nasiona marihuany

[17][Sativa mix] [ok.60-70][AF] by Murzyn Da Niggast

Wyszukiwarka Forumowa:

denilson29

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2012
Postów
113
Buchów
1
28 roślin x 55g(w końcu średnia) = 1540 gram, więc? No i widzę, że pycha Cię roznosi. :spiderman:

PS. Ile na tym zarobiłeś? Ile zostawiasz dla siebie?

Może gość nie zalicza się do grupy rolników z pod szyldu "więcej sprzętu niż talentu" która to ostatnio na forum robi prawdziwe spustoszenie z wynikami 25g/plant używając przy tym więcej litrów nawozów niż ziemi? Pewny swoich możliwości to jest w cenie.
 

monopolowy

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2008
Postów
456
Buchów
0
28 roślin x 55g(w końcu średnia) = 1540 gram, więc? No i widzę, że pycha Cię roznosi. :spiderman:

PS. Ile na tym zarobiłeś? Ile zostawiasz dla siebie?
Zalozenia byly inne i nie osiagniete, wiec fiasko. Ale jak to mowia ''lepszy rydz niz nic''. Rok temu mialem srednio 70g z automatow, ale mialem wiecej czasu na uwage i bylo ich jedynie 25 z czego w sumie byly prawie 2kloce.

Klocek poszedl w swiat(za ile to moja sprawa, ale nie ukrywam moglem poczekac kilka dni i wiziac wiecej bo nabralo mocy jak nie wiem ale o tym przy SR), troche zjaralem na cisnieniu, bo zapasy z Indoor sie skonczyly i tak zostalo mi ze 450g okolo zapakowane w ladne pudeleczka. Mam jeszcze z 6-7 plantow w ogrodzie z poza relacji, ktore sobie dojrzewaja wlasnie. Jak chcesz pstrykne zdjecie ze skala do topow i sobie sam na oko wywnioskuj ile moze byc. Wage mielem pozyczona wiec zdjecie suszu to tez bedzie tak ze skala dla porownania, ale kolo pol kilo jeszcze jest.

Kluczem do udanych zbiorow co roku jest mieszanka ziemi, na ktora poswiecam wiele uwagi. Tu masz link do mojego tematu https://www.forum.haszysz.com/out-mieszanka-pod-af-murzyn-t81679.html?t=81679 Moze sie przyda. Ja stosuje co roku i jestem zadowolony. Nawozy to bio bizza bio gro, bio bloom i top max jedynie ze 2-3 razy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół