nasiona marihuany

[~30]{Maroc Fem | Windorella x Maroc BangiHaze FollowTheRabbit Reg+ | AF WhiteWidow Mazar Fem + Reg} by KaeS

Wyszukiwarka Forumowa:

Kitajec

New member
Rejestracja
Paź 2, 2012
Postów
2
Buchów
0
dobrze koleś mówil wcześniej, zebys uważal na żmije. Z fartem i powodzenia ;)
 

nie

Active member
Rejestracja
Maj 6, 2013
Postów
25
Buchów
0
Syp dolomitem, lej gnojówe z pokrzyw.
Wyczuwam ponad tydzień ZA***ISTEJ pogody, wszystko wystrzeli.
Pozdro
 

ks1337

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2012
Postów
410
Buchów
44
Dolomit sypany jest na bierząco ;) a podlewam biohumusem forte i plantonem s, a na później mam plantavit, ripen i pk13/14 :)
Jako że odwiedziłem spoty to wrzucę parę fotek i opowiem co tam się pozmieniało. Doszło 6 plantów - 3 poszły na spot między wierzbami w pokrzywach a 3 siedzą sobie na razie w donicach na oucie jedna w 10l i dwie w 5-litrowych, fotek ich nie robiłem bo nie było sensu - mają około 20 dni i nie są za duże ;)
Na jednym spocie zauważyłem, że jedna roslinka - Bangi Haze pokazuje pierwsze pistele i zrobiłem fotkę, niech ktoś spostrzegawczy to potwierdzi ;P ja widzę je w kącikach ogonków liściowych, drobne białe nitki i daję fotkę z zaznaczeniem:

2013-07-03_19_11_16%7E0.jpg



Ale na tym nie wszystko, jak już wcześniej wspominałem jajca pokazała jedna roślina FtR i po odwiedzeniu jednego spota okazało się że inna FtR już kwitnie na całego, chyba to jakiś półautomat. Chyba będzie małe pylonko żeby stworzyć coś mega wczesnego - ale niestety reg.
I tutaj fotki - pierwszy facet Follow the Rabbit





3 fotki jednej panienki Follow the Rabbit (sory za jakość ale komary chciały mnie zjeść ;))







Pozdro ziomki i do następnego <coolpalacz>
 
D

delete

Guest
Ooo bedzie co palic na zime :D ja niestety mam tylko jedną długo sezonową nie licząc no namów i jest podobna do Twoich a cieszy oko jak ch*j :p Gratuluje i powodzenia
 

ks1337

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2012
Postów
410
Buchów
44
WITAM WSZYSTKICH,

Pora na obszerniejszy wakacyjny up. Roślinek pozostało około 30. Część facetów pousuwałem, ale warto wspomnieć, że jestem zadowolony z proporcji panien do facetów, która jest na korzyść kobiet ;) bo spora ilość plantów pokazuje oznaki płci - najładniejszy mój reg to panna FtR ;)


AUTOMATY

Prym wiedzie tu automazar w donicy, który zapewni pokaźną ilość suszu ;) (oby), podlany został 1,5l roztworu pk 13/14. Kolejnym auto jest nn z mixu wirusa, już kwitnie, lecz da coś koło paru gram ;) Dwie ostatnie panny-karły zapyliłem pyłkiem z innych auto i posłużą mi do produkcji nasion. Jest jeszcze White Widow w doniczce od Bulk Seeds , która siedzi w boxie ale niedługo idzie na out i tam ma sobie radzić. Fotki:

AUTOMAZAR












SEZONÓWKI

Przez te parę dni pogody i po podlaniu plantów suplementami w postaci biohumusa forte roślinki dobrze idą i sytuacja u mnie jak i mam nadzieję u innych growerów się normuje i poprawia ;)
Ale są i minusy - 2 roślinki zostały dosłownie zjedzone przez sarnę i raczej nie odżyją, a jedna sfimowana. Fotki:

============================================

SPOT W JEŻYNACH
Najładniejsza z panienek




Dwie słabsze - jeszcze się nie określiły





====================================================

SPOT W POKRZYWACH + każdy plant pojedynczo



Pogryzione przez ślimaki









Dwie młode sztuki (mają koło 35 dni)



====================================================

SPOTY W LESIE + pojedynczo
Dwie panny i nieokreślona najmniejsza



Panna o wysokości ponad 160cm




Dobrze kwitnąca Follow the Rabbit




Sfimowana



Reszta mniejszych plantów






Skazana na straty ;P + komar w obiektywie (latały chmarami)




POZDRO GROWERZY I DO NASTĘPNEGO <coolpalacz><joint><coolpalacz>
 

XlucyferX

Only #
Weteran
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
855
Buchów
2,554
Odznaki
4
Witam tego planta ostatniego garść dolomitu ,litr gnojewczki i da sobie rade:)(drobne niedobory widać tylko) ponaginać i sam zobaczysz,ze wystrzeli .wcale na straty go nie skazuj!!!

PZDR
 

ks1337

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2012
Postów
410
Buchów
44
Witam,
szybki up.
Planciki na spotach idą w górę bardzo ładnie, ale niestety dwa z nich coś mi podkopało i uszkodziło system korzeniowy - widać było że trochę zmarniały ale na szczęście już je podsypałem i wyprostowałem i mam nadzieję że za bardzo nie zwolnią. Wszystkie zostały podlane z dodatkiem biohumusa oraz posypane azofoską. Fotki:



Spot: 2x Maroc fem po prawo, po lewo 2x Virus Mix (wszystkie damki)



Maroc Fem







Virus Mix







AF Virus Mix - za tydzień kosa




Spot w pokrzywach: WW + FtR










pozdro!
 

Oucik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2013
Postów
87
Buchów
0
Zagladalem tu ostatnio i widze jest progres :))
oby tak dalej
Troche malo hejtu ;d to samo co i u mnie ^^
Czasem i lepiej a jednak czasem ktos by mg komus db doradzic
oby do :harvest:
 

ks1337

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2012
Postów
410
Buchów
44
dzięki za jakieś odpowiedzi, jest raz lepiej raz gorzej, plantów swoich nie trenuję, bo chcę zobaczyć jak wyjdą naturalnie i niedługo wrzucę fotki automazara gdyż zostały mu max 2 tygodnie do kosy a wygląda imponująco - liczę na ponad 40g suchego z niego, fotki niego może i wrzucę dziś,
pozdro <coolpalacz>

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

Fotki automazara ok. 10 tydzień od wykiełkowania, ile mu jeszcze zostało do kosy - myślę że max 2 tygodnie? Dziś został podlany ostatnią dawką nawozów i do końca będzie sama woda.
Ostatnie fotki to ładna indyjka z ogromnymi liśćmi - szkoda że tak późno ruszyła, ale fajnie sie zapowiada. Foty:
















A teraz panna FtR







Pozdro.<coolpalacz>

---------- Aktualizacja posta 31-07-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 25-07-2013 ----------

Witam,
dzis zaplanowane sa tylko zdjęcia pantów. Jedynie co mnie denerwuje na spotach to to że coś podkopuje mi roślinki i co na spotach się pojawiam to zawsze ktoraś jest podkopana, ale po wyprostowaniu rośnie normalnie, jednak to dodatkowy stres dla rośliny. a co najważniejsze pozostały już same panny ;) i nawet dorobiłem się 30 nasion reg z jednego automata od Virusseeds. Pora na zdjęcia:



Automat przed ścinką




Leśne spoty









Spot w pokrzywach:







Follow the Rabbit





WhiteWidow od FS






Spot w jeżynach - 2 ponad 2-metrowe panny FtR







Automazar





Spot w bzie:





POZDRO!

 
S

songo_kan

Guest
z tego co widzę jest bardzo dobrze i zapowiada się dużym plonem. Z powodzeniem do :harvest:
 

ks1337

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2012
Postów
410
Buchów
44
Witam po dłuższej wakacyjnej nieobecności. Automazar po wysuszeniu dał 30 gramów topów (+/- 5g). Wrzucam pare fotek plantów, żeby fotorelka nie zaginęła. Niedługo będzie większy up!









White Widow









Pozdro.
 

ks1337

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2012
Postów
410
Buchów
44
Dorzucam fotki plantów, tym razem z leśnych spotów. Rosną na słabych ziemiach a radzą sobie nadzwyczaj dobrze ;)

Bangi Haze






FtR wczesny








FtR










Virus Mix






Maroc Fem








To by było na tyle. Jak na razie większość panienek się ociąga z kwitnieniem. Przed końcem września może z jedną sztukę uda mi się ściąć a reszta dopiero w w październiku ;) pozdro!:smokee:


---------- Aktualizacja posta 07-09-2013 16:44 ---------- Czas poprzedniego posta 03-09-2013 15:33 ----------

Witam wszystkich przeglądających,
dziś miałem sporo czasu to zrobiłem jednodniową wycieczkę na większość spotów i porobiłem sporo zdjęć. Plantom dałem dawkę pk rozcieńczoną w wodzie, może przyspieszy to ich kwitnięcie, bo patrząc na ich rozwój to na początku października mało co zbiorę ;p i trzeba będzie czekać jeszcze co najmniej pół miesiąca.
Przez całe wakacje bardzo słabo opiekowałem się plantami, praktycznie ich nie podlewałem jedynie podsypywałem dolomitem z azofoską ;) ale jak widać na zdjęciach roślinki zdrowiutkie i parę sztuk ma ponad 2,5 metra. Wyrwałem także dwa męszczaki które się jakoś jeszcze zachowały ;p a jeden zaczął trochę pylić i mam nadzieję ze nie zapylił mi jednej panny ;P ale jak coś to będą nasionka ;p
Pogoda bardzo przyjemna ale przed grzybami opryskałem część wcześniejszych odmian które już lepiej zawiązują kwiaty i na jednej znalazłem parę ognisk pleśni. Zlałem ją dobrze i osunąłem grzyba ;p

Fotki, tym razem dużo topków ;p


Tu eksperyment - wysiana ok. 10 czerwca panna rosnąca w 10l donicy ma ok. 1,2m i dobrze kwitnie




A tu kolejne panny z sionek Follow the Rabbit z tego spota










A tu 3metrowe drzewo dobrze ukryte wśród krzaków i kłujących jeżyn ;p












A tu inny spot w pokrzywach. Po ostatnich wiatrach poprzewracały się panny i trzeba było je prowizorycznie podeprzeć ;p Parę pierwszych zdjęć to Ftr a na koniec są dwie white widow od FS powoli kwitnące ;)
FtR







20130907_132613.jpg





WhiteWidow - czysta indyjeczka




















A tutaj leśne spoty, opryskane przeciw pleśni. Zróżnicowanie genetyczne na tym spocie jest bardzo widoczne ;) Wszystkie to FtR tylko jeden Bangi Haze




























Na tym FtR widać było objawy pleśni którą usunąłem i opryskałem planta







20130907_141845.jpg









2,5m Bangi Haze - powoli się zbiera ;) moja najbardziej oczekiwana panienka ;)













20130907_142127.jpg



To by było na tyle, słonecznej pogody wszystkim i oby bez pleśni do kosy <shiza>


---------- Aktualizacja posta 11-09-2013 20:05 ---------- Czas poprzedniego posta 07-09-2013 16:44 ----------

Najnowsza aktualizacja z jednego spota. Jestem pozytywnie zdziwiony że panny rosnące z na przestrzeni ok. 9m2 i otoczone 2-2,5 metrowymi chaszczami mogą tak rosnąć i o dziwo wszystkie jednocześnie i dość okazale kwitną. Są to 2 maroci i 2 panny od Virusa - Out Mix. Do końca września spokojnie je sobie zetnę. Myślę że otoczenie z krzakó mogło ograniczyć trochę słońce i przyspieszyć indukcję i kwitnienie, bo reszta plantów naprawdę mi się ociąga.
Mam nadzieję na jakieś komety aby przejśc do następnej strony bo robi mi się już tu wielka galeria ;)

Maroc x2

20130911_084051.jpg


20130911_084057.jpg


20130911_084112.jpg


20130911_084128.jpg



Maroc #2



20130911_084139.jpg


20130911_084157.jpg


20130911_084212.jpg



Virus Out Mix #1



20130911_084233.jpg



20130911_084241.jpg


20130911_084254.jpg


Virus Out Mix #2 Mutant




20130911_084345.jpg


top1
20130911_084353.jpg


Top2

20130911_084359.jpg


Top3

20130911_084406.jpg


Top4

20130911_084412.jpg



A na koniec pozostałości topków automazarka ;) 35g pozostało bo ogarnąłęm wagę więc coś koło 45gieta miałem bo sporo już poszło ;)

https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/63301/20130911_091528.jpg
 
D

delete

Guest
Bardzo dobrze Ci to idzie juz prawie kose masz.Ja ze swoimi musze czekac do przymrozkow bo dopiero zaczely flo tez tak myslalem zeby jednego passiona poczestowac ripenem i zobaczyc jak spuchnie
 

PoWaZnIeNiEpOwAzNy

Well-known member
Rejestracja
Gru 4, 2011
Postów
566
Buchów
0
Mam nadzieje ze ta WW jakos da radku , na pewno nie do konca ale zawsze cos bd . długiej jesieni , dla ww dłuższej niż reszcie ;)
 

ks1337

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2012
Postów
410
Buchów
44
Koledzy - u mnie też większość panien się ociąga z kwitnieniem, ale zamierzam je trzymać jak najdłużej a ww i jedną późną indyjkę Ftr nawet do listopada, ciśnienia na palenie nie mam a i zbierze się już coś trochę wcześniej
. Może dziś odwiedzę spoty ale fotki wrzucę jakieś jak już będzie coś się dziać. Trochę popadało ostatnio to i wody nie trzeba brać za wiele ;) jedynie stężone dawki pk i plantavitu. Pogoda dopisuje i oby tak dalej, pozdro.

Dzisiejsza poranna rosa na plantach, pierwszy FtR, drugi Bangi Haze x PT

20130913_074334.jpg



20130913_074343.jpg
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół