nasiona marihuany

[9] [Easy Sativa x 4, Blackberry x 1, Autopasion x 3, Automazar x 1]

Wyszukiwarka Forumowa:

pure_nature

Active member
Rejestracja
Kwi 15, 2013
Postów
30
Buchów
0
Witam
Oto moja pierwsza fotorelacja outdoor. Mam nadzieje ze przy odrobinie farta i za sprawa boskiej opieki doprowadze ja do konca, a pod koniec wrzesnie pochwale sie sporym plonem:harvest: Bo nic tak nie cieszy prawdziwego farmera jak konsumpcja owocow swojej pracy w dlugie jesienno/zimowe wieczory.

Nasiona
Wszystkie pestki byly feminizowane:
SEZONÓWKI- Easy sativa od femaleseeds x 4, blackberry x 1 (gratis od strony z ktorej zamawialem pestki)
AF- Automazar x 1, Autopassion x 3

Podloze

Staram sie, zeby moja uprawa byla jak najbardziej profesjonalna. Dlatego tez sporo poczytalem na temat podloza. Zakupilem wiec wszystko co moze poprawic egzystencje moich roslin:
ziemia uniwersalna
perlit
dolomit
ziemia z wloknem kokosowym
kurzak
keramzyt

Nawozy
Mam zamiar uzyc :
Bihumus extra
Planton k
asahi sl
ripen

Sezonowki wykielkowaly i zostaly wsadzone w ziemie 19.04, pierwsze dni zycia spedzily w przydomowej szklarni az do 15.05 kiedy to trafily na spota.
Af zostaly wsadzone dzisiaj tj. 16.05.
Oto sezonowki, 7 dzien zycia:



A tu zdjecie spota



A oto zadomowione juz na dobre moje piekne krzaki 2 dni po wsadzeniu na spota w ich ok 25 dniu zycia:
es 1

es2

es3

es4

blackberry




Poki co to ode mnie wszystko. Zapraszam do ogladania i komentowania.Pozdrawiam i zycze powodzenia wszystkim milosnikom upraw outdoor. :salut:
 

lols

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2012
Postów
62
Buchów
0
całkiem profesjonlanie do tego grow podszedles :D kup cos na slimaki bo widze ,ze ci troche w***ały liscie na ES1 :)

pozdro i z fartem ! :harvest:
 

oen

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2013
Postów
297
Buchów
0
Łapaj bucha na dobry start . Powodzenia , będę zaglądał.

P.S Tak jak kolega radził , kup coś na ślimaki
 

MFTD1

Well-known member
Rejestracja
Wrz 7, 2011
Postów
170
Buchów
170
Albo potłucz drobno szkło i rozsyp dookoła plantów <joint>
 

Motega

Active member
Rejestracja
Sty 6, 2013
Postów
33
Buchów
0
Całkiem ciekawa fotorelacja :D Z chęcią wpadnę żeby zaktualizować wiadomości, z fartem :)
 

lols

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2012
Postów
62
Buchów
0
jeszcze mozesz zastowsowac sól która jest zabójcza dla slimakow :)


z fartem :D
 

pure_nature

Active member
Rejestracja
Kwi 15, 2013
Postów
30
Buchów
0
czołem. dziś czas na maly up poniewaz mija tydzien od kiedy moje skarby trafily na sopta. tak jak radziliscie mi w powyzszych postach zaopatrzylem sie w preparat zwalczajacy slimaki co widac na zdjeciach poniezej. Dzis takze pierwszy raz opryskalem moje krzaki preparatem asahi sl. pozdro

blackberry



es1


es2

es3

es4

:)
 

Motega

Active member
Rejestracja
Sty 6, 2013
Postów
33
Buchów
0
Zbyt blisko plantów ten ślimakol bo to je przyciąga także może Ci się tam zrobić jak u Wujka_Bena ale dziewczynki wyglądają ładnie :) Czekam za next upem.
 

pure_nature

Active member
Rejestracja
Kwi 15, 2013
Postów
30
Buchów
0
Yo, dzis wrzucam zdjecia moich roslin 6 dni po oprysku z asahi sl. tu jednak pojawia sie moje pytanie, ile razy i w jakim odstepie czasu powtarzacie oprysk tym preparatem?
blackberry

es1

es2

es3

es4
 

pure_nature

Active member
Rejestracja
Kwi 15, 2013
Postów
30
Buchów
0
nie lalem jeszcze plantona bo to nawoz na kwitnienie. ale dawki masz podane na opakowaniu. ja rozcienczylem 200 g nawozu w jednym litrze wody i bede dodawal 50-75 ml na 10 litrow wody.
 

Motega

Active member
Rejestracja
Sty 6, 2013
Postów
33
Buchów
0
Ładnie ładnie, zastanawiam się czy też nie nabyć tego Asahi SL. Moje Sativki trochu mniejsze ale jeszcze wszystko przed nimi. Powodzenia i czekam za next up`em :D
 

pure_nature

Active member
Rejestracja
Kwi 15, 2013
Postów
30
Buchów
0
witam, mam pytanie i bardzo prosze o pomoc gdyz pierwszy raz sadze w tym roku aoutomaty. otoz posadzilem 16 maja 4 rosliny autokwitnace, 1 automazar i 3 autopassion. od tamtego czasu pogoda jest fatalna, prawie brak slonca i dosc niska temperatura spowodowaly ze moje roslina maja raptem 4,5 cm wysokosci. czy jest jakis sens je nadal trzymac, czy cos z nich jeszcze bedzie?
 
C

Cwelucio

Guest
Daj im czas :) na nowe automaty masz jeszcze dużo czasu a szkoda tych wywalać jak ruszą zaraz.
 

pure_nature

Active member
Rejestracja
Kwi 15, 2013
Postów
30
Buchów
0
witam i zapraszam na kolejny up. wczoraj moje rosliny zaznaly pieknej slonecznej pogody, co jest dla nich czyms zupelnie nowym. dostaly takze druga dawke biohumusa. srodek na slimaki dziala idealnie, aczkolwiek Motega masz racje, troche za blisko go rozsypalem przez co do okola moich roslin mam mnostwo niezywych slimakow. Zapamietam to i wyciahne wnioski na przyszly rok. No ale dosc tego pitolenia bo pewnie czekacie na swieze fotki, oto one :
es1-(40cm) do niedawna najmocniejsza, lecz teraz zostala wyprzedzona przez es3 i es4

es2- (38cm)

es3- (45 cm) najsilniejsza panienka

es4- (42cm)

blackberry - (25cm) lac jej wiecej biohumusa niz reszcie?


i jeszcze jedno pytanie, czy to juz czas na fim?
zapraszam do ogladania i komentowania. pozdro i z fartem <coolpalacz>

---------- Aktualizacja posta 02-06-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 01-06-2013 ----------

Yo, dzis po raz pierwszy zaprezentuje moje rosliny autokwitnace. Niestety jedna z autopassion nie wyszla z ziemi i zakonczyla swoj zywot. oto 2 pozostale

oraz 1 automazar
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół