nasiona marihuany

passion 1 i shaman

Wyszukiwarka Forumowa:

rahimbobek

Active member
Rejestracja
Wrz 11, 2007
Postów
35
Buchów
0
Po to by zaoszczędzić parę złotych i mieć wymówkę dla czego spie****ili outa. Wydają dziesiątki złotych na nasiona a później malutki ślimaczek im to wpie****i bo żałowali paru groszy.
 
K

Kałamarnica

Guest
Tylko po co się pier***ić z piwem albo ziemniakami skoro są sprawdzone, skuteczne środki na ślimaki?

Bo wiesz ze sam to zrobiłes i ze udało ci sie zaoszczedzic kaske i nie walich chemi roslina. Po prostu masz satysfakcje proste . Przynajmniej ja tak mam
 

Bulka

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2007
Postów
279
Buchów
1
Bo wiesz ze sam to zrobiłes i ze udało ci sie zaoszczedzic kaske i nie walich chemi roslina. Po prostu masz satysfakcje proste . Przynajmniej ja tak mam
Ja uwazam ze lepsza jest chemia bo jest sprawdzona zawsze moze ominac ci naturalne pulapki .. a chemia wabi zjada to "coś" i nima slimaka

Ja uwazam ze lepiej dac te pare zl na srodek pewny niz tracic rosline ...
 

kozak123

Member
Rejestracja
Mar 19, 2008
Postów
24
Buchów
0
jest taki problem ze taki slimakol nie koniecznie ci pomoze. ja posypalem i co? 2 najdorodniejszych roslinek po jakims czasie nie bylo. mysle ze sa lepsze sposoby od slimakolu.
 

ufoo0

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2008
Postów
62
Buchów
0
a ten slimakozl dlugo dziala;> bo jezeli wysadzam i sype mam sypac pod czy wokolo ? i czy trociny wiory takie z trajzegi dzialaja?
 
Ostatnia edycja:

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
a ten slimakozl dlugo dziala;> bo jezeli wysadzam i sype mam sypac pod czy wokolo ?

Działa tyle dopuki nei zostanie zjedzony przez slimaki albo dopuki deszcz go nie wypłucze. A odnosnie stosowania to wokol rosliny posyp tak zeby te male zarazy nie mialy mozliwosci dojscia do krzaka nie natykajac sie na slimakola.
 

koker

New member
Rejestracja
Kwi 24, 2006
Postów
3
Buchów
0
Zwyczajnie rozsyp to na spocie, ale nie pod samą rośline, bo podczas każdorazowego podlewania będziesz rozpuszczał chemię, tego typu środki mają zazwyczaj właściwości wabiące więc możesz być spokojny że ślimaki ci nie zjedzą dorobku... aha, nie kupuj najtańszych środków, wydaj te dwie dzyszki i kup środek jakiegoś renomowanego producenta np. Bayer

P.S.
Pamiętam że też nauczyłem się podsypywać środkami ślimakobójczymi gdy zjadły mi dwie roślinki.

W końcu człowiek uczy się na błędach.
 
G

Gość

Guest
slimakol rozpuszcza sie tylko ze bardzo po woli i poza tym nie wabi ślimaków tylko gdy slimak przejdzie po tym to go wtedy parzy i traci sluz tak mi powiedziała babka w sklepie ogrodniczym i własnie do tego ja znajduje 2 lub 3 slimaki średnio na spocie martwe wyschnięte
 

ufoo0

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2008
Postów
62
Buchów
0
panowie przesadzilem na spota roslinki lasek taki lisciasty rosna tam wysokie pokrzywy ziemia jest czarna taaka jakby pruchnica.Drzewa chyba to sa olszyny jak myslicie czy taka ziemia bedzie dobra? spota mam 20 km od domu. Niedaleko plynie zeczka .
jestesm ciekawy czy ta ziemia sie nada ale chyba jest dobra bo pamietam ze kiedys jak bylem maly rodzinka jezdzila po nia i przyywozila do ogrodka :)
slimakow tam nie widzialem
 
Ostatnia edycja:

ufoo0

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2008
Postów
62
Buchów
0
czy moge zastoswoac do tego nawoz STYMULATOR WZROSTU KORZENI ROOT COMPLEX, pomoze to cos roslinka wraz z biohomusem
byly to 18 dzien ich zycia??
zdalo by to cos??
 
Ostatnia edycja:

ufoo0

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2008
Postów
62
Buchów
0

tutaj cos dziwnego sie znia dzieje co to moze byc



tu taka wieksza ma 24 dni ale chyba mala?troche?




<lol> mniejsza roslinka ma mniej niz te co wyzej



takie pokrzywy rosna na miejscowce



<lol> inna roslinka z miejscowki
 
Ostatnia edycja:

ufoo0

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2008
Postów
62
Buchów
0

3 najwieksza roslinka najstarsza

jedna z pozniej wykielkowanych o tydzien od poprzedniej


tutaj sa te 2 z 3 najstarszych ktore sa wyzej na focie i ta malutka

tutaj 2 z dziwymi lisciami


1z3 najwiekszych
 
Ostatnia edycja:

Gydzio

Banned
Rejestracja
Lut 20, 2008
Postów
66
Buchów
1
Trochę małe te rośliny. Na ślimaki jest jeszcze jeden sposób a mianowicie: sypiesz troty wokół rośliny mi to pomogło. Aha i jeszcze jedno widzę że przy roślinkach
są igły z drzew weź je pozbieraj bo mogą zakwasić ci ziemię. A miejscówka elegancka. Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół