nasiona marihuany

[9] [Easy Sativa x 4, Blackberry x 1, Autopasion x 3, Automazar x 1]

Wyszukiwarka Forumowa:
V

vasilip500

Guest
Spore CI te dziewuchy urosły :D
a co do pytania ,to mi jedna es tydzien temu zaczela kwitnac ,druga jeszcze nie kwitnie ,ale jest na bardziej zacienionej miejscowce ,to moze dlatego :) Ale sie ciesz ,ze nie kwitnie ,troche poczekasz ,ale bd palonka sporo ;d
 

pure_nature

Active member
Rejestracja
Kwi 15, 2013
Postów
30
Buchów
0
witam i zapraszam na kolejna odslone mojej fotorelacji.

pokzae tylko automaty bo es caly czas rosnie ale oznak kwitniecia poki co brak.
automaty





scinak coraz blizej, dzis pierwsza dawka ripena, w piatek 2 dawka a za ok 2 tygodnie kosa. powiedzcie mi ile na oko z tego uda sie wyciagnac, dla porownania na jednym zdjeciu widac 5l butelke, oba krzaki autopassion i automazar maja ok 90cm wzrostu. pozdro i z fartem<coolpalacz>
 

pure_nature

Active member
Rejestracja
Kwi 15, 2013
Postów
30
Buchów
0
witam, po sporej przerwie zapraszam na kolejna relacje z mojej uprawy :) wczoraj kosa dopadla automaty ktore mialy 95 dni. oto zdjecia 5 dni przed scinka
automazar



i autopassion




a tak wygladaly tuz przed scinka :)




dla porownania wielkosci w tle widac 15l konewke <coolpalacz>


a tak wygladaj tuz po scince


mysle ze za okolo 7 dni podam wynik pierwszego wazenia, wszystko zalezy od tego jaka bedzie pogoda i czy stuff odpowiednio wyschnie, dla przypomnienia podam ze wyhodowalem 1 automazar i 2 autopassion.

a teraz na specjalna prosbe zaprezentuje moje easysativy, 2z4 maja juz okolo 240 cm, 1z4 220 i 1z4 200cm. ES zaczely dopiero tydzien temu kwitnac. fotki nocne z przed tygodnia, fotki dzienne z dzisiaj.










na koniec pytanie: ile kwitna easysativy, prosze o info z doswiadczenia a nie ze strony z pestkami? do konca wrzesnie sie wyrobia?<coolpalacz>
pozdro i z fartem <coolpalacz>
 

GreenPrime

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2011
Postów
85
Buchów
0
Do konca wrzesnia?:) Zapomnij i lepiej przygotuj sie na pazdziernik. Sativki dlugo kwitna musisz jeszcze poczekac hehe:p Pozdro i z fartem:D:spalony:
 

pure_nature

Active member
Rejestracja
Kwi 15, 2013
Postów
30
Buchów
0
witam, latwe sativki troche sie ociagaly z kwitnieciem ale jak juz ruszyly to na calego :)






:bongo4:
degustacje automazara i autopassion czas zaczac <coolpalacz>
 

pure_nature

Active member
Rejestracja
Kwi 15, 2013
Postów
30
Buchów
0
siemka, material z automazara i 2 autopassion jest juz wysuszony i zwazony :)wyszlo 84 gramy (34g-automazar, 50g-autopassion)
moglo byc lepiej ale i tak jestem zadowolony. stuff pieknie pachnie a jego dzialanie jest bardzo mocne:bongo4:eek:to kilka fotek :







bless <coolpalacz>
 

Natural

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2011
Postów
1,870
Buchów
1
calkiem fajnie wyglada ten material
z piwkiem w tle na pewno sie cudownie komponowal :)



smacznego ! :spalony:
 

pure_nature

Active member
Rejestracja
Kwi 15, 2013
Postów
30
Buchów
0
witam i zapraszam do obejrzenia kilku najnowszych zdjec moich easysativ <coolpalacz>





bless <coolpalacz>
 
Z

ZłyCzłowiek

Guest
Coś oklapły te Twoje panienki, podlewasz je chociaż czasami?
 

pure_nature

Active member
Rejestracja
Kwi 15, 2013
Postów
30
Buchów
0
yo, oto swieze zdjecia moich easy sativek, kwitna juz dosc mocno ale harvest planuje nie wczesniej jak za miesiac











jest ok ? <coolpalacz>
 

pure_nature

Active member
Rejestracja
Kwi 15, 2013
Postów
30
Buchów
0
witam, prosze o pomoc. Waszym zdaniem nadaje sie juz pod kose?







pojawila sie plesn, poki co malo. pytanie czy zaryzykowac i przetrzymac tydzien lub dwa czy lepiej kosa teraz? :joker:
 
K

Killy

Guest
hmmm trudno powiedzieć
To zależy od wielu czynników :)
Pryskałes podczas flo czymś na pleśń?
Jeśli nie to zetnij tą którą pleśń najbardziej atakuje a reszcie usuń zainfekowane topki i spryskaj preparatem przeciwko pleśni. Potrzymaj 2/3 tygodnie(ma być całkiem fajna pogoda praktycznie w całej Polsce) i tnij!
Jesli na flo pryskałeś regularnie preparatem i nie pomogło to decyduj sam.
 

pure_nature

Active member
Rejestracja
Kwi 15, 2013
Postów
30
Buchów
0
yo, zdecydowalem sie na scinke 1 z 4 es. dodam ze zcialem sative ktorej nie fimowalem poniewaz wyprzedzala ona reszte roslin poddanych temu treningowi. kwitla szybciej a jej kwiat byly napuchniete twarde a wloski juz w wiekszosci brazowe kiedy reszta ma biale wloski i na oko potrzebuja jeszcze 2,3 tygodnie. przy trymowaniu znalazlem kolejne ogniska plesni wewnatrz topow co utwierdza mnie w przekonaniu ze to byla najwyzsza pora na harvest. reszta roslin opryskana zostala topsinem zeby zapobiec plesni na pozostalych roslinach. oto kilka zdjec zrobionych podczas trymowania.





jestem EKO
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół