nasiona marihuany

[5][Automatic Amnezia, Easy Sativa] by pomidoriser

Wyszukiwarka Forumowa:

pomidoriser

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2013
Postów
109
Buchów
0
ok dzieki bardzo mi pomogles:D jutro jade na spota to beda fotki ;) pozdrawiam

---------- Aktualizacja posta 29-05-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 28-05-2013 ----------

Kurde, jeszcze jedno, bo moze zle mnie zrozumiales, rozrobilem to na litr wody i jakies 3/4 litra poszlo na 5 roslin, a nie ze po litrze na kazda, tak ma byc?
 

IcMn

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2011
Postów
96
Buchów
0
Aa, no jeśli tyle wody im teraz wystarcza no to ok ale stopniowo z wiekiem lej im więcej tej wody. Pozdrawiam :spalony:
 

Miczurin

Well-known member
Rejestracja
Maj 2, 2013
Postów
48
Buchów
0
Koniecznie podsyp ziemi aż pod pierwsze 2 liścienie , bo to że łodygi są trochę wyciągnięte to nie szkodzi, ale zrób kopczyki z ziemi bo łodyga się może przypadkiem złamać. I powodzenia do końca
 

pomidoriser

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2013
Postów
109
Buchów
0
Aa, no jeśli tyle wody im teraz wystarcza no to ok ale stopniowo z wiekiem lej im więcej tej wody. Pozdrawiam :spalony:
ja podlalem dopiero jeden raz, zaraz jade to podleje znacznie wiecej. czy biohumus forte jest latwo przedawkowac?
 

IcMn

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2011
Postów
96
Buchów
0
Podobno forte można przedawkować bo to nawóz organiczno mineralny. Nie przekraczaj zalecanej dawki i będzie dobrze. Pozdrawiam :spalony:
 

pomidoriser

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2013
Postów
109
Buchów
0
Kolejny Up

po 4 dniach oczekiwalem nieco wiekszych zmian, dwie sobie niezle radza, jedna umiarkowanie, kolejne dwie - mam z nimi problem - zżółkniete liscie, najmniejsza w ogole prawie nie rosnie, ale na poczatku miala wielkiego stresa takze pewnie dlatego - doradzcie mi co trzeba
ok zdjecia

30052013917.jpg

30052013918.jpg
30052013919.jpg
30052013920.jpg
30052013921.jpg



---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

aa zapomnialem, na spocie jest calkiem duzo mrowek, w tym w mojej ziemii tez, to zle? czy mrowki maja jakies znaczenie?
 

bylecx

Well-known member
Rejestracja
Sty 26, 2012
Postów
96
Buchów
0
podobno to zalezy jakie sa te mrowki, ale w wiekszosci nie sa wstanie nic zrobic. sadzonki ci nie zezra a moze nawet delikatnie glebe spulchnia - z tego co czytalem :)
 

pomidoriser

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2013
Postów
109
Buchów
0
zdjecia sa od razu po podlaniu, sucho juz jest bo u mnie slonce dzisiaj dopisalo, aczkolwiek wolno rosna

---------- Aktualizacja posta 31-05-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 30-05-2013 ----------

pomoze mi ktos z tymi zolkniejacymi lisciami? czy jest to przenawozenie? lalem nakretke biohuma na litr wody, i ten caly litr rozlalem na 5 roslin, te wieksze dostaly wiecej, staralem sie proporcjonalnie
 

MyPawelo

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2010
Postów
184
Buchów
0
zdjecia sa od razu po podlaniu, sucho juz jest bo u mnie slonce dzisiaj dopisalo, aczkolwiek wolno rosna

---------- Aktualizacja posta 31-05-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 30-05-2013 ----------

pomoze mi ktos z tymi zolkniejacymi lisciami? czy jest to przenawozenie? lalem nakretke biohuma na litr wody, i ten caly litr rozlalem na 5 roslin, te wieksze dostaly wiecej, staralem sie proporcjonalnie

Może zbyt niskie pH
 

rastaten

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 24, 2012
Postów
1,359
Buchów
534
Odznaki
2
pomoze mi ktos z tymi zolkniejacymi lisciami? czy jest to przenawozenie? lalem nakretke biohuma na litr wody, i ten caly litr rozlalem na 5 roslin, te wieksze dostaly wiecej, staralem sie proporcjonalnie
Z tego co można znaleźć w necie na temat objawów niedoborów, to wygląda na to, że brakuje im Potasu. Zwiększ dawkę Biohumusa.

Pozdro.:spalony:
 

siema000siema

Active member
Rejestracja
Maj 5, 2013
Postów
37
Buchów
0
nie podlewalbym ich za bardzo jesli nie ma juz serio jakiejs suszy czy cos, a ostatnio to chyba leje w calym kraju wiec pewnie uciebie tez? podobno lepiej jak konopie maja za malo wody niz za duzo no ale to juz sam ocen...mi jeden plant zdechl i wlasnie dostal takich plam mam wrazenie, ze przez zbyt wczesny biohumus, lepiej dawac im koxy jak juz sie jest pewnym, że to udzwigna, że sa wystarczajaco duze, takie jest moje zdanie. co do mrowek sam mialem mrowisko bezposrednio pod plantem i wydaje mi sie, ze wyszlo mu to na +... Cóż mrowki drążą tunele co robi przewiew w glebie na youtubie widzialem jak ziomki specjalnie wrzucaly dzdzownice do ziemi wlasnie w tym celu wiec mrowki bym zostawil, powodzenia :D
 

pomidoriser

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2013
Postów
109
Buchów
0
o, ciekawie o tych mrowkach, no to fajnie, zostana sobie:D ostatnio duzo im polalem , we wtorek lub srode jade takze zobaczymy co z nimi, w drodze 7 kolejnych nasion - 5 automatic mazar, 1 jamaican haze auto i jedna gratisowa Super Silver Auto, ale to mzoe osobna fotorelacja, jezeli tak mozna
 

siema000siema

Active member
Rejestracja
Maj 5, 2013
Postów
37
Buchów
0
jak cos to daj fotorelke z mazarów- sam je mam ogolnie ciekawy jestem jak inni z nimi lecą :D to ile dales za 5 nasion, 200 zl dobrze licze? lol :p
 

pomidoriser

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2013
Postów
109
Buchów
0
wlasnie na ganjafarmerze byly AutoMazar i Automatic Mazar, ten drugi tanszy dlatego wzialem ale podobal mi sie top na zdjeciu, za 5 Automatic Mazarow zaplacilem 79zl, a za 3 te Automazary dalbym juz 119 zl takze pewnie 200 by wyszlo za 5, zobaczymy:D zrobie zrobie fotorelke
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół