nasiona marihuany

[5][Automatic Amnezia, Easy Sativa] by pomidoriser

Wyszukiwarka Forumowa:
T

tomfreelique

Guest
Ładne planty, ładnie wybarwione. Zapraszam do siebie :). Pozdro
 

pomidoriser

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2013
Postów
109
Buchów
0
kurde co za niefart, w srode otrzymalem wiadomsoc ze wyslano, powinno dojsc w 1-3 dni robocze a dzis piatek i nie doszlo, no coz moze w poniedzialek:/
 

siema000siema

Active member
Rejestracja
Maj 5, 2013
Postów
37
Buchów
0
siema, fajne masz kwaitki :D:D keep it up, bro. ogolnie planujesz jakis trening? moze lst?
 

Prorok1991

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2013
Postów
53
Buchów
0
no no ładnie leci jaki masz tam dostęp światła bo widzę na ostatnim zdjęciu że drzewko przysłania trochę pomidorka tzn, godziny :spalony:
 

pomidoriser

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2013
Postów
109
Buchów
0
taak bedzie lst, jak osiagna jeszcze troche wysokosci, ze swiatlem nie ma problemu, moze tam w godzinach wieczornych zaslaniaja troszke drzewa od zachodu ale nie narzekam, jutro update

---------- Aktualizacja posta 09-06-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 08-06-2013 ----------

Witam, czas na kolejne relacje

Ogolnie rosliny sie w miare dobrze prezentuja, ladnie pachna na weg, aczkolwiek z tą jedną mam problem, zobaczycie na zdjeciu i prosze o pomoc, nie chce jej stracic
nie ma co gadac, ogladamy

#najpierw całość, fotki beda: 1sza od dolu potem od prawej w lewo (hm)
09062013949.jpg


#ta średnio, ale idzie
09062013940.jpg


#teraz smutna scena
09062013941.jpg

09062013948.jpg

#ta najlepsza, ma u mnie lajki
09062013942.jpg

09062013943.jpg



#druga z kolei
09062013944.jpg

09062013946.jpg



#oraz ta ostatnia, daje rade
09062013947.jpg



Ogolnie, gdyby nie ta jedna, to bym sie cieszyl niezmiernie, niedlugo dostawa wspomnianych wczesniej siedmiu nasion, mysle ze w poniedzialek przyjda.
czekam na opinie i takie tam POZDRAWIAM!<wodna>


---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

jeszcze chcialbym zapytac kiedy zrobic lst i jak przytwierdzic tymi drutami czy cos, poprostu wbic w ziemie?
 

niepokorny86

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2013
Postów
197
Buchów
0
Posprzatalbys tam bo straszny syf masz :) rosliny zdrowe, piekne i apetyczne :)
 

pomidoriser

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2013
Postów
109
Buchów
0
tam sa worki na smieci ktore po uzupelnieniu wyniose, oraz troche ziemi i dolomitu na wszelki wypadek:d dzis przyszly: 5 automazarow, jamaican haze auto, oraz gratisowa Speed-O-Matic auto ( przez pomylke, bo chcialem super silver auto, ale ta tez jest spoko). przy next upie zamieszcze zdjecia noworodkow oraz zmienie nazwe. mam tylko obawy co do tej przenawozonej, nie wiem czy da rade, bo coraz gozrej, a nie podlewalem jej narazie niczym, ale mam nadzieje:d no to do nastepnego!
 

rastaten

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 24, 2012
Postów
1,359
Buchów
534
Odznaki
2
Ja na Twoim miejscu cały wolny czas szukałbym przyczyny tych zwijających się liści. Myślę, że da się coś poradzić, trzeba tylko wiedzieć co...

Reszta roślinek pikna, pikna i jeszcze raz pikna. <joint>

Pozdro. i Powodzenia.
 

pomidoriser

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2013
Postów
109
Buchów
0
dzieki:) nie jestem jakims profesjonalista czy botanikiem, a sam dojazd tam troche mi zajmuje. bede zadowolony jesli mlode listki beda normalne i zeby w ogole rosly, i zeby chociaz cos bylo. ogolnie to mysle ze to ejst ta easy sativa, bo reszta sie nie wyroznia:D z czasem zobaczymy:D pozdrawiam
 

pomidoriser

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2013
Postów
109
Buchów
0
Update
Witam po kilkudniowej przerwie, wchodzac na spota bylem mile zaskoczony, podchodzac blizej poczulem ciekawy zapach, a gdy przyblizylem nochala juz w ogole. Rosliny zaczynaja kwitnac

Ogolnie zrobilem wstepne LST, myslalem ze dobrze, ale nie sa maxymalnie przytwierdzone do ziemi, troche ciezko bylo, wiazalem nitką i staralem sie nie powiązac kwiatow, nastepnym razem zrobie to lepiej poniewaz dzis zabraklo czasu.

Wnioslem na spota w kubeczkach mlode rosliny, 3 mazarki(reszta w domu), nastepnym razem wkopie je do ziemi na drugim spocie.

Oki doki czas na fotki


#zaczynamy od najgorszej, dostala biohumusa
18062013964.jpg


#teraz mniejsza ale zdrowa, nie wiem co zrobic zeby urosla wiecej
18062013970.jpg


#miejsce trzecie, srednia ale zdrowa
18062013965.jpg


#tu dwie najlepsze, prawa jest wyzsza, za to lewa ma wiecej 'kwiatow'
18062013969.jpg


#lewa, na powiekszeniu wyrazniej
18062013968.jpg


#prawa
18062013963.jpg
18062013966.jpg


#no i calość, widac niedokladnosc LST, potem poprawie :)
18062013971.jpg


Czekam na opinie i oczywiscie pozdrawiam ganjamanow! zdrówko:spalony:




 

RAfal-91

Well-known member
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
343
Buchów
0
ta najgorzsza tez jakos daje rade tylko te liscie :d ogolnie zdrowo lecisz popraw te lst :D z fartem do konca i zapraszma do mnie
 

rastaten

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 24, 2012
Postów
1,359
Buchów
534
Odznaki
2
Ta pierwsza to ma dziwne objawy (próbowałem coś szukać na necie, aby poradzić, ale nie znalazłem). Jednak dość taki charakterystyczny objaw, więc może coś znajdziesz.

Reszta roślinek prezentuje się wspaniale. Aż mnie ch*j strzela jak porównuję je do moich. Naprawdę chciałbym mieć takie Konopie jak Ty.

Buszek jak najbardziej zasłużony. :bongo4:

Pozdro.
 

pomidoriser

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2013
Postów
109
Buchów
0
dzieki za mile slowka rosliny sa na prawde cudowne, a zobacz jaki mialy start(powyginane, postresowane itp)
 

oen

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2013
Postów
297
Buchów
0
Posprzataj ten syf na tym spocie, I rurki z adidaskami to niezbyt Madre rozwiazanie na takie chodzenie po krzakach:jocolor:
 

pomidoriser

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2013
Postów
109
Buchów
0
Posprzataj ten syf na tym spocie, I rurki z adidaskami to niezbyt Madre rozwiazanie na takie chodzenie po krzakach:jocolor:


:lol3: hehe boisz sie ze sie zabrudze czy co? ;) dojscia do miejscowy nie widziales, ale badz spokojny. co do smieci, widze problemy macie no ale obiecuje ze przy nastepnej okazji wyniose odpady :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół