nasiona marihuany

Critical Kush

Wyszukiwarka Forumowa:

MJ Super BoB

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2011
Postów
250
Buchów
0
Opis producenta:

typ: indoor
feminizowane: tak
autoflowering: nie
geny: Critical Mass x O.G. Kush
czas kwitnienia: 60-65 dni
wysokość: 80-90 cm
THC / CBD: 25% / 2.1%
plon: 750 g/m2

Głównie Indica

Critical Kush to wynik długiego i uciążliwego programu hodowlanego.
Opracowany przez zespół Barney's Farm. Niezwykła mieszanka najlepszych genetyk.
Critical Kush to mieszanka słynnych Critical Mass oraz OG Kush. To silne, produktywne i energiczne rośliny Indica o potężnych plonach silnego Kush.
Kwitnie zaletwie w 8 tygodni indoor i rośnie średnich rozmiarów z dobrym współczynnikiem kwiaty/liście.
Poczuj przyjemność w lepich pąkach, pełnych aromatu z kryształkami żywicy i nokautującym efektem upalenia.
Niezapomniany smak Kusha i fenomenalny plon z rośliny.
Ta nowa hybryda jest postępem w nowoczesnej hodowli marihuany.
Głównie indyjkowa natura czyni z Critical Kush idealną do relaksu, uśmierzania bólu i późnego nocnego palenia.



Czy ktoś może miał przyjemność??

W mojej szafie 1,5 tygodnia temu zamieszkały cztery dziewczynki pod słonkiem 250 Watowym i chętnie bym poznał jakieś najlepiej pozytywne opinie....


OK odpaliłem też fotorelację.
https://www.forum.haszysz.com/hps-250w-0-52m2-szafa-4x-t81080.html?t=81080
po wszystkim zapodam jakiś opis+ smoke report

Pozdro!
 
Ostatnia edycja:

ZiomAvila

Active member
Rejestracja
Wrz 29, 2010
Postów
35
Buchów
0
Witam Posiadam 6 Criticali pod 400W MH i 600W HPS Super Lumel Polecam Ta Odmanę Każdemu Bardzo Plenna lubi dużo nawozów uprawiam w kokosie w 11l Donicach LST 5 Dużych szczytów jak Ręka!!!: za dwa tygodnie Kosa dam zanać ile wyszło
 

MJ Super BoB

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2011
Postów
250
Buchów
0
Witam Posiadam 6 Criticali pod 400W MH i 600W HPS Super Lumel Polecam Ta Odmanę Każdemu Bardzo Plenna lubi dużo nawozów uprawiam w kokosie w 11l Donicach LST 5 Dużych szczytów jak Ręka!!!: za dwa tygodnie Kosa dam zanać ile wyszło


Czołem Ziom i jak tam po ścince? Samplowałeś tego Critical Kush'a?

Pozdro!
 

ZiomAvila

Active member
Rejestracja
Wrz 29, 2010
Postów
35
Buchów
0
Witam Już po żniwach z 2 krzaków 142gramy W smaku calkiem sympatyczny Urywa pluca po butli!!!:smokee:
 

MJ Super BoB

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2011
Postów
250
Buchów
0
Yo

zapodam jakieś podsumowanie w odniesieniu do opisu producenta.

Critical Kush to wynik długiego i uciążliwego programu hodowlanego. Opracowany przez zespół Barney's Farm. Niezwykła mieszanka najlepszych genetyk. Critical Kush to mieszanka słynnych Critical Mass oraz OG Kush. To silne, produktywne i energiczne rośliny Indica o potężnych plonach silnego Kush.

Marketingowy bełkot naszych czasów czyli bla bla bla bla

Rośliny rzeczywiście są bardzo, bardzo energiczne i pożerają olbrzymie ilości nawozów,
uczciwie tu piszę, że imho można zebrać z tej odmiany potężne plony (mi się nie udało),

Kwitnie zaletwie w 8 tygodni indoor i rośnie średnich rozmiarów z dobrym współczynnikiem kwiaty/liście.

Kwitnie szybko jakbym się uparł to mogłem ciąć w 8tygodniu, współczynnik kwiaty liście jest ok

Poczuj przyjemność w lepich pąkach, pełnych aromatu z kryształkami żywicy i nokautującym efektem upalenia.

Ja jakoś tej przyjemności nie poczułem, nawet po ponad miesięcznym curringu.

Niezapomniany smak Kusha i fenomenalny plon z rośliny. Ta nowa hybryda jest postępem w nowoczesnej hodowli marihuany. Głównie indyjkowa natura czyni z Critical Kush idealną do relaksu, uśmierzania bólu i późnego nocnego palenia.

W powyższym zdaniu tylko jedno twierdzenie nie jest bełkotem marketingowym >>>czyni z Critical Kush idealną do relaksu<<< Jedno z bardziej relaksujących ziółek z jakimi się spotkałem. Efektu upalenia za bardzo nie ma ale jest bardzo odczuwalny efekt relaksacyjny. Jako, że nic mnie nie boli nie wiem czy posiada właściwości przeciwbólowe.



Pozdro All!
 

ZiomAvila

Active member
Rejestracja
Wrz 29, 2010
Postów
35
Buchów
0
Critical jest średnia rośliną zależy ile dasz wegetacji 5tyg bedzie miał 120cm 4 tygodnie będzie miał 100cm i mega topy rekord mój 120g z jednego krzaka po 600w hps
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Sądząc po opiniach to takie palenie dla juniora, czysty Critical nie ma potencjału absolutnie dla mnie, ale rodzina Kush? przeciez to pozycja nie do ominięcia dla każdego konesera, napewno tez zalezy duzo od trafienia w fenotyp i odpowiednio pprzeprowadzony curring na takim temacie, podkreślam odpowiedni nie 2 tygodnie w słoiku i finał takiego suszenia w ogólę nie powinno się nazywac curringiem a połowa "growerów" tak uważa:sunny:
 
P

pozitiv

Guest
nie wiem jak ctritical 1 ale critical+ to mocne, głębokie, psychodeliczne upalenie. zcrossowanie tego z OG Kush , który jest jednym z najmocniejszych strainów jakie paliłem musi dać jakiś dobry efekt . no i stężenie THC = 25% , to bardzo dużo. sam jestem ciekaw, trzeba bedzie spróbować.
btw. z c+ rekord to 100-gramowy głowny top , suchy.
 

ZiomAvila

Active member
Rejestracja
Wrz 29, 2010
Postów
35
Buchów
0
Wiele miałem odmian w swoim życiu Critical kush od barney farm jest jedna z najbardziej wydajna odmiana topy wielkie jak moje ramie i bardzo mocną odmiana canabis thc bardzo wysokie według producenta 25% thc po długiej konserwacji jeden mach i masakra zgniot w fotelu i tyle
 

Greenhillx

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2015
Postów
434
Buchów
0
Na 50 szt; 3xmęska,do tego parę nie odpaliło wcale.Co dalej zobaczymy...
 

Greenhillx

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2015
Postów
434
Buchów
0
Na 70, 8 cweli i 5 szt hermi w niedużym stopniu.Na dwóch po oberwaniu jaj nie cweli dalej.
 

Greenhillx

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2015
Postów
434
Buchów
0
Z jakiego seed sklepu macie te pestki.Czy Wam też z fem.wyszły męskie i dużo herm?Ile na ile?Dajcie znać,a złożymy wspólną reklamację.
 

Cosmo

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2015
Postów
163
Buchów
0
Ja tam kupiłem z GreenHay i jestem na maxa zadowolony na 10szt wszystko ok! :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół