nasiona marihuany

[~30]{Maroc Fem | Windorella x Maroc BangiHaze FollowTheRabbit Reg+ | AF WhiteWidow Mazar Fem + Reg} by KaeS

Wyszukiwarka Forumowa:

ks1337

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2012
Postów
410
Buchów
44
Do suszenia trafiły kolejne roślinki, do końca przyszłego tygodnia planuje wszystko ściąć...







pozdro
 

Wiz Khalifa

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2013
Postów
184
Buchów
0
za***iste :) bardzo ładne krzaczki, mam nadzieję że mają taką samą moc jak wyglądają :D
 

ks1337

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2012
Postów
410
Buchów
44
na moc nie narzekam, ale palę z 2-3 razy w tygodniu i spokojnie dają radę ;)

Dziś zrobimy delikatne podsumowanie sezonu bez dwóch suczek które jeszcze się suszą ;) Najważniejsze że prawie z każdej roślinki wydłubałem trochę pestek i z jednej będzie trochę więcej bo ponad 100 więc może przydadzą się na przyszłe sezony jak zasmakuję się w którejś ;)



Follow the Rabbit Wczesna - wyszło po wysuszeniu 45g topów - fotka roślinki + topki w kupie i pojedynczo:




20130923_112952.jpg








AutoMazar - wyszło po wysuszeniu 55g topów - fotki roślinki + topki w kupie i pojedynczo:
Jedyne palenie, które jest po odpowiednim curringu i nadaje się idealnie do nabicia lub skręcenia w przeciwieństwie do większości sezonówek. Smak nie jest w ogóle gryzący i ciężki ziemisty dym i zapach, ale średnio przypadła mi do gustu - wolę sativkowe działanie











Follow the Rabbit - wyszło po wysuszeniu 85g topów - fotki roślinki + topki w kupie i pojedynczo:











Maroc FS - wyszło po wysuszeniu 40g topów - fotki roślinki + topki w kupie i pojedynczo:










Follow the Rabbit - wyszło po wysuszeniu 105g topów - fotki roślinki + topki w kupie i pojedynczo:



20130923_121713.jpg








Follow the Rabbit - zapach typowego skuna - wyszło po wysuszeniu 45g topów - fotki roślinki + topki w kupie i pojedynczo:








Reszta bedzie w kolejnym poście...
 

ks1337

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2012
Postów
410
Buchów
44
cd...


Virus Out Mix Mutant - wyszło po wysuszeniu 20g topów - fotki roślinki + topki w kupie i pojedynczo:

20130911_084353.jpg












Follow the Rabbit Fiolet donica 10l - wyszło po wysuszeniu 35g topów - fotki roślinki + topki w kupie i pojedynczo:


20131021_111434.jpg








Follow the Rabbit Fiolet - wyszło po wysuszeniu 10g topów - reszta zgniła - fotki roślinki + topki w kupie i pojedynczo:








Pozostało mi jeszcze parę topków do pokazania ale dopiero jak się wysuszą, także do następnego <coolpalacz>
 

PoWaZnIeNiEpOwAzNy

Well-known member
Rejestracja
Gru 4, 2011
Postów
566
Buchów
0
pokaz te topki WW . czasu miała sporo , jestem ciekaw :D jak i działania , jeśli masz porównanie z jej odpowiednikiem z pod lamp
Pięknie Ci poszło ! <peace>
 

ks1337

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2012
Postów
410
Buchów
44
Wiem że ilości nie są oszałamiające ale pleśń nie wybiera i nawet mimo oprysków zjadała wszystko w bardzo krótkim czasie. Ale najważniejsze że mam kilkanaście różnorodnych rodzajów palonka co mnie bardzo cieszy. Co do WW to się jeszcze suszy i dopiszę ile wyszło i pokażę topiki po dokładnym trymie, pozdro<joint>
 

ks1337

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2012
Postów
410
Buchów
44
Follow the Rabbit Fiolet Późny- wyszło po wysuszeniu 60g topów - zero pleśni - fotki roślinki + topki w kupie i pojedynczo








White Widow FS - wyszło po wysuszeniu 85g topów - sporo pleśni usunąłem - fotki roślinki + topki w kupie i pojedynczo

Jako że jeden kolega czeka na White Widow to jej działanie trochę opiszę ;)
Topki dość zbite, bardzo żywiczne. Zapach ziołowy , dość intensywny. Moc średnia aczkolwiek dużo nie paliłem, dałbym 7/10. Typowy zamulacz. Smak także średni, ziółko potrzebuje jeszcze curringu.





20131127_110601.jpg



Na koniec, wyszło mi ponad 600g różnorodnego ziółka zamknięte i currujące się w 16 słoikach. Większość to mieszańce zarówno Pod względem działania jak i wyglądu czy zapachu. Występowały osobniki bardzo wczesne - ścięte na początku września, średnie jak i późne, koszone na początku listopada. Zapach różnorodny od cukierkowego przez ziołowy czy typowego skuna do nawet pieprzowego. Wygląd także bardzo zróżnicowany. Ogólnie jestem zadowolony bo z garstki pestek można uzyskać bardzo różnorodne ziółko podczas palenia którego faza będzie bardzo zmienna w sam raz na zimową porę :) pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół