nasiona marihuany

[4] [Noname, 2xJack Herrer Auto, AutoKush] Irish Trip 2013

Wyszukiwarka Forumowa:

Ile suszu wyjdzie z Noemi ? :D


  • Łącznie głosujących
    17

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
Witam wszystkich forumowiczów!

Jest to moja druga uprawa (pierwsza Autokush in), a zarazem pierwsza fotorelacja i mam nadzieję że jakoś mi to pójdzie :)

Więc zacznę od początku..
Moją pierwszą uprawą był Autokush, uprawa przede wszystkim do nauki, i mimo kilku błędów wynik 16g suchego był dla mnie w porządku: https://www.forum.haszysz.com/kiedy-347-cinka-autokush-t79945.html

Tym razem mam jednego noname znalezionego w paleniu (Noemi). Palenie było naprawde porządną Indyjką, a pestka wyglądała ładnie, ciemnobrązowa , więc mam nadzieje że cośz tego ładnego wyjdzie. Syzbko wykiełkowała (1 dzień) więc zobaczymy..
Reszta to 2 Jacki Herrery Auto (Jacek i Gacek), i Autokush (Keisha)..

Noemi wykiełkowała 2tyg temu, teraz ma 15dni (wszystkie dni liczę od wrzucenia kiełka w ziemie), i dzisiaj została zawieziona na spota.
Jacek i Gacek mają po 8 dni i pójdą na spota za tydzień, a Keisha pójdzie do ziemi w przyszłym tygodniu... :)
Gacek sie troche na początku wyciągnął i dlatego został Gackiem, planuje mu także zrobić LST, a Jacek będzie sobie rósł naturalnie :)

Wszystkie planty zamierzam trzymać 2 tygodnie w małym boxie (w którym zakwitł poprzedni Autokush)i jazda na spota.. Dzisiaj zaczyna sie poprawiać pogoda na pięknej Irlandzkiej wyspie i mam nadzieje że tak pozostanie..

To chyba na tyle jeśli chodzi o pisanie, i czas na kilka fotek z pierwszych dwóch tygodni.. :spalony:

Noemi kiełkuje:


Jacek i Gacek:


Noemi 7 dzień:


Jacek&Gacek, dzień 1


Noemi, dzień 10


Noemi, dzień 15 na spocie


Spot


Jacek & Gacek, dzień 8


Gacek ten bliższy


Sorry za jakość ostatnich fotek ale został mi tylko telefon..
Upy powinny pojawiać się 1-2 razy w tygodniu :)
Mam nadzieję że zasiądze tu jakaś widownia, i zostanie ze mną do ścinki :spalony:

---------- Aktualizacja posta 20-05-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 19-05-2013 ----------

Niestety nie ma na razie widowni, ale liczę na pomoc..



Byłem dziś na spocie, czy te dziurawe liście to tylko ślimaki?
Jeśli tak to posypałem dzisiaj środek ta te gnidy i powinno być już okey, gorzej jak to co innego ?
 
D

delete

Guest
Są to ślimaki, miałem całkiem podobnie. Posyp ślimakolem i powinien być problem z głowy, pozdro :)
 

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
Dzisiaj pojechałem już z trutką i zastałem takie liście.. Mam nadzieje że tam teraz pozdychają! Sorry one zaczęły :)
Dzięki za pomoc :)
 

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
Mały up, pogoda na zewnątrz słaba i dawno tam nie zaglądałem.. od wtorku ma sie przejaśnić to wrzuce tam Jacki..
Jutro zobacze na spocie jak sie trzyma Noemi, a dzisiaj kilka fotek z tygodnia :)

Jacek i Gacek, dzień 11






Jacek i Gacek, dzień 13



Ogarne jakąś fote ze spota jutro, sam jestem ciekawe czy panienka mi jeszcze żyje.



I mały bonusik, korzystając z dzisiejszego słońca przyszedł czas na poprawe kondycji, wyprawe rowerową i małego grilla.
A jadąc na wycieczke biorę Jointy w teczke .. :spalony:




Pis Joł <joint>

---------- Aktualizacja posta 27-05-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 26-05-2013 ----------

Mał upik z dzisiejszego dnia.. Noemi na Oucie rośnie jak na razie słabo, niska temperatura, troche wiatrów, deszczów, i nie wiem cz coś w tej Irlandzkiej pogodzie mi dojdzie na Oucie ;/

Jacki do środy zostają w boxie i później też idą na OUT... i tu może być z nimi problem ale zobaczymy.. Jak na razie kilka fotek z dzisiaj :)

Noemi, dzień 23







Jacek i Gacek, dzień 16






Zna ktoś może cos Irlandzkiego, lub z wysp podobnego do Asahi?
Psiknąłbym czymś na Oucie żeby pobudzić kwiatki do wzrostu tylko nie mam czym, a tak to rośnie słabo.. Leje tylko nawozami na wzrost (7-3-6) i na mocniejsze korzenie (1-3-3), nic lepszego tu nie znalazłem.

---------- Aktualizacja posta 29-05-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 27-05-2013 ----------

Komentarzy brak, widowni brak.. Szkoda , ale jak już zacząłem to dojade z tą relacją do końca..
Pogoda na mej wyspie sie w końcu poprawiła, od rana wali słonce i ma tak zostać, także Jacek i Gacek przesadzone do finałowych donic poszły dzisiaj na Outa, Auto Kush wykiełkowany także wrzucony na spota i zobaczymy co wyrośnie..
Jacek w 16dniu pokazał preflowery, Gacek się jeszcze ociąga, może przez LST sie kilka dni spóźni..

A teraz photos:

Jacek i Gacek, dzień 19







Preflowery Jacka:



Jacek:





Gacek:








Noemi, dzień 26






Sory za słabe fotki.. Dupny aparat.. Następnym razem ogarne lepsze :)
Jedno pytanko o nawóz na kwitnienie, mam jeden nawóz z NPK (2-2,5-4), a drugi na mocne korzenie który leje też troche na Wega (1-3-3).. Dają rade, bo nie wiem co innego moge tu wybrac.. ?
PIS

---------- Aktualizacja posta 01-06-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 29-05-2013 ----------

Nie ma wgl zainteresowania ale potrzebna pomoc ludzie!

Byłem dzisiaj na spocie po 4 dniach i moje automaty zaatakowała pleśń.. :(
Noname wygląda normalne a 2 Jacki Auto w pleśni i pytanie co teraz zrobić , w tym durnych Irlandzkich sklepach nic na pleśń na roślinach nie znalazłem i pytanie cz są jakieś sposoby żeby to ogarnąć??

Fotki:







---------- Aktualizacja posta 06-06-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 01-06-2013 ----------

Żadnej widowni nie ma ale lece dalej z fotami..
Up z dzisiaj, pogoda piękna, roślinki rosną.. Pleśń chyba opanowana..
Jacki podlane dzisiaj pod 700ml a Noname 1,5l.. W wodzie nawóz na wega + na zdrowe korzenie :)
Przed wyjściem lekko nagiąłem Jacka i Noemi żeby podochodziło troche więcej światła

I kilka fotek:

Jacek i Gacek, dzień 27











Noemi, dzień 34









Komentarze, z***ki, pomoce bardzo mile widziane :)
 

pierun

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 1, 2009
Postów
1,300
Buchów
0
Nic tylko życzyć dobrej pogody. Powodzenia
 

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
Takie pytanko do Was na koniec, czy te liście Noemi nie podchodzą pod Sative?
Bo pestka była z palenia, i po naprawde mocnej bombie wbijającej w fotel byłem pewien że to dobra Indyjka może być.. :)
 

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
Witam nieliczną grupe, czas na mały upik..
Pogoda taka sobie, raz słonce raz deszcz, ale planty rosną w miare ładnie.

Na początek Noemi, naprawde duże liście, ładny zapaszek jak się tylko podejdzie , tylko dalej czekam czy to baba, mam nadzieję że tak..

Noemi, dzień 42










Jacek i Gacek, dzień 35


















Pytanko na koniec, Noemi (prawdopodobnie sezonówka) siedzi w 12litrowym wiadrze, i pewnie będzie to za mało.. jak to teraz najlepiej ogarnąć żeby miała więcej miejsca.. ? Wiadro zostało włożone do wykopanego dołka, ziemia bardzo wilgotna (podmokły teren..)
Komentarze, uwagi bardzo mile widziane jak zawsze :)
 

le nut

Banned
Rejestracja
Lut 28, 2013
Postów
1,779
Buchów
0
ładnie bardzo :) kup kosz na smieci 40 litrowy i po klopocie ;p
 

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
Spróbuje coś takiego jutro ogarnąć.. Mam tylko nadzieję że uda mi sie ją teraz przesadzić jakoś :)

---------- Aktualizacja posta 15-06-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 14-06-2013 ----------

Mały up..
Byłem dzisiaj na spocie zrobic coś z Noemi, ale przy wyciągnieciu wiadra zobaczyłem że korzenie wychodziły z dziur pod wiadrem (zrobilem większe dziury dla lepszego odpływu wody).. Jak widać korzenie same sobie poradziły także wykopałem troche wiekszy dołek i wsypałem ziemi i korzenie wychodzące ze spodu wiadra powinny dać sobie rade :)

Przy okazji niepokojąca rzecz u Gacka.. Żółte plamy na kilku liściach, i pytanie do Was, co to może byc? :>
Sorki za jakość... telefon.








---------- Aktualizacja posta 17-06-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 15-06-2013 ----------

Wie ktoś co to za żółte plamki na liściach ;>
 

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
Witam Was ludzie!
W ciągu ostatniego tygodnia planty jakby odżyły, i fajnie sie rozrosły, szczególnie Jacek :) Podlane dzisiaj jedzonkiem na kwitnięcie.. Noemi jedzonko na Wega.. Pachnie pięknie jak sie tylko podejdzie :) Fotki:

Gacek i Jacek, dzień 45















Noemi, dzień 52





Zapraszam do komentowania :spalony:

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

PS.. Czy to normalne że te Jacki tak powoli zbierają sie do tworzenia topów? TO są automaty, już 45 dzień, a jedyne co wyszło to włoski na szczytach..

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

Chyba że to wina nawozów? Jedny co mam na kwitnienie to nawozy z NPK (2-2.5-4), (1-3-3) i (10-25-25).. Co byście z nich najbardziej polecali na flo? Na tym (1-3-3) pisze że to głównie na wzmocnienie korzeni..

---------- Aktualizacja posta 26-06-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 24-06-2013 ----------

Witam wszystkich,
Byłem dziś na spocie z nawozami ponieważ ponad tydzien mnie nie będzie na miejscu..
Kwiatuuszki rosną w porządku, Jacek pokazuje coraz więcej włosków (w końcu, to już 47 dzień ;o), Gacek zbiera się bardzo powoli..
Noemi ma naprawde duże niektóre liście, na zdjęciu aż tak tego nie widać, ale sam liście prawie wielkości 1,5l butelki..
Jak na razie rośnie średniawo.. średnio ze słońcem i temperaturą, mam nadzieję że sie zbierze z kwitnieniem..

Jest także AutoKush, pestka wrzucona koło 2 tygodni temu prosto na spota, i na razie sie ociąga...

Kush, 2tyg:


Noemi, dzień 54





Jacek i Gacek, dzień 47












Zapraszam widownie do oceniania i komentowania bo na razie pustki.. :zjarany:
 

le nut

Banned
Rejestracja
Lut 28, 2013
Postów
1,779
Buchów
0
co tu duzo gadac, sam bym chcial miec takie krzaki na oucie :) :spalony::spalony::spalony::spalony::spalony:
 

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
Dzieki za dobre słowo! Szkoda że się tak ociągają z kwitnieniem jak na automaty, ale mam nadzieję że w końcu dostaną kopa :)
 

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
Witam ludzie!
Pora na mały upik... Po 10 dniach przerwy wpadłem na spota i nadal me Automatyczne Jacki ociągają sie z kwitnięciem a to już 57 dzień :O
Jacek już ma tych włosków na szczytach trochę, gorzej z Gackiem, jakiś oznak kwitnienia to ja tam nie widze.. Od koło 2-3 tygodni dostają nawozy na kwitnienie z tydzień po pokazaniu preflowerów..
Jedynie co to to że są w miare rozkrzaczone, mam tylko nadzieję że zakwitną jakoś, przyszły tydzien ma być bardzo słoneczny to może ruszą..

Co do Noemi to zapewne jest to sezonówka, cały czas rośnie (szczególnie w boki) i dość ładnie się krzaczy. AK jedyny posadzony prosto do spota i wygląda dośc miernie jak na koło miesiąca żywotu..

Czas na kilka fotek:

Jacek i Gacek, dzień 57..













Noemi, dzień 64





Mały AK



Ma ktoś doświadczenie z Jackami AF, one zawsze tak wolno sie zbierają na Oucie jak na Af? I myślicie że da rade przynajmniej Jacka do końca sierpnia ściąć?
PEACE <peace>

---------- Aktualizacja posta 10-07-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 06-07-2013 ----------

Ludzie, jest problem, wpadłem dziś na spota (ostatni tydzień piękna pogoda, myślałem ze roślinki fajnie zaczną puchnąć..), a tu Jacki mają żółte liście od dołu i pytanie do Was co to ?
Czy ostatni 4 dni suszy i mocnego słońca mogły aż tak sie na nich odbić ?

Noemi, 68 dzień


Jacek i Gacek, dzień 61













CO do kwitnięcia dalej są powolne, ale co powiedziecie o tych żółtych liśćiach ?

---------- Aktualizacja posta 16-07-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 10-07-2013 ----------

Witam skromną grupke.. :)
Dzisiaj miałem taką akcje że jechałem na spota z nawozikami na rowerze (ok. 10km) i w połowe roz****ł mi sie plastik od przerzutek... i pół godziny na nogach do spota... później po około 10minut drogi powrotnej złapałem stopa i jakoś do domu wróciłem..
Druga sprawa AutoKush w połowie uj***ny , jakiś królik albo coś ... takze zostały 2 Jacki AF i Noemi..

Kilka fotek:

Jacek i Gacek AF, dzień 67













Noemi, dzień 74





CO powiedzie drodzy ludzie?
Jacki jako że AF powinny jakoś dojść.. nie wiem tylko jak tam sezonówka z palenia.. Ładnie się krzaczy ale oznak kwitnienia jak na razie ni ma
 

Zygmus.Hajser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2013
Postów
646
Buchów
0
Jest pięknie :) Oby do końca! Dbaj, doglądaj, zabezpiecz przez zwierzyną, odlej się przy spocie, proszek do prania, sierść psa, ja tak robiłem i ani jednej szkody przez zwierzynę, mimo że kilka razy sarny wybiegły z krzaków 30 metrów dalej.

Zapraszam do siebie
Pozdro!
 

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
Mały upik
Jacki coraz ładniej kwitną i jak nic sie niespodzewanego nie stanie zbiór z nich powinien być w miare okey :)
I pytanie, czy Jacek mi się hermi ??
Znalazłem około10-15 takich 'jajek' jak na zdjęciu na plancie...

Jacek i Gacek, dzień 71









Noemi, dzień 78
Całyy czas się w miare ładnie krzaczy, żadnych oznak kwitnienia, dzień jest dalej dosyć długi..






Powiedzcie jak z tym Jackiem, topy rosną normalne tylko te z 10 jajeczek wzdłuż głównej łodygi.. Co z tego mi może wyjść?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół