nasiona marihuany

Zaawansowany HST - Nawet do 20 topów we wczesnym wegu

Wyszukiwarka Forumowa:

sid000

Well-known member
Rejestracja
Paź 13, 2011
Postów
943
Buchów
0
No i nie przegadasz KOT'a :D

Przegadasz bo on robił IN a ten WR na Out miał jeszcze dobre 3 tygodnie do ścinki także myślę że fim na AF ma bardzo dobre efekty tylko trzeba mieć do tego warunki i jakaś wiedzę podstawową.JA dzisiaj zrobiłem SC, LST i Fim-a na około 30 cm AF i zobaczymy jakie będą efekty.<sex>
 

GordonShumway

"Yo, Lucky my man!"
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
459
Buchów
0
Ja się nigdy nie mylę, bo jestem najmądrzejszy na tym forumie

Tak, a Lemmy z Motorhead zostanie następnym papieżem. Ładna ta Twoja roślina ale zwróć uwagę, że moja jest jeszcze w relatywnie wczesnym stadium tworzenia się topów. Więc porównywanie ich póki co jest bez sensu, tym bardziej, że temat dotyczył samego fimowania roślin auto a nie wielkości plonu po ścince. Tak jak sid000 napisał mojej jeszcze zostało sporo czasu żeby nabrać masy. Dorzucę zdjęcia po harveście. Poza tym pisałeś coś o przysłowiowym kuble zimnej wody a więc ewidentnie się pomyliłeś i to na grubo. Dziękuję, do widzenia.
 
D

delete

Guest
Men, a skąd wiesz jaka byłaby masa/waga tego planta bez fimu? Skąd wiesz że byłoby mniej? Skąd wiesz czy 1 główny top nie byłby 10 razy grubszy niż to 10 małych razem? No skąd? :) Nie jesteś w stanie zrobić porównania na kolnach, bo to AF, poza tym jak jeszcze trochę pouprawiasz, to zobaczysz, że nie ma czegoś takiego jak "złoty środek", jakby fim'owanie było tak efektywne jak Ty chcesz, to każdy jeden plant byłby fimowany, a nie jest, ciekawe dlaczego?

I niech ktoś zmieni tytuł topika, bo "20 topów we wczesnym vegu" to nawet ja nie widziałem :crazy:
 

GordonShumway

"Yo, Lucky my man!"
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
459
Buchów
0
Może jeszcze raz napiszę, tym razem wielkimi literami (sorry) - NIE ROZCHODZI MNIE SIĘ O POTENCJALNY PLON Z ROŚLINY TYLKO O MOŻLIWOŚĆ ROBIENIA FIM`A NA ROŚLINACH AUTOMATYCZNYCH. Nie uważam też, że jest to jakikolwiek złoty środek. Użyłem tego treningu w ramach eksperymentu, który stał w pewnego rodzaju opozycji do ogólnie przyjętej teorii o bezsensie fimowania automatów. I póki co roślina zyje, ma się lepiej niż dobrze i ma chyba wiecej niż 20 odrostów (niestety nie na veg-u) ;) Jeśli chodzi o uprawę konopi to w porównaniu do Ciebie jestem tylko neofitą bez doświadczenia i może z nikłym promilem Twojej wiedzy na ten temat. Cenię sobie Twoje opinie ale tutaj nieco się zapędziłeś

obstawiam kubeł zimnej wody na gorącą głowę

a ja w prosty sposób udowodniłem, że nie masz racji. To chyba tyle, jak przyjdzie czas żniw wrzucę zdjęcia i wynik gramowy suszu.
 
Ostatnia edycja:
D

delete

Guest
Może jeszcze raz napiszę, tym razem wielkimi literami (sorry) - NIE ROZCHODZI MNIE SIĘ O POTENCJALNY PLON Z ROŚLINY TYLKO O MOŻLIWOŚĆ ROBIENIA FIM`A NA ROŚLINACH AUTOMATYCZNYCH.

A to jak gdzieś napisałem że nie można albo się nie da? Kolega autor pisał, że to świetne rozwiązanie przy automatach, więc jak świetne, to chyba w pozytywnym tego słowa znaczeniu czyli lepiej go robić niż nie...

Specjalnie dla ciebie - mój topik co to jest fim z lutego 2010 men :)

https://www.forum.haszysz.com/fim-co-naprawde-jest-czytac-t21836.html
 

sid000

Well-known member
Rejestracja
Paź 13, 2011
Postów
943
Buchów
0
FIM na AF jest dobrym rozwiązaniem ale jedynie wtedy kiedy mamy równomierne rozmieszczenie wszystkich odrostów czyli w sumie dobre LST by się na pewno przydało :freak2:żeby ta metoda treningu zdała egzamin i roślina chciała by nam dać więcej G z krzaczka musi być ona po pierwsze zdrowa i mało powyciągana wtedy to ma sens wtedy to się trzyma kupy i tyle będziecie pier***ić się tak jak matka z łobuzem :jaraczz::smokee:jak się wk***ię to swojego WR z fimuje od góry do dołu i wtedy zobaczymy czy to ma sens xD

A tak dodam to byłem dzisiaj u swojego GNR i jak bym miał robić mu fim-a na wszystkich odrostach to musiał bym siedzieć dobre 3 godziny tyle tego ma także na pewno fim na pełnosezonowce działa jak natura by tego tylko chciała :pr:
 
S

sep1

Guest
Witam
Dołączę i ja się do dyskusji, kończę swoją pierwszą uprawę mam 1xautopassion i1xak47 z tym że autopassion od kiełka był mniejszy i zawsze zostawał z tyłu za ak. Stwierdziłem że zrobie mu fima dla testów i w drugim tyg cich, 28 i 30 dnia zakwitły oba mówię ładnie będzie lipa bo szczyt ucięty. Teraz mają ok 70 dnia i powiem że passion w fazie flo tak przyspieszył że dogonił ak i są teraz praktycznie równe rośliny. Foty niżej :)
Auto passion

AUTOPASSION

AUTOPASSION

AK47

AK47

AK47

OBIE DLA PORÓWNANIA


Jak widać autopassion ma wszystkie szczytu równe a AK47 największy jeden główny, w sumie oceńcie sami:pr:

PZDR

---------- Aktualizacja posta 07-08-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 06-08-2013 ----------

Dzięki za buszki :) Panowie jak myślicie ile będzie tematu z tych dwóch chwastów?
 
S

sep1

Guest
witam
Moje Panny zostały skoszone i jedna już ususzyłem :)
a więc AK47 55g suchego a Passion bedzie ok 60-65g bo jest trochę bardziej zbity i waga mokrego była 30g większa :)
PZDR
 

Fidel Gastro

Stary wyjadacz cukierasków...
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2011
Postów
4,327
Buchów
4
Fim czy topping nie sluzy za bardzo auto wiem z autopsji suppercroping wychodzi calkiem ladnie na wczesnym flo topy boczne rosna wieksze i dluzsze od glownego
 
Ostatnia edycja:

sid000

Well-known member
Rejestracja
Paź 13, 2011
Postów
943
Buchów
0
A maladama udowodniła ze warto ciuchach automaty

I powiedz mi co ten post wnosi do tej całej dyskusji ? Nic......To niech mi ciachnie LR i pokaże że więcej z krzaka zbiera po fim-e :lol3:
Zrobiłem FIM-a na WR i nie żałuje dodatkowe 2 topki doszły do kolekcji chociaż to i tak mała damka jest następnego roku ni chu*a nie popuszczę
Wy***ie je na marsa i tam będę hodował i przysięgam że zrobię pół na pół AF po i bez FIM-a i wtedy będzie można porównać :spalony:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół