nasiona marihuany

[4] [Noname, 2xJack Herrer Auto, AutoKush] Irish Trip 2013

Wyszukiwarka Forumowa:

Ile suszu wyjdzie z Noemi ? :D


  • Łącznie głosujących
    17

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
Witam ostatni raz w tym sezonie!

Pora na małe podsumowanie mojego pierwsze OUTa, i jak na pierwszy raz w miare udanego :)
Zaczne od ostatniego krzaka, Noemi - pestka z zajefajnego palenia, wyrosła rozrośnięta indyjka, szkoda ataku pleśni, w przyszłym roku napewno sie lepiej zabezpieczee na to gów***..

Co do Noemi troche mi jej jeszcze zostało, na zime będzie akurat :)







Mały Smoke Report z Noemi:
Wygląd 6/10 - Topki ładnie oszronione, ale nie napuchły za bardzo, i są strasznie luźne.. Napewno to w dużej mierze moja wina, troche za krótko to wsio kwitło,, ale tak to jest jak sie ma chujo**** środki na pleśń..

Zapach 9/10 - Jeśli chodzi o zapach to zaczyna się ciekawiej.. Wąchając topa jest fajny lekki zapaszek, ale nic wielkiego.. Prawdziwa przygoda zaczyna się po rozerwaniu topa albo zgrindowaniu. Wtedy ulatnia sie bardzo mocny, troche benzynowy/kwasowy zapach, nie wiem jak to nazwać.. Od razu przypmniało mi sie tamto palenie skąd miałem pestke, wtedy było tak samo i sie zastanawiałem z ziomkiem czym to mogło być pryskane.. ale czując to samo teraz wiem że to taka odmiana,, tylko szkoda że nie wiem jakaa.. :)

Dym, smak 8/10 - Za mną już prawie 2miesięczny curring i porównując smak z początku to teraz jest boskoo :) Dym w miare gęsty, nie drapie, ale tak fajnie czasem przydusi. Co do smaku do taki lekko słodkawy, i troche jakby pieprzny. Dopiero po koło 5 sec od wypuszczenia bucha czuć na końcu języka fajny posmaczek :)

Działanie 9/10 - Indyjka! To co lubie! :) Po spaleniu małego lola pierwsze 5 minut na spokojnie. Odpalam lapka, jakiś film, Xbox i ciało samo wbija sie w łóżku, czuć jak wszystko siada na oczach, taka fajna bomba na oczach,, i nic sie nie chce robić , tylko leżeć i Chilloucik ! :zjarany:
Jaraliśmy też kilka razy przez piłką, i przy bieganiu nie ma takiej bomby na oczach, ale ruchy są powolne, i wchodzi fajny skill na tricki itd :) Fajnie idzie przejśc przez całe boisko (pół wymiarowego, sztuczna trawa), ale po takim sprincie później 5 minut chodzenia bo brak sił .. ale gra sie fajnie :)
Mocna bomba trzyma dobre 2hrs, później wydaje sie że jest wszystko w miare okey, ale patrząć w lusterko oczy dalej za***ane.. Czuć lekkie gastro, ale jak już sie coś zje to nie można przestać .. :p

Podsumowując, fajna indyjkowa bania, to co lubie. Szkoda że pestka z palenia i nie znam odmiany, ale może kiedyś trafie przypadkiem na cos podobnego :)



Podsumowanie OUT 2013

Jacek i Gacek - Jack Herrer AF - 60g (32+28)
Noemi - z palenia - 99g (+ 5 dobrych Jointów haszku)

Wyniki jak na pierwszy raz, brak dobrych środków na pleśń i średnią Irlandzką pogodą myśle że nie są złe.. Gdybym lepiej sie za wszystko zabrał od początku mogłoby być po pierwsze więcej palenia, a po drugie roślinki trzymałbym jeszcze z minimum 2tyg dłużej i napewno działanie byłoby mocniejsze i lepsze.. Z drugiej strony palenie swoje, od marca nie wydałem nic u Dila (detoks od maja-sierpnia/września) i do następnego OUTa nie zamierzam nic wydawać.. Dopóki starczy to będe palił to co mam, a w marcu zaczyna sie sezon i znowu detoksik to września .. :)
Myśle że to wszystko co chciałem napisać, licze zobaczyć większość z Was w następnym roku!

I dla wszystkich, w przyszłym roku "Będzie Lepiej" !

"Pamiętaj, szanuj matkę i ojca swego
Bo bez nich na pewno nie słuchałbyś tego
Pamiętaj, że w życiu jest też klika rzeczy,
Bez których człowiek by pewnie nie przeżył
Pamiętaj, kiedyś to Ty będziesz wybierał kto ma rządzić
W naszym kraju, nie ma co błądzić
Pamiętaj o swoich korzeniach i historii
Bo to Ty jesteś nadzieją na tej łodzi "

Peace <peace>
 
G

G-Star Raw

Guest
Z no name zawsze może kozak wyrosnąć- długo tkwiący w naszej pamięci i zastanawiający nas- CO TO ku**a BYŁO ??? Sam na 1 indorze mialem 2 no name , które prezentowały lepszą moc i potencjał niż pestki z GHS
 

H4Rvester

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 30, 2013
Postów
1,149
Buchów
1,345
Odznaki
6
Za***iste krzaki i obfity plon, gratulacje!
Sorry za odkop...
 

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
Licze na wiekszy nastepny sezon <peace>
Chociaz prz moim spokojnym paleniu nadal z 5-10gieta zostało :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół