nasiona marihuany

Outdoor by CandiSmokes

Wyszukiwarka Forumowa:
F

FredBaker

Guest
Witam! Więc odmiana jaką uprawiam to Early Misty oczywiscie od Nirvany.. Pestki te zostały zamówione na www.cannabis.fr.pl..
Sklep oczywiście polecam! Byłem zadowolony z przesyłki a gratisem był Hawaii x Skun#1 z czego tez się cieszyłem.. A wiec do rzeczy.. :)
Moje roślinki maja około 37-40 dni gdyż nie pamiętam dokładnie.. Na początku roślinki były trzymane w boxie o niewielkich rozmiarach po 6 zarówkami energo coś tam, gdyż w tym czasie nie dopisywała pogoda a pomidorki wyszły już z ziemi i nie chciałem tracić na czasie.. Gdy zrobiło sie troszkę ładniej wystawiłem je na out.. Posadzone w niewielkich doniczkach z torfem który był przygotowany i odkwaszony 3 lata temu, ale spoczywał sobie na kupce i ja w ogóle zapomniałem o tym, i został podsypany sporą ilością Dolomitu.. Co myślę , że nie zaszkodziło.. Co do nawożenia.. Biohumus Forte, saletra amonowa i azotowa w niewielkich ilościach podawana jest rozcięczona z wodą, na flo mam zamiar stosować planton k.. Podlewane są raz na 4 do 5 dni 2 litrami wody z nawozami.. Rośliny rosną teraz w duzych donicach.. Około 15 litrowych.. Układ korzeniowy dobrze natleniony.. Sposób dotleniania jest prosty... W każdej donicy znajdują sie po 3 rurki ustawione w pionie z ponawiercanymi dziurkami... Chyba każdy potrafi sobie to wyobrazić? Hmm.. To chyba tyle.. Proszę o uwagi i rady..
P.S: Kiedy fimować?
clear.gif

clear.gif

clear.gif

To fotki mutanta.. Myślałem, że zdechnie ale postanowiłem poddac go leczeniu.. Oczywiście spisany na straty.. Ale zaryzykowałem i zastosowałem podwójna dawkę nawozów i jak widac pomogło.. :) Przebywa w foli do czasu kiedy sie wystarczająco wzmocni..
clear.gif

clear.gif

clear.gif

A to już siostry i bracia.. Myślę że zdrowe.. Brak jakichkolwiek niepożądanych dolegliwości..
clear.gif

clear.gif

clear.gif

Oby nie bracia... ;)
clear.gif

clear.gif

Zdjęcia będę umieszczał systematycznie co kilka dni.. Sorry za jakość fotek ale robione lipnym aparatem.. Postaram sie o lepsze w następnej sesji.. ;)
PALIĆ, SADZIĆ, PROPAGOWAĆ!:spalony:
 
Ostatnia edycja:

Krab6

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2008
Postów
214
Buchów
2
Bardzo ładna uprawa zycze powodzenia
 

Evenem

Well-known member
Rejestracja
Gru 28, 2006
Postów
263
Buchów
2
Fajne roślinki tylko czy one przypadkiem nie stoją za bardzo w cieniu:zombi:?? Zamierzasz uprawiać je w donicy czy wkopać gdzieś? Tak odemnie widzę trawę dookoła kup ślimakol czy coś ,żeby ci te k***y nie o***ały plantów tak jak mi.... i został tylko jeden ale daje rade. Ja bym już fimował poza tym rośliny i tak same się ładnie rozkraczają.
 

pusia2

Active member
Rejestracja
Maj 7, 2008
Postów
44
Buchów
0
prefeska na maxa. Trocinki fajne zabezpieczenie :)
 
F

FredBaker

Guest
Paprotki nie rosną w cieniu.. Zdjęcia były robione okolo godziny 19 wiec słońce było już troszkę niżej.. O światło się nie martwię i o ślimaki też.. ;) Naszczęście nie ma ich u mnie.. Przynajmniej ja nie spotkałem na miejscówce ani jednego.. A co do fimu.. Własnie sie nad tym zastanawiam.. Myślę, że poczekam jeszcze trochę lub wcale nie będę ich Fimował.. Pozdro
P.S: Tak mam zamiar uprawiać je w donicach.. ;)
 

Hellix

Well-known member
Rejestracja
Paź 12, 2007
Postów
185
Buchów
3
Ładna uprawa. Czekam na nastepne zdjecia :]
 

pusia2

Active member
Rejestracja
Maj 7, 2008
Postów
44
Buchów
0
Ktoś wie o co chodzi, że po Fimowaniu można obcięty top roślinki ukorzenić? Jak to niby wygląda? Mamy kolejną roślinkę^^?
 
F

FredBaker

Guest
pusia2 bez off topu.. Co do Twojego pytania growfaq polecam aby zajrzeć i poczytać..
W Soft Secrets nr2 był ostatnio artykuł o klonowaniu... Poszukaj na forum ktoś podał linka do jej sciągniecia.. Polecam..
 
F

FredBaker

Guest
Witam! Dziś zamieszczam fotki z 46 dnia ich zycia.. Oto pomidorki Early Misty.. ;)
clear.gif

clear.gif

clear.gif

clear.gif

clear.gif

clear.gif

clear.gif

clear.gif

clear.gif
 
K

krecikboss

Guest
WoW WoW WoW ! :smokee: zajefajnie wygladaja jak na tyle dni :jaraczz: i powodzenia w dalszej uprawie. Tez dostalem gratis Hawaii x Skunk tragicznie to u mnie wyglada bo mszyce sie zebraly no ale sobie juz poradzilem :silent: zaczyna sie regenerowac:jocolor: dostal/a azofoske i wybija sie w gore pnie jak szalona <lol> wisial/a na krawedzi zycia ale juz jest spoko


POZDRO
 

tfujdiler

Active member
Rejestracja
Maj 12, 2008
Postów
36
Buchów
0
zaczyna sie regenerowac
clear.gif
dostal/a azofoske i wybija sie w gore pnie jak szalona - wita a ałe pytako co to jest ta azofostka?
 

kkelol

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2006
Postów
597
Buchów
5
piekne, naprawde jak na ten wiek fantastycznie wygladaja, zycze ci powodzenia, bede sledzil poczynania
 
F

FredBaker

Guest
azofoska to nie tylko azot :] raczej uniwersalny nawóz

Nazwa nawozu
(N) azot
całkowity
(N) azot
azotanowany
(N) azot
amonowy
(P2O5)
pięciotlenek
fosforu
rozpuszczalny
w obojętnym
roztworze
cytrynianu
amonu i
wodzie
(P2O5)
pięciotlenek
fosforu
rozpuszczalny
w wodzie
(K2O) tlenek
potasu
rozpuszczalny
w wodzie
(MgO) tlenek
magnzeu
całkowity
(SO3)
trójtlenek
siarki
całkowity
(B) bor
całkowity
(Cu) miedź
całkowita
(Fe) Ŝelazo
całkowite
(Mn) mangan
całkowity
(Mo) molibden
całkowity
(Zn) cynk
całkowity

Niech Ci jest, że uniwersalny...

EDIT!

Zdecydowałem, że dodam fotki gdyż gdy dotarłem na spota zdziwiłem się.. :D
Czy one tak szybko rosną czy tylko mi się wydaje.. Porównajcie sami..
Dziś po raz pierwszy od 10 dni zostały podlane.. Nie miałem czasu podlać ich wcześniej ale ziemia na pewno była wilgotna.. ;) Więc bez obaw zaniedbywałem to.. No i myślę, że przydała im sie taka przesuszka lekka..
Podlane zostały:
-20 nakrętek Biohumusu Forte
- 8 nakrętek Hydrowitu
- 20l czystej wody
clear.gif

clear.gif

clear.gif

clear.gif

clear.gif

clear.gif

clear.gif

clear.gif

clear.gif

clear.gif

;)
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół