nasiona marihuany

[9] [Easy Sativa x 4, Blackberry x 1, Autopasion x 3, Automazar x 1]

Wyszukiwarka Forumowa:

pure_nature

Active member
Rejestracja
Kwi 15, 2013
Postów
30
Buchów
0
Yo, dzis kolejna porcja zdjec. moje krzaki wkoncu doczekaly sie ladniejszej pogody i od razu widac jak podrosly <coolpalacz> kilka dni temu zrobilem toping 3 z 4 easy sativa. oprysk z asahi dzien po topingu. oto efekty.







a tu es4 bez topingu :



pozdro<coolpalacz>
 

Motega

Active member
Rejestracja
Sty 6, 2013
Postów
33
Buchów
0
Całkiem ładnie wyglądają, muszą tam mieć dobrze i widać (chyba) że topping już przyniósł efekt ;D nic tylko czekać dalszego rozwoju wydarzeń, z fartem !
 

pure_nature

Active member
Rejestracja
Kwi 15, 2013
Postów
30
Buchów
0
blackberry nie zyje ! ktos lub cos polamalo i wyrwalo z ziemi moja rosline, ucierpiala tez jedna easysativa, lecz poki co zostala jeszcze w ziemi. czekam z niepokojem na rozwoj wydarzen . fu*k
 

Motega

Active member
Rejestracja
Sty 6, 2013
Postów
33
Buchów
0
Jedna z moich panien też poległa... Smutne czasy nastały, oby szczęście dopisało z resztą
 

pure_nature

Active member
Rejestracja
Kwi 15, 2013
Postów
30
Buchów
0
Witam, dzis pora zaprezentowac efekty topingu 7 dni po jego wykonaniu. Asahi sl dziala cuda. niestety tak jak pisalem powyzej jedna easy sativa ucierpiala, cos ja wyrwalo z ziemi. na szczescie korzen nie byl uszkodzony do konca, wlozylem ja do ziemi i chyba cos z niej jeszcze bedzie. prosze jednak o ocene bardziej doswiadczonych growerow

easy sativa po spotkaniu z lesna zwierzyna




a tu reszta roslinek









poki co to wszystko. oby z fartem ktorego ostatnio troche zabraklo<coolpalacz>

---------- Aktualizacja posta 17-06-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 13-06-2013 ----------

witam i zapraszam na kolejna relacje z mojego ogrodu. Ostatnio pogoda dopisuje to i moje malenstwa wigoru nabraly. zreszta zobaczcie sami :
es bez topingu



a tu efekty topingu na es 2



tutaj z kolei es ktora miala przygode z lesna zwierzyna. niby nie padla ale znacznie wychamowala.



i moje najdorodniejsze dziecko


toping by pure_nature <coolpalacz>


no i ostatnia wiadomosc, dzis zdecydowalem sie na przesadzenie ze szklarni moich 2 malutkich autopassion oraz automazara. oto jak sie maja :

autopassion1

autopassion2


i automazar


i jak?
pozdro<coolpalacz>
 

lols

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2012
Postów
62
Buchów
0
zapewne tą zwierzyna był dzik :D odlej sie dokoła spota za kazdym razem jak tam bedziesz , rozsyp jakies chemikalia (domestos i inne pierdoły , oczywiscie tez wokol spota ) oraz mozesz jeszcze zrobic ogrodzenie zeby niebylo znowu takich nieprzyjemnosci ;]

z fartem !
 

pure_nature

Active member
Rejestracja
Kwi 15, 2013
Postów
30
Buchów
0
od tamtej pory wlasnie tak robie, proszki do prania, mocz i wlosy :)
takiego miksa zostawiam i licze ze pomoze
 

pure_nature

Active member
Rejestracja
Kwi 15, 2013
Postów
30
Buchów
0
siema, dzis czas na kolejny up. niestety kiedy dotarlem dzis na spota zobaczylem ze deszcze i wiatr powalily na ziemie jedna z moich easy sativek. oto jej zdjecie po tym jak ja podwiazalem


mam nadzieje ze to nie spowolni jej rozwoju :)
a to reszta panienek

a to wynik fim+asahi=



no i na koncu automaty. w tyle automazar, w przodzie autopassion

powodzenia i z fartem <coolpalacz>
 

Sarenka

Member
Rejestracja
Maj 28, 2013
Postów
22
Buchów
0
Hej . Tez mam ES tylko ze mlodsze :freak:
Zagladam tu czesto i kibicuje
Pozdro z fartem
 

pure_nature

Active member
Rejestracja
Kwi 15, 2013
Postów
30
Buchów
0
elo elo czy dwa zero. lecimy z klejnym upem :)oto moje sative, najwieksza ma juz okolo 140cm, njmniejsza okolo 100cm :





a to autopassion






oraz automazar






pozdro <coolpalacz>
 

pure_nature

Active member
Rejestracja
Kwi 15, 2013
Postów
30
Buchów
0
witam, oto moje automaty :



na koniec dodam tylko ze moje easy sativy maja juz okolo 180 cm wzrostu, a jak tam wasze sativy? mniejsze czy wieksze ??<coolpalacz>
 
D

delete

Guest
heheh , zdanie "oto moje automaty" , zalatuje od tego dumą . Przecież w końcu masz do tego prawo , twoje roślinki są POWODEM DO DUMY . Takich wielgaśnych automatów to nie widziałem nigdzie

Widać , że roślinki zdrowe , tylko pogoda się popsuła w całej Polszy :pl:
Masz bucha ode mnie za automaty :)
Moje sativki mają dopiero 15-20 dni i są jak na razie w kubkach :jaraczz:
 
U

Usunięty 23746

Guest
no no niezle lecisz, dobre podejscie. Ale te koncowki lisci na satickach jakby popalone od nawozow troszke;p To Twoj pierwszy out?
 

pure_nature

Active member
Rejestracja
Kwi 15, 2013
Postów
30
Buchów
0
to moj drugi out. brak mi doswaiadczenia co staram sie nadrabiac zapalem. zolte koncowki raczej nie sa od przenawozenia gdyz daje dawki mniejsze niz zalecane. w sumie narazie tylko asahi i biohumus stosowalem. moze pH jest nieodpowiednie. poki co sativy ida jak marzenie, 180 cm to chyba niezly wynik a przed nimi jeszcze 2,5 miesiaca <coolpalacz>
 

pure_nature

Active member
Rejestracja
Kwi 15, 2013
Postów
30
Buchów
0
witam, dzis wrzucam swieze zdjecia zaraz po powrocie ze spota, automaty pieknie juz pachna i dosc energicznie puchna <coolpalacz>
autopassion







automazar




i na koniec pytanie do posiadaczy easy sativ? czy wasze dziewczyny zaczynaja juz kwitnac? bo moje maja juz ok 200 cm i ciagle rosna ale narazie nie widze zeby zaczynaly kwitnac?<coolpalacz>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół