nasiona marihuany

[+/- 35] [bangi hazeXpt, swiss mix x cleo haze, m x bb, virus out mix, crossy własne i inne] OUT #2013

Wyszukiwarka Forumowa:

Mania

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2010
Postów
1,542
Buchów
6
Witam wszystkich rolnikow w kolejnym sezonie.

W tym roku wysiewam:

swoje pestki.. czyli kali mist x out mix(3 rózne pylki)
passion x durban X afghani x edpurt

pestki od dobrych rolników z forum:
Gruda & virus seeds
FTR, maroc, bangi haze x (niepamietam)purphea ticencis czy jakos tak sie to pisze :p
oraz out mix od virus seeds

Costade
m x bb
gws x wr
purple jems
ruderalis

freshoo
cleo haze x swiss mix

mam jeszcze sionka ale nie pamietam od kogo, wszystko przez to ze nie podpisane... moze ktos przeglada to niech napisze ze to od niego(żółte eppendorfki z wacikiem przy zamknieciu)

oprocz tego wszystkiego moze pojawia sie foty np. Easy sativa, orange bud i cos tam jeszcze, wszystko wyjdzie w praniu.


Sorry za jakość zdjeć, niestety nie mam czym innym zrobic. Ale mysle ze jak beda topy to juz bede mial jakis lepszy aparacik.

Foto:



start kilkunastu sadzonek zdjecia z dzis.


ruderalis


a to ten bangi haze... nie wiem czemu, ale chyba mają jakis problem te roslinki ;/ zdjecia tego nie oddają, ale troche pokrzywione listki... problem z pH ?

tu juz virus w ziemi

a tu virus w donicy

a to pxd X axe


kolejny virus



a to moje powracające do vegetacji kali misty(dla jasnosci to 2 rosliny których nie rozdzielilem kiedy byla na to pora.... no ale jakos sobie radzą :D


a to coś nie wiadomo co... wyroslo samo, prawdopodobnie z poprzedniego roku jakies nasionko się tam zapodzialo



wczoraj wszystkie wieksze podlane pierwszy raz bioponem, dzis deszcz a widze znaczną róznice w kolorze lisci



i ostatnie zdjecie

pxd x axe

Pozdro.
 

ks1337

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2012
Postów
410
Buchów
44
te wszystkie badyle to mj? myslałem że jakieś chwasty pokazujesz <rotfl>
 

KasperxD

Well-known member
Rejestracja
Lip 23, 2012
Postów
217
Buchów
0
Nie dasz rady jak bd wszystkie w kupie weź poprzesadzaj je dalej od siebie bo wygląda to strasznie ;/
 

Bioterrorysta

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2013
Postów
503
Buchów
473
Nie dasz rady jak bd wszystkie w kupie weź poprzesadzaj je dalej od siebie bo wygląda to strasznie ;/



moim zdaniem będzie dobrze ja na poletku
szerokosci 1m
długosci 1,5 m
gleboki na 30cm i jest git:pr:
20 af rosnie tam i maja za***iste waruneczki
 

Mania

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2010
Postów
1,542
Buchów
6
dawaj mordo jakies foteczki co sie dzieje

spoko... troche malo czasu mam na ogarniecie tego wszystkiego... a ostatnio nic nie pada, musze prawie codziennie podlewac... no ale nie ma co narzekac bo jestem zadowolony ze sloneczka roslinki tez chyba sie ciesza :D

PXDXAXE

Wolę się nastukać znaleźć się na wyżynie

jak zwykle sorry za jakosc fot.

:zjarany:
ruderalis
virus 1


[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-458126]
normal_Zdjecie041_-_Kopia.jpg
[/url]
virus 2



jeden z klonow z tych zenskich kali mist x costam



czyli tego




a to ten powykrzywiany haze

a to albo haze albo ftr cos mi sie po***alo :p
to na tyle ... Pozdro dla przegladajacych. <joint>
 
E

Eszterebeszte

Guest
Kurdę lecisz tak jak wariat z tą relką, a jednak chciałbym zobaczyć jak ten cleo haze od freshoo się chowa, starałem się o jego pestki ale niestety. Jestem ciekaw czy po prostu ten haze dojdzie w Polsce.

Powodzonka wariat
 

Mania

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2010
Postów
1,542
Buchów
6
Świat się zmienia, zmienia, zmienia...

szyubki upek.... i lecim w melanz :D


ogólnie brak czasu na wszystko....

PYTANIE 1 : jaki nawoz kupic ? na kwitnienie..... big bud ? plagron ? pk 13/14? ktory najlepszy ?



Pare dni temu Virus mix out



zmutowany szczyt kali



całokształt :scared: wiem ze zbyt gesto , ale w tamtym roku posadzilem pare i wyszly wszystkie meskie, w tym tez pare i wszystkie chyba beda żenskie :D

takze wyrywac nie zamierzam

dół virus
kwitnacy no name (obstawiam ze to od jaroTHC z tamtego roku)



dalej kali


PYTANIE 2 !!! :

to niedobór siarki ? czym go uzupelnic jesli tak....

a to albo haze albo ftr, ale raczej ktorys z haze bo zapaszek podjeżdza tą nutą i troche za duza jak na af



tu jeszcze virus lekko przenawozony





lac juz sama wode ? ew. woda + melasa ?

POZDRO! Prosze o odp jesli ktos wie.... czestuje buchem za dobre komentarze
ELO
 
G

Guest

Guest
mania ziomuś nie wiedziałem ze masz Growloga ;] a moje pestki wysiałeś ;]
fajnie tam masz na polanie, buch oczywiście leci ;]
 

Mania

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2010
Postów
1,542
Buchów
6
mania ziomuś nie wiedziałem ze masz Growloga ;] a moje pestki wysiałeś ;]
fajnie tam masz na polanie, buch oczywiście leci ;]

SIEMA :D

stary bez kitu nie pamietam nawet jakie odmiany mialem od Ciebie :D

ogólnie mam chyba problemy z zapamietywaniem która roślina jest która :D
oprócz tego co pokazuje tutaj to jest jeszcze pare....

O wlasnie Green od Ciebie to nie byly takie w żółtych ependorfkach ? bo takie wlasnie pestki mam i pare wysialem chyba i jedna jeszcze mam z tych.

Męskich na razie bylo juz ponad 10 ogólem i jeszcze wydaje mi sie ze 2 będą meskie... te co pokazuje to chyba wszystkie panienki beda

mila pomoz z wyborem nawozu. albo cuś :D
Pozdro
 
G

Guest

Guest
o jakie nawozy ci chodzi ? , teraz nie pamiętam w czym ci dałem ale napewno był to Purple jems i jakies crossy ;] WR tez chyba .
 

Mania

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2010
Postów
1,542
Buchów
6
o jakie nawozy ci chodzi ? , teraz nie pamiętam w czym ci dałem ale napewno był to Purple jems i jakies crossy ;] WR tez chyba .

aaa no to taak... purple jems juz byl, niestety nie mam żadnej foty, z reszta za specjalnie mi nie wyszedl, ale za to troche pylu z niej mialem fem i dalem na Virusa, wiec troche femek bedzie na przyszlosc

w takim razie mam jeszcze z twoich pestek to GWS na balkonie... czy moze gwsXwr ... nie wiem musze poszukac pestek i zobaczyc jakie byly <lol>
oto dowodzik :)



chyba troche przelana bo wczoraj troche podlalem a dzisiaj porządnie popadało

a to wlasnie z tych żółtych ependorfów, pozostaje no name, ale cos mi mowi ze to jest coś związanego z marociem



a nawóz na kwitnienie... jaki polecasz? dzisiaj kupilem w sumie juz cukier trzcinowy ale mysle zeby dokupic jakis dobry nawozik, zastanawiam sie nad Biobizz
 
G

Guest

Guest
planton-k w rozsadnych dawkach powinien załatwic sprawe , ale jak chcesz profesjonalizm to terra bloom , albo alga bloom od plagron , ten pierwszy tani dośc dobry na F & F możesz kupic tanio ;] bosstery ci nie beda potzrebne ewenualnie pk 13/14 jak co ;]
 

Mania

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2010
Postów
1,542
Buchów
6
Witam po malej przerwie

jak zwykle brak czasu na wszystko... moj "SCROG" bez siatki troche zarósł i wyglada jak wyglada :D

Sorry że nie daje fotek wszystkich roslin, ale mysle ze te najladniejsze wam tu prezentuje.... niestety jeszcze wyszly 2 meskie ktore wyrwalem i jeszcze 2 sa do wyrwania, ale na fotach ich niema :)

(3dni temu)


Virus

Dziś








i mega picza xD

ciekawi mnie jak to zakwitnie... top tez bedzie sie zawijał w kólko ?



dzisiaj pierwsza dawka biobloom na te co zaczynaja flo.... a gws X wr i stary virus z ktorego wyjalem ok 40 femek dostaly top maxa

elo :yeahh:
 

Mania

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2010
Postów
1,542
Buchów
6
Siemanko przegladajacy....

ostatnio wrzucalem fotki z różnicą 3 dni zapomnialem dodac ze zdj byly robione przed podlaniem nawozem Bio Bizz i po..... szczerze mówię pierwszy raz mam kupne specjalne nawozy i jestem pod ogromnym wrażeniem....

dziewczyny co pare dni podlewane albo bio bloom albo top maxem w zaleznosci od danej rosliny :spalony:

asahi bylo tylko na poczatku i zastanawiam sie czy by sie nie przydal oprysk jednej z roslin.... podpowie ktos ? co jej w ogole moze byc ? dostawala rowno papu z innymi pożółkła i poschła o co tu moze chodzic ?

3 dni temu




dzis




Automat czyli GWS x WR juz ciachnięty, a teraz juz calkowicie :harvest:

jakaś piąteczka bydzie :D



a to ten no name 3 dni temu



lodyga virusa 3 dni temu


ciachnięty top z jednej no name, strzelalem że to od jaro_thc ale nic nie pisze wiec nie wiem :p

MAROC


a o to moja DZUNGLA

w tym roku wydaje mi sie ze bedzie duzo amfetaminy




picza



picza z innej perpektywy


PXDXDXDXDXD
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół