nasiona marihuany

[~30]{Maroc Fem | Windorella x Maroc BangiHaze FollowTheRabbit Reg+ | AF WhiteWidow Mazar Fem + Reg} by KaeS

Wyszukiwarka Forumowa:

ks1337

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2012
Postów
410
Buchów
44
Witam wszystkich growerów,
będę się starał zaprezentować Wam mój Out 2013 z dość pokaźną ilością krzaczków. Jest to mój drugi out, rok temu miałem jedynie 6 ak47 af fem i zakończyłem przygodę powodzeniem, więc na ten rok trzeba ruszyć bardziej z kopyta.
Nie doszło by do tego gdyby nie openseed by virus & haszysz.com, w którym udało mi się wygrać 100 nasionek i dzięki temu będzie dość grubo. Jeszcze raz dziękuję za wybranie mnie jako adresata pestek, mam nadzieję że się nie zmarnują, chociaż większość już rośnie w ziemi ;) ale to najłatwiejsza część uprawy ;)

Przechodzimy do rzeczy. Posiadane pesteczki to:
REGI
35x Follow the rabbit by Haszysz.com (opis: https://www.forum.haszysz.com/showpo...17&postcount=3)
10x [Bangi Haze x (E-rocket/Danish passion)] x Purpurea Ticinensis F3 by Haszysz.com
30x out mix reg by Virus
10x Maroc reg by Virus
5x Windorella x Maroc reg by Virus
10 auto mix reg by Virus

Z czego dam radę wykiełkować połowę, a część oddałem paru znajomym ;)



FEMKI
Już wszystkie rosną w doniczkach/na spotach a dokładniej:
2x Automazary Fem
3x White Widow Fem
4x Maroc Fem
3x Easy Sativa Fem



SPOTY

Roślinki są/będą wysadzone na małych spotach. Posiadam cztery lokalizacje gdzie występują spoty, z których najdalsze oddalone są od siebie o około 10 km, a najbliższe około 1km. W jednej takiej lokalizacji znajduje się od 2 do 4 prawidłowych małych spotów z 3-8 pomidorkami. Co do miejsc to roślinki sadzone były/będą w młodniku sosnowym, w pokrzywach, w jeżynach, w kolczastym głogu, ogólnie lokalizacje ciężko dostępne i w miarę ukryte. mam parę dość pewnych spotów na których już rosną roślinki fem.
Ziemia na spotach była mieszana z przygotowaną przeze mnie w zeszłym roku i dodany został do niej dolomit i garść nawozu granulowanego. Na spotach z dobrą ziemią jedynie przekopałem dołki dodając dolomitu i nawozu. Parę fotek spotów podczas prac przygotowawczych:

karczowanie zajęło dobrych parę godzin i trochę ran przybyło;)





Kiełkowanie i pierwsze dni życia

Roślinki moczone były od 4 do 24h w wodzie po czym wrzucane na waciki aż pokaże się kiełek a następnie trafiały do kubeczków (femki) bądź do rozsadników i trzymane były w boxie przez około 10-14 dni i następnie trafiały na out. Pierwsze wykiełkowane Easy sativy maja już ponad 3 tygodnie i dobrze rosną na oucie ( przynajmniej do poniedziałku kiedy je odwiedziłem :p)




ROŚLINKI NA OUCIE


Aktualnie na spotach są 34 roślinki z czego 8 mix af reg poszło w poniedziałek do ziemi. A w boxie czekają na wyjazd 5fem af i 8reg FtR i kiełkowanych jest 12 innych regów. Umiejscowienie roślinek na spotach mam opisane więc pomyłek nie powinno być. Jako że to fotorelacja out to nie może zabraknąć zdjęć roślinek już rosnących na oucie. Oto one:

Moja ulubiona fotka Easy Sativki od Female Seeds

2013-05-13_11_53_18%7E0.jpg





Reszta pomidorków ze spotów FtR, Bangi, Maroc, bądź WindorellaxMaroc




A tu spoty leśne (widać maleństwa?) :p




BONUS!

A na koniec dziś świeżo odkryty spocik na delikatnym zadupiu ładnie osłonięty wierzbami z za***istą ziemią i prawie 80cm pokrzywami, aż mnie skusił i postanowiłem tam posadzić około 6maroców reg i 6 regów od virusa, które właśnie kiełkują na wacikach. Co o min myślicie?






Pozdro ziomki i do kolejnego up <shiza>
 

oen

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2013
Postów
297
Buchów
0
Gratuluje spota ! Ten w pokrzywach - rewelacja :yeahh:
 

MFTD1

Well-known member
Rejestracja
Wrz 7, 2011
Postów
170
Buchów
170
Zapowiada się na ciekawą fotorelacje. Masz bucha na zachętę <wodna>
 
D

delete

Guest
estetycznie prowadzony growlog, tak jak lubie... [buch] <coolpalacz>
 

NajaranyBonk

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2012
Postów
357
Buchów
0
co do white widow to wątpię żeby doszło. a poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń ;)
 

Happy Ak

Well-known member
Rejestracja
Lis 27, 2010
Postów
304
Buchów
0
Z tego co widze na tym spocie masz bardzo duzo pokrzyw, ludzie w krotkich spodenkach raczej nie beda sie pchac w pokrzywy, podoba mi sie ten spot. Pozdrawiam :) <peace>
 

younggrower22

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2011
Postów
334
Buchów
0
Co do nowego spota elegancki ale roboty przy nim bedziesz mial za przeproszeniem od za***ania ;)
 

ks1337

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2012
Postów
410
Buchów
44
co do white widow to wątpię żeby doszło. a poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń ;)

Niedopisałem że te white widow af są ;) mój błąd. Wiem że ze spotem będzie dużo roboty ale może się ogarnie, zaczynam od poniedziłku

---------- Aktualizacja posta 20-05-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 17-05-2013 ----------

Witam wszystkich,
Mały upik z tego co dzieje się w krzakach. Zacznę może od złych wieści - pięć roślinek niestety nie przeżyło spotkania z robactwem/sarną i na nieszczęście do nich zalicza się cześć moich femek - 1xES i 2xMaroc i 2xFtr. Łodygi easy sativy i dwóch Ftr zostały przegryzione, a ziemię z dwoma marocami coś przekopało i roślinek nie ma ;P
Jeden plus tego że na wolne miejsca dorzuciłem wcześniej wegetujące w boxie 7x Follow the Rabbit Reg. Na szczęście na tym kończą się problemy z robactwem/zwierzyną.
Parę roślin prezentuje się też nie najlepiej prze dość częste ostatnio burze i problemem może być zbyt duża ilość wody w glebie. Podsypałem je dodatkowo dolomitem, może coś pomoże. Fotki dwóch plus jednej zaatakowanej przez przędziorki i jednej przenawożonej:

Przelane




Po ataku przędziorków



Przenawożona - za dużo azofoski w glebie




Reszta zdjęć:







I spoty




POZDRO, :smokee:
ps. na nowym spocie przekopałem 10 dołków pod planty z dodatkiem dolomitu i deczka azofoski i czekają na desant kolejnych regów, fotki będą jak wysadzę ;)
 
D

delete

Guest
Planty zdrowe nic do zarzucenia . teraz po tych ulewach oczekuj ataku ze strony mięczaków . <coolpalacz>
 

ks1337

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2012
Postów
410
Buchów
44
spoko żmij u mnie nie ma ;) a co do ślimaków to jestem zabezpieczony, od wysadzenia żaden nie ruszył plantów :) ale dziś odwiedziłem część spotów i jakiś owad odgryzł jedną malutką FtR tuż nad przylistkami ;P ciekawe co z tego będzie. A z resztą jest na szczęście ok. Wziąłem spryskiwacz ze środkiem przeciwgrzybowym + karate na owady, bo zaczynały podjadać listki ;) i spryskałem roślinki na spotach.:smokee:
 

ks1337

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2012
Postów
410
Buchów
44
Witam ponownie,
pora na jakiś upek bo zdjęć się trochę nazbierało i właśnie się dodają to opisze co się działo po krótce. Ogólnie to szału nie ma - pogoda chu**wa, potop mieliśmy parudniowy ;) ale dziś to już bajka pogoda i oby jak najdłużej. Podosadzane roślinki rosną albo raczej wegetują bo idzie to im bardzo wolno, natomiast wcześniej wysadzone zaczynają już nieźle iść do przodu ale oczywiście bez szału ;)
Na odkrytym spocie z pokrzywami posadziłem 10 szt maleństw ale niestety zdjęć nie porobiłem bo nie było sensu i jeszcze deszcz nak***iał niemiłosiernie. Najgorsze jest to że jedynie część podsypałem ślimakolem bo się skończył i ciekawe czy przeżyją te nieposypane ;P Niedługo mam zamiar tam wpaść ;) Na spocie wylądowało 3 white widow, 5 maroc reg, 1 FtR reg i 1 Virus Out reg.

-------------------------------------------------------------------------

Pokazuję też na zdjęciach pierwszy raz dwa wcześniej nie prezentowane spoty, których nie odwiedzałem przez 2 tygodnie i wszystkie 6 plantów trochę podrosło chociaż bez szału ;)

2 Maroc Fem (FS)




Virus Out Mix Reg






Fotka dnia :)


I spocik



-------------------------------------------------------------------------

Wysadziłem także 2 automazary na out - nie wiem nawet ile były w boxie ale coś koło 14 dni ;) Jeden poszedł w dołek a drugi wylądował w donicy 10l z ziemią kupną + perlit i troszkę azofoski - testuję czy będzie lepiej rozwinięty od tego w dołku z wymieszaną ziemią spotową/kupną bez perlitu. Fotki:





-------------------------------------------------------------------------

Dalej pokazuję resztę plantów z leśnych spotów i zarośli - największe w weekend majowy powędrowały na out czyli mają trochę ponad miesiąc. Jednemu coś łodyge podgryzło ale nie ma żadnych uschnięć to znaczy że sobie radzi i paru jakiś zwierz ziemię trochę podkopał ale planty całe na szczęście ;P

Leśne spoty






Sztuka z podgryzioną łodygą



W jeżynach






A tutaj Easy Sativa (FS) na innym spocie ;P




Pozdro ziomki i miłego oglądania<shiza>
 

ks1337

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2012
Postów
410
Buchów
44
Z racji chujowej pogody szybki upik ;) Dziś odwiedziłem spoty i jeszcze takiej wody nie widziałem ;p a trochę już żyję na tym świecie. Na szczęście tylko jeden automat był zalany ;P i został przesadzony na wolne miejsce w pobliskim spocie. Reszta plantów stoi w miejscu ;p jedynie te najwcześniej wysadzone które zdążyły się w miarę ukorzenić wyglądają nie tak źle. Paru roślinkom które wyrosły już znacznie zrobiłem lst, a na jednym fima. Jednego mini spota nie odwiedziłem bo nie dało się wejść bez woderów ;p i części spotów na górce o które się nie martwię że zostaną zalane ;)
Ogólnie 15 plantów wysadzonych około miesiąca temu prezentuje się dobrze i będą z nich ludzie (oby kobity) ;P reszta wegetuje bądź marnie rośnie.

Fotka dnia: obrońca marysieńki ;)
2013-06-05_13_39_21.jpg


Reszta zdjęć, wszystkie przed lst:








Automazar:



Spot:



pozdro:smokee:
 

ks1337

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2012
Postów
410
Buchów
44
Witam growerów,
dobre dwa tygodnie minęły to pora na kolejny update ;) Pogoda dopisuje to i planty ruszyły, ale część też wypadła lub została zalana, takiej wody jak widziałem u mnie na spotach jeszcze nie było, że nawet na jeden wejść nie mogłem do początku tego tygodnia, ale po takim czasie krzaczki już zdążyły utonąć ;P
Ale w boxie rośnie mi kolejne 6 sztuk Follow the rabbit, które mają już około tygodnia potrzymam je w donicach jeszcze koło 2 tyg i ruszą na spoty - muszą się dobrze ukorzenić to ruszą z kopyta na oucie ;)
Na chwilę obecną jest około 40 roślinek, a rosną różnie, zależnie od miejsca co będzie widać na fotkach.Patrząc na wielkości plantów innych growerów to jestem pod wrażeniem, ale niestety wysadziłem nie za duże roślinki akurat w ulewnym maju i nie miały warunków żeby się ukorzeniać i w miarę dobrze rozwinąć, ale teraz mam nadzieję że będzie lepiej ;)
W ciągu tego tygodnia zostały podlany biohumusem i podsypane dolomitem.
Fotki są niżej, na razie nie wyszczególniam odmian bo nie ma sensu dopiero jak będę pewien że to damka to będą podpisane zdjęcia ;P no chyba że to fem ;P






Inna miejscówka:






A tu część z niedoborami podsypana dolomitem i podlana nawozami







Automazar fem - jedyny mój ładny automat wysadzony w największe ulewy 10l donicy daje radę ;) Porównajcie fotki ;)

10 dni temu:



Dziś:





I tu jeden fajny męszczak ;) zapyli mi on dwie panny auto które się zachowały bo tylko tyle wyszło z 9 pestek - 5 męskich i dwie zatonęły ;)




Mutancik:




Maroc fem:




Oraz mały bonusik:

2013-06-13_09_56_28.jpg



Młoda żmija zygzakowata, były 3 sztuki ale zanim fotke zrobiłem to uciekły i zdjęcia takie niewyraźne ale jak je zobaczyłem to stanąłem jak wryty i się z deka przestraszyłem, że trafiłem na gniazdo żmij ;P POZDRO :smokee:



---------- Aktualizacja posta 21-06-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 19-06-2013 ----------

A oto dzisiejszy gradzik, w życiu większego nie widziałem na żywo ;) dobrze że auto było w garażu ;P ale nie wiem jak planty to odczują <joint>



---------- Aktualizacja posta 26-06-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 21-06-2013 ----------

Dziś dwie szybkie fotki, po 5 dniach od poprzedniego upa jeden Follow the Rabbit pokazał jajca ;P a był to mój najładniejszy plant, ale być może pójdzie do zapylenia innych panienek ;P



A tu dla porównania pierwszy plancik z poprzedniego upa, wystrzelił jak z armaty, a pogoda słaba byłam oby tak dalej ;)



---------- Aktualizacja posta 29-06-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 26-06-2013 ----------

MiniUp.
Automazar na poniższym zdjęciu jest olbrzymi - ma 80cm i został wsadzony do gruntu pod koniec maja ma coś koło 45dni i jesli nikt go nie skosi to da pokaźny plonik. Przy następnej wizycie zamierzam podlać nawozem na flo. A roślinka jest w 10-litrowej donicy z ziemią ogrodową wymieszaną z perlitem i na dno keramzyt poszedł. Za rok wszstkie planty w takich donicach sadzę.







Niżej jeden spocik odwiedzony niedawno i rosnący w nim fajny mutancik ;)



 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół