nasiona marihuany

nordenseeds breeder & sklep

Wyszukiwarka Forumowa:

patent

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2014
Postów
73
Buchów
0
"Auto viking ak47" zamówiłem 50 za jedyne 160pln z powodów braku funduszy, prawie wszystkie kiełkowały 96%, 2 zostawiłem sobie in, mówiąc krótko nie miałem większych jak i lepiej rosnących afów !! zdecydowanie zostaje przy Norden seeds, polecam w 100%
 

RoyceGracie

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2014
Postów
61
Buchów
0
Polecam również! Do tej pory testowałem Viking AK47 i Viking Blue. AK rewelacja jedne z lepszych auto jakie miałem, Blue trochę mały plon ale nadrabia jakością za to.
 

suomynona

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2013
Postów
711
Buchów
2
u nich na sklepie pojawiły się nowe odmiany.

Auto Viking Thor


Auto Viking Loke
 

WkurwionyRomek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 25, 2012
Postów
166
Buchów
0
są też na f2seeds dostałem w pakiecie gratisowym Thora a od weekendu będą na sklepie
 

maladama

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2013
Postów
930
Buchów
0
czy ktos wie gdzie w UK kupie ich pestki?? sprawdzalam na stronach ktorych zazwyczaj kupuje i nie maja. Dajcie znac prosze.
 

maladama

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2013
Postów
930
Buchów
0
o dzieki, przegladnelam, niestety w ani jednym w UK ich nie ma :/
 
P

pandyandy

Guest
mysle ze wysla Ci je ze szwecji zupelnie nie oznakowane jak kupisz na stronie sklepu .... Lub napisz do Nordena tutaj on zapewne pomoze Ci
 

d3struktor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
356
Buchów
1
A mi ***nęli list do Szwecji dla ziomka i do Norwegii. W 1 przypadku rozeszło się po kościach ale z Listem do Norwegii (dobrze zapakowana i nieoznakowana paczka) był problem bo wysłali pismo do adresata i musiał się gęsto tłumaczyć. No tylko że wysyłka była z polszy może dlatego...
 

konopnicki

Well-known member
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
166
Buchów
0
A wie ktos cos o odmianie widow haze od nich wlasnie, zamowilem je na f2 seeds i po 5 min te pestki znikly z tej strony dziwna sytuacja
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół