nasiona marihuany

Co cię cieszy , ekscetuje ! Masz z czegoś beke ??!

Wyszukiwarka Forumowa:
D

delete

Guest
Siema dość długo rozkminiałem nad założeniem kolejnej seri hmy... o co mi chodzi , przeciesz skoro nas coś " Wk***ia pod k***ia i irytuje " to chyba nie jest tak źle by , pasmo niepowodzeń , wk***ień nas się trzymało?!

Tu też w kanciapie pytam się was wszystkich co Was cieszy ? Tak na codzień , czym się radujesz ? Mama Cię cieszy , a może Tata się na***ał i głupot co niemiara popiepszył , ziomek się na***any na rowerze rozpiepszyszł wsród pokrzyw i go cielsko parzy hehe. A może koleżanka za***ała pawia na swój nowy T-shirt :D

Opisz to śmiało ! Pośmiejmy i my się z tego ! I nie ważne skąd jesteś , ważna jest sytuacja , moment ta chwila ... a może byłeś w kościele i się wyspowiadałeś i to Cię cieszy! ? A może otoczenie napawe Cię smiechem ich zachowanie, jej , jego... żuć swoje emocje w eter.!! a może się na***ałeś , upaliłeś , na wąchałeś !?? I jest Ci wesoło ... heheh


Ja właśnie przedchwilą wziołem pająka , chodź gróba anarochfobia wemnie , i ciesze się jak dziecko tu też napisałem i złapałem motyw do napisania tego temau.

Sam przyznam że czasem dobre emocje nie mam komu wylać chodź bym chciał śmiało i bez oporów pisz i wylewaj.


:freak:
 
Ostatnia edycja:
C

Cwelucio

Guest
Ja Się ciesze że jutro jade na spota zobaczyc co jest grane :D ciesze się z każdego dnia że jestem zdrowy mam dwie nogi ręce słysze widze i ogolnie że jestem zdrowy ;) Ciesze Sie że mam oboje rodziców i moge im w każym momencie powiedziec ''Kocham Cie'' :)

Pozdrawiam Gucio.
 

MiM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
880
Buchów
1
CieszyMnie ten TemaT <lol>


<joint>
 
C

Cweluch

Guest
A mnie cieszy, jak se rano wstane, nikt mne nie wk***i, za***ie ze dwa wiadra, i nic nie musze robic..ooo to wtedy, ciesze sie najbardziej;) i jak jest przypal, nikt sie nie rozpie****a, wszyscy wracaja do domu tez wesolo..i jak dzieci moje sie ciesza, i planty;)
 

GordonShumway

"Yo, Lucky my man!"
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
459
Buchów
0
Uprzedziłeś mnie bo też myślałem nad założeniem tematu stojącego w opozycji do "Co Cię wk***ia, irytuje..." :)

Mnie to cieszą "małe" rzeczy ostatnio, kontakt z przyrodą... to, że rano jak się budzę zawsze obok jest najśliczniejsza istota, która się do mnie uśmiecha... to, że mam tylko jednego ale w 200% sprawdzonego przyjaciela... Ostatnio ucieszyło mnie jak jakiś głupi sk***ysyn wyprzedzał na 3ciego kolumnę jadących aut a kilkaset m dalej zatrzymała go drogówka. Tak, wiem - głupio cieszyć się z czyjegoś pecha ale akurat jeśli ten "pech" powodowany jest ludzką bezmyślnością i głupotą ( wyprzedzanie na pałę) a w efekcie być może zapobiega utracie życia lub zdrowia innych użytkowników drogi (zatrzymanie przez psiarnie) to cieszy mnie to niezmiernie. No i dziś ucieszyło mnie słońce od rana, być może w końcu mój karzełkowaty automat zdecyduje się wypuścić kolejne piętro i trochę w końcu urośnie zanim zacznie kwitnąć :)
 
H

Hrabia z Jahlonnej.

Guest
Mnie bardzo cieszy kiedy wracam do domu i od progu słyszę radosne tata tata. Nie ma nic piekniejszego.

No i poranny lodzik tez mocno cieszy, co ja gadam, każdy lodzik nie tylko poranny
 

skorny11

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2013
Postów
115
Buchów
0
mnie to cieszy tylko piatek i sobota jak sie moge zaj***ć :spalony:
 

oen

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2013
Postów
297
Buchów
0
mnie cieszy że mam pracę, że pale (a kiedys zarzekłem się że nigdy) i że już wiosna !<peace>
 

Plantator90

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2009
Postów
409
Buchów
1
cieszy mnie to ze dready są coraz dłuższe a roślinki coraz wyższe ;)
 

vobis

Well-known member
Rejestracja
Maj 3, 2012
Postów
52
Buchów
0
Cieszy mnie to, ze roslinki ładnie cisna i, ze w koncu pogoda sie zmieni:salut:
 
D

delete

Guest
Mnie to Cieszy że wam się cieszy , ale również że w tym roku pozostane obserwatorem na froncie ! Niechaj wam grube pąki porosną w bojach.! A fart się trzymał do ostatniej wypalonej dupki z lufki :) !! Cieszy też mnie że temat się przyjoł cieszmy się i jak naj mniej się wk***iajmy !

Pozdro.
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Cieszy mnie niebieskie niebo bez chmur, słońce i że w końcu robi się ciepło bo znowu był Wyjątkowo Zimny Maj.
 

kocham_weed

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2009
Postów
158
Buchów
0
Cieszy mnie piękna pogoda i dużo zieleni dokoła. Nie ma to jak wyjść sobie na spacer do lasu i poobcować z przyrodą. Po ostatniej zimie, kiedy to przez 3 miesiące było raptem kilka słonecznych dni, teraz potrafię cieszyć się każdym promykiem słońca i przyrzekłem sobie, że już NIGDY nie będę narzekał na upały :p
Dobrą sprawą jest nauczyć się cieszyć z małych rzeczy. Śmieszy mnie ten cały wyścig szczurów, kiedy ktoś całe życie goni za kasą, a na łożu śmierci okazuje się, że nie ma żadnych przyjaciół, jego własne dzieci są mu prawie że obce, nie ma miłych wspomnień itd.
Poza tym, to gdy żyje się w Polsce i obserwuje wiecznie podirytowanych, wk***ionych i niezadowolonych ludzi (ogólnie jesteśmy jakimś negatywnie do życia nastawionym narodem) to dobrze jest się od tego oderwać, wyjść gdzieś z przyjaciółmi, pogadać o głupotach, zapalić lolka i CIESZYĆ SIĘ :D
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=P1zFY4AgvPc[/youtube]
 
H

Hrabia z Jahlonnej.

Guest
A mnie cieszy ze tyle osob z forum nie ma nic przeciwko "pedalstwu" i nie uważają ze trzeba homosiow dojechać kijem
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół