nasiona marihuany

[5][Automatic Amnezia, Easy Sativa] by pomidoriser

Wyszukiwarka Forumowa:

niepokorny86

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2013
Postów
197
Buchów
0
A dolki na pelnosezonowki w jakich odstepach musza byc od siebie najmniejsze, bo nie wiem czy nie z***alem?
 

pomidoriser

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2013
Postów
109
Buchów
0
no na sezonowki powinny byc wieksze odstepy to oczywiste, ale napewno przezyja, spokojnie

---------- Aktualizacja posta 26-05-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 25-05-2013 ----------

Witam
Roślinki dostaly po 1/3 dawki biohumusa, narazie jest wszystko ok, teraz troche dni przerwy i kolejny update.
Jedziemy.

26052013907.jpg

26052013908.jpg
26052013909.jpg
26052013911.jpg
26052013915.jpg

Mile widziane uwagi i zastrzezenia, pozdro
 

zbananowany

Well-known member
Rejestracja
Kwi 7, 2013
Postów
117
Buchów
0
Wszystko eleganscko. :p Tylko chyba ty zdjęcia robiłeś odrazu po podlaniu wodą , nie.?<lol> Czy tak cały czas mają mokro. ?? :sunny:
 

IcMn

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2011
Postów
96
Buchów
0
Weź troszkę zbij tą ziemie żeby nie było tych rowków jak na ostatniej fotce. Następne podlanie możesz dać tak samo i następne juz połowę dawki biohumusa :) Ogólnie roślinki troszkę wyciągnięte ale to pewnie przez ostatnie pochmurne dni bez słońca ale nie martw się, od wtorku już będzie dobrze bo mnie też już denerwuje ta pogoda, plant stoi w miejscu :pl: Pozdrawiam :spalony:
 

pomidoriser

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2013
Postów
109
Buchów
0
Tk, zdjecia odrazu po pdlaniu, rowki sa od butelek, takze przy ostatecznym wyjeciu zakopie, czekam na slonce, pozdro z fartem!
 

IcMn

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2011
Postów
96
Buchów
0
Weź troszkę zbij tą ziemie żeby nie było tych rowków jak na ostatniej fotce. Następne podlanie możesz dać tak samo i następne juz połowę dawki biohumusa :) Ogólnie roślinki troszkę wyciągnięte ale to pewnie przez ostatnie pochmurne dni bez słońca ale nie martw się, od wtorku już będzie dobrze bo mnie też już denerwuje ta pogoda, plant stoi w miejscu :pl: Pozdrawiam :spalony:
@EDIT Sorki za double post ale laga miałem a piszę z tel.
 
Ostatnia edycja:

Sokole Oko

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
396
Buchów
42
Martwi mnie twój spot, rok temu(mimo, ze nie myszlo) mialem spota w takim 'lasku' i w tym roku jak pojechalem zobaczyc to powycinali wszystkie lipne drzewka kolo spota(spota nie ruszyli ale juz tam nie wroce nigdy), dowiedzialem sie, ze wycinke zrobili we wrzesniu wiec uwazaj, zeby Ci krzaków 'sluzby porzadkowe' nie sciely ;)
 

pomidoriser

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2013
Postów
109
Buchów
0
mysle ze nie musisz sie martwic, widzialem kilka innych takich laskow sa 2x wieksze i jeszcze czekaja na wycinke, te sa mlode i mysle ze jeszcze porosna ladnych kilka lat:D

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

PS chcialbym zmienic nazwe tematu, w instrukcji jest ze mam sie kierowac narzedzia watku > przenies watek > ... >... itd. ale ja nie mam takiej opcji
 

MałyRycerz

New member
Rejestracja
Kwi 8, 2013
Postów
4
Buchów
0
Witam
Widzę że nie masz tam żadnych doniczek a sadzonki są w dołkach zasypanych kwiatową ziemią zwróć uwagę na to że ziemia w tego typu laskach (robiłem to samo) jest bardzo kwaśna i po jakimś czasie ziemia kwiatowa robi się taka sama jak ziemia w lesie dlatego polecam ci Dolmoit który zmienia ph gleby ;p lub inne tradycyjne metody ... ;] Podzdrówki
 

pomidoriser

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2013
Postów
109
Buchów
0
Dzieki za rade, teraz mi powiedz jak go stosowac i co jaki czas, oraz chcialbym sie dowiedziec jak sprawdzic pH gleby, jakie to urzadzenie, moze jakies jednorazowki? cena etc
 

IcMn

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2011
Postów
96
Buchów
0
Dzieki za rade, teraz mi powiedz jak go stosowac i co jaki czas, oraz chcialbym sie dowiedziec jak sprawdzic pH gleby, jakie to urzadzenie, moze jakies jednorazowki? cena etc
Ja Ci powiem tak. Jesteśmy w tej samej sytuacji, tzn. dolomit powinno się wymieszać z ziemią podczas przygotowywania spota (1 łyżka stołowa dolomitu na 1l ziemi). Ale że teraz juz tego nie da rady zrobić to polecam Ci podsypanie dołka na wierzchu tak z 5 łyżek i do tego podlanie z 3 łyżkami dolomitu (dobrze rozpuść), tak co tydzień 3-4 razy i powinno być dobrze, ja tak robię. A ph meter do ziemi możesz kupić na allegro tylko nie taki za 20 zł bo to gówno, nic Ci to nie da, kup jakiś porządny a będziesz miał na długi czas i nie będziesz się denerwował. Najlepiej taki wskazówkowy (z dwoma metalowymi bolcami). Pozdrawiam :spalony:
 

pomidoriser

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2013
Postów
109
Buchów
0
na wierzchu tak z 5 łyżek i do tego podlanie z 3 łyżkami dolomitu, tak co tydzień 3-4 razy i powinno być dobrze
na wierzchu tak z 5 lyzek - lyzek czego? podlanie z lyzkami dolomitu? nie rozumiem.
co tydzien 3-4 razy - ? 3-4 razy w tygodniu czy co? bez kitu mam problem ze zrozumieniem , stresc sie, lub mow jak do dziecka.
 

IcMn

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2011
Postów
96
Buchów
0
No dolomitu.. 5 łyżek sypnij na dołek, potem do wody wsyp 2-3 łyżki dolomitu i dobrze rozpuść. Rób to raz na tydzień, powtórz 3-4 razy i powinno być ok.
 

pomidoriser

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2013
Postów
109
Buchów
0
ok troche nie ogarnalem, bo do konca nie wiem co to jest dolomit, z geografi pamietam ze to skala, a Ty mi mowisz o rozpuszczaniu w wodzie:d hehe no dobra dzieki, ale mam jescze pytranie, bo ktos mi poradzil 1/3 dawki biohumusa, ja to zrobilem tak ze na opakowaniu bylo napisane 1-2 nakretki na litr wody, - rozpuscilem mniej niz jednaw jednym loitrze i podlalem kazda z nich tak jak wodą, dobrze zrobilem czy nie? bo przed chwila przeczytalem ze ktos na forum dawal cala nakretke na jedna rosline, bez rozcienczania, to teraz sie glowie
 

IcMn

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2011
Postów
96
Buchów
0
Tak, to ja pisałem. Dobrze dałeś. Następne podlanie możesz dać z dawką minimalną czyli 1 nakrętkę na litr, następne 1.5 nakrętki i kolejne (już do końca wega) dawaj pełną dawkę czyli 2 nakrętki na litr wody. A podlewanie biohumusem bezpośrednio pod krzaka nie jest tutaj za bardzo popularne, najlepiej rób tak jak większość czyli rozcieńczaj z wodą. Pozdrawiam :spalony:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół