nasiona marihuany

[5][Automatic Amnezia, Easy Sativa] by pomidoriser

Wyszukiwarka Forumowa:
B

B3yond3r

Guest
Syf, syf i jeszcze raz syf!

Witam i od razu wybaczcie za odgrzewanie kartofla!
Jeżeli zasłuże tym postem na bana prosze mi go wręczyć z miejsca.

Do autora fotorelacji:
JESTEŚ PIEROLONYM BRUDASEM !!!
Nie obchodzi mnie czy się na mnie obrazisz czy też nie, ale widząć w jaki sposób traktujesz nature i miejsca gdzie siejesz rośliny życzę Ci z całego serca żeby Cie ku**a złapali.

Wiem że tym postem stworze sobie wielu wrogów, ale nie potrzebuję znajomych którzy akceptują taki syf na "miejscu zbrodni". Nie jestem maniakiem dbającym o przyrodę, ale kiedy widzę taki syf w lesie to aż mi się wszystko ku**a przekręca w środku... Tym bardziej że nikt takiego syfu nie znajdzie...


Rada ode mnie - osoby której zapewne już nie lubisz:

Przychodzisz z plecakiem na spota czy z reklamówką, w której masz wodę i inne używki ?! To po wykorzystaniu płynów, wsadź odpady spowrotem do plecaka i z nimi wróć i je wypie**** do śmietnika. Gwarantuje że puste butelki i kubeczki będa lżejsze od tych z którymi idziesz NA spota. A syfu nie będzie w ogóle!

Napisałeś w którymś poście że podziwiasz nature i środowisko i bla bla bla takie tam...
ku**a jeżeli taki syf nazywasz środowiskiem i naturą to Ci współczuję! Dziwie się że na takim chlewie uzyskałeś plon jaki uzyskałeś...

Fotorelacje są po to żeby prócz ***anego wchodzenia userom w du*e wyrażać swoje opinie nawet te negatywne !

Jeżeli dostane warna lub bana za ten post, nie widzę powodu żeby wracać na to forum, bo to będzie znaczyło że bronicie takiego syfiarza...

Tyle w tym temacie. Mam nadzieję że jeżeli w przyszłym roku będziesz robił OUTa i też zostawiać będziesz taki syf to Cie złapią i wyruchają tak porządnie w du*e że Ci się poukłada w tej pustej głowie chociaż troszeczkę.

Pozdrawiam i jak dla Ciebie to nie z fartem!

 

olon102

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2014
Postów
342
Buchów
19
Też odkope niech inni widzą jacy śmieciarze bawią sie w rolników, kilka razy ktoś cie już upomniał a ty kazałeś zrobić mu to za niego śmieszne.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół