nasiona marihuany

[5][Automatic Amnezia, Easy Sativa] by pomidoriser

Wyszukiwarka Forumowa:

G-ruby

Active member
Rejestracja
Mar 10, 2013
Postów
44
Buchów
0
Fotorelke z mazarami daj w tutaj, tylko zmień nazwę tematu żeby nie robić bałaganu. Co do lis i to albo zle ph albo maja za mokro(ja tak miałem zanim mi zgniły korzenie) stawiałbym na to drugie, ale możesz na wszelki wypadek( ph) podsypac dolomit.
 

pomidoriser

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2013
Postów
109
Buchów
0
dzisiaj jade za niedlugo wllasnie kupilem dolomit i bedezie sypane i podlane nim rowniez

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

No witam , kolej na update
Po 5cio dniowej przerwie widoczne se pewne zmiany,
dwie faworytki ida ku gorze, jedna ma juz swoj zapach maly, troszke fioletowy kolor ( widzialem takie cos u innych), zobaczycie na zdjeciu, ogolnie ruszyly do przodu, podsypalem dolomitem, slonca troche jest, jednakze jedna wydaje sie byc wysuszona albo przenawozona, jej liscie nie maja takich "ostrych" naciec, tylko jest zaokraglana, zobaczycie na zdjeciu
ok zaczynamy

#ta jako tako
04062013931.jpg


#
ta "wysuszona"
04062013932.jpg


#ta zdecydowanie najlepsza, plus ten zapach ikolor, fajna sprawa
04062013933.jpg
04062013934.jpg


#miejsce drugie we wzroscie, nie najgorzej
04062013935.jpg


#i ta najmniejsza, dala chyba rade, ale liscie ma jakies takie do gory, moze przez to ze pod butelka oparta byla o scianke
04062013936.jpg


#CALOSC
04062013937.jpg



czekam na opinie :) pozdro!:spalony:
 

konopie

Member
Rejestracja
Cze 4, 2013
Postów
23
Buchów
0
fajnie ci to idzie pozdro z fartem, będę obserwował
 

rastaten

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 24, 2012
Postów
1,359
Buchów
534
Odznaki
2
Widzę, że u Ciebie sucho i słonecznie. Ja to aż się boję na spota pójść co tam teraz zastane. Roślinki masz ładne, ta jedna być może przenawożona jest, bo, że ma za sucho to nie wierzę. :spalony:

A ta pachnąca roślinka to sezonówka czy auto? Mi Durban tak się jakoś oszronił, tak jakby chciał kwitnąć co mnie trochę martwi. Nie wiem czy to normalne, czy jak...

Pozdro.:bongo4:
 

pomidoriser

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2013
Postów
109
Buchów
0
wlasnie nie wiem ktora to sezonowka :D tej pachnacej na dole juz przy rozgalezieniach rosna nowe takie mini listki, to moze amnesia: P
 

SpaliłemDowody

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2013
Postów
68
Buchów
0
wszystko ładnie pięknie ale widze, że niektóre masz w sporym zagłebieniu, a tam lubi się zbierać woda, nie wiem jak u ciebie ale u mnie cały czas leje, na szczęscie mam na górce więc plantom nic nie grozi ale u ciebie może być niebezpiecznie, to tyle , po za tym fajnie ci idzie wyglądają na zdrowe życzę powodzenia :)
 

G-ruby

Active member
Rejestracja
Mar 10, 2013
Postów
44
Buchów
0
Wszystko fajnie tylko proszę nie rób syfu w lesie, jakieś worki na śmieci, butelki, nie wygląda to dobrze. Dbaj o Matkę Naturę, a na pewno odwdzięczy Ci się w plonie :)
PZDR G-ruby
 

niepokorny86

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2013
Postów
197
Buchów
0
Mnie ten deszcz juz do depresji doprowadza, nie bylem na spocie od tyg bo caly czas napie****a, az sie boje jak pomysle co one przezywaja:pl::pl::pl:
 

pomidoriser

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2013
Postów
109
Buchów
0
Wszystko fajnie tylko proszę nie rób syfu w lesie, jakieś worki na śmieci, butelki, nie wygląda to dobrze. Dbaj o Matkę Naturę, a na pewno odwdzięczy Ci się w plonie :)
PZDR G-ruby

hehe spokojnie wsystko jest sprzatane from time to times:D
co do deszczu, to ciezko, narazie u mnie w koncu rozpogodzenia i sloneeczko, ale wszystko co dobre szybko sie konczy:(
pozdrawiam :)
 

konopie

Member
Rejestracja
Cze 4, 2013
Postów
23
Buchów
0
zdjecia sa od razu po podlaniu, sucho juz jest bo u mnie slonce dzisiaj dopisalo, aczkolwiek wolno rosna

---------- Aktualizacja posta 31-05-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 30-05-2013 ----------

pomoze mi ktos z tymi zolkniejacymi lisciami? czy jest to przenawozenie? lalem nakretke biohuma na litr wody, i ten caly litr rozlalem na 5 roslin, te wieksze dostaly wiecej, staralem sie proporcjonalnie


to może być wina ph, albo lałeś nawóz jak były zbyt małe :-D:-D:-D
 

konopie

Member
Rejestracja
Cze 4, 2013
Postów
23
Buchów
0
będę zaglądał.:bounce: powodzenia:smokee::smokee::smokee:
 

pomidoriser

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2013
Postów
109
Buchów
0
aaa no to w porzadku, przy nastepnych odwiedzinach rzeczywiscie podsypie te dolki zeby nie ponizej poziomu ziemi;p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół