nasiona marihuany

Co cię cieszy , ekscetuje ! Masz z czegoś beke ??!

Wyszukiwarka Forumowa:

DrRumney

Well-known member
Rejestracja
Gru 11, 2011
Postów
120
Buchów
0
Cieszy mnie to że opłaciło mi się dziś zapie****anie na rowerku wielu kilometrów i łażenie po po***anych zaroślach bo znalazłem mega za***istego spota na którym dziś przygotowałem dołki pod krzaki :D
 

NiE!

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2008
Postów
402
Buchów
1
Cieszy mnie i smuci jeden fakt, mianowicie to, że pestki się wylegują na wacikach od piątku a ja zawitam w domu dopiero w czwartek ;) i tu zaczyna się jazda bo cieszy mnie fakt, że jeśli się mocno poplączą to lipa w tym roku z outem (tak jak miało to miejsce kilka sezonów wstecz) i będzie bez zmartwień a smuci mnie fakt, że będzie bez jarania w tym roku, aż do następnego sezonu ;)
 

McBonar

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2013
Postów
60
Buchów
0
Cieszy mnie to jak zbieram planty. xD
A jeszcze bardziej jak je pale :)
 

PanNalesnik

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2012
Postów
86
Buchów
0
popatrz na wspaniałe autostrady /e /C /a /D
na drogi na których nie znajdziesz wybojów
rosną nowe bloki i nie ma wypadków
w czystych szpitalach ludzie umierają rzadko

mamy ekstra rząd i super prezydenta
ci wszyscy ludzie to wspaniali fachowcy
ufam im i wiem, że wybrałem swoją przyszłość
za rękę poprowadzą mnie do europy

jest super
jest super
więc o co ci chodzi

mamy tolerancję wobec innych upodobań
kościół zaciekle broni najbiedniejszych
bogaci są fajni i w miarę uczciwi
policja surowo karze złych przestępców

jest super
jest super
więc o co ci chodzi
 

aliG

Active member
Rejestracja
Cze 22, 2012
Postów
44
Buchów
0
a mnie to cieszy jak mnie nikt nie wk***i od samego rana nie mam problemów i oczywiście mam co spalić <wodna>

Ps. Dobry temacik założyłeś, niech buch będzie z tobą<peace>
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Cieszy mnie ośmieszenie tych faszystowskich świń na MWK

 
Ostatnia edycja:

straszydło

Janusz Nosaczewski
Rejestracja
Lis 16, 2015
Postów
86
Buchów
0
Cieszy mnie rozwiązanie umowy. Ostanio czułem się w ch*j opętany robotą i prawdę mówiąc taka dupa Kasia vel Wróżka Oriana zna się na robocie bo przypadkiem patrzyłem na Jej wróżby jak sie zatrudniałem, gadała coś o spętaniu dla mojego zodiaku. Teraz jak oficjalnie rozwiązałem robote miałem jakby flashbacka do momentu zatrudnienia. Szanuję ją chociaż Katolem jestem - no ma coś w sobie i nie tylko seksapil. Po wypisaniu się jadąc w teren czułem taką "ulgę" jak co najmniej po spowiedzi... Coś ta Sunia musi mieć w sobie he he. to mi jeszcze chodzi po głowie od tego czasu jak poczułem, że ściągnęły mi się kajdanki ze skrzydeł :

 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
ja to ogólnie chodzę szczęśliwy, cieszę się praktycznie ze wszystkich głupot, tych małych i tych dużych, czuję dumę jak coś zrobię samemu lub podołam zadaniu i potrafię umiejętnie wyjść z twarzą i uśmiechem na buzi gdy pierdyknę babola.
odnoszę wrażenie że ludzie w moim towarzystwie mnie lubią i czuję się lubiany.
uśmiecham się do obcych mi ludzi a oni, mimo że są zdziwieni takiemu zachowaniu to również odzwierciedlają uśmiech i kurde, wtedy znowu mnie to cieszy.
wierzę w karmę i w jej powroty. bez względu na to czy mi wierzycie czy nie, napisałem prawdę.
staram się być towarzyski oraz szanować czyjeś zdania i poglądy chociaż nie jestem typem człowieka któremu da się wszystko wmówić, staram się zawsze twardo bronić swoich przekonań i trzymam się ostro wytyczonych sobie zasad.
takie rzeczy właśnie cieszą mnie bardziej niż rzeczy materialne, przedmioty które zardzewieją, wypłowieją i zostaną zniszczone.
pokładam szczerą nadzieję że kiedyś ktoś sobie przypomni młodego chłopaka który w parku poprawił mu humor swoim uśmiechem.
tego wam wszystkim życzę, ludzie - uśmiechajcie się :)
 

art62a

Member
Rejestracja
Sie 7, 2019
Postów
10
Buchów
0
ciesze się, że mogę sobie gdzieś... ponabijać posty :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół