobe ktora mu przytrzyma krzaka, pomysly z ocinaniem dna nie jest glupi i w jedna osobe powinno sie to ogarnac bez wiekszych problemow. pzdr
 

kkelol

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2006
Postów
597
Buchów
5
lolekkkkkk a Ty cos uprawiasz w tym roku? Bo jakoś przeszukuje forum kilka razy dziennie i nie moge znalesc zadnych Twoich fotorelacji..
cos tam mam ;)

Moze poprostu nie chcesz sie chwalic? :D Jak reszta elity z forum... Pozdro
mysle ze na forum nie ma zadnej elity, sa po prostu ludzie ktorzy staraja sie aby forum bylo jak najlepsze i wkladaja w to swoja prace :sunny:

pozdro
 
G

Gość

Guest
No tak ale jesli on uprawia sam to nie wiem skad wezmie ta2 osobe ktora mu przytrzyma krzaka, pomysly z ocinaniem dna nie jest glupi i w jedna osobe powinno sie to ogarnac bez wiekszych problemow. pzdr
Stary ja mówiłem to tak tylko...Ja tez sam uprawiam i sobie poradziłem z przesadzeniem do ziemi sam a doniczki były duze: 7 litrowe:bounce:
 
F

FredBaker

Guest
Elo! Postanowiłem ze dziś zamieszczę fotki moich 6 kobitek..








I teraz pytanie dla growerów.. 2 z 6 panienek maja o wiele delikatniejsze listka.. Nie wiem czym to jest spowodowane ale ciekawi mnie ten fakt gdyż wszystkie roślinki są w tym samym wieku i są tą samą odmianą.. Dlaczego tak jest? Proszę o odpowiedzi i komentarze..
__________________________________________________________________
Pozdro! CandiSmokers
 

CannabisGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2008
Postów
2,336
Buchów
30
Urocze masz te rośliny;) Co do tych liści to trudno powiedzieć, ale czasem już tak jest że rośliny z nasion nie są identyczne.
 

Lomu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 20, 2007
Postów
1,694
Buchów
13
Fajne i zdrowe rosliny..
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół