nasiona marihuany

[100][NepalxHindu Kush, Royal NepalxPehku Ruder, Henkes LollandxGuerilla Gold2, Fin x Shamanka, Danish Duck, Royal Dane, Thyphoon x Early..]

Wyszukiwarka Forumowa:

Neoras

Well-known member
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
392
Buchów
0
Pendejo. Pytanie do ciebie. Jak często i ile wody lejesz pod planty na spocie nr 1? Pały masz już dobrze spompowane:)
 

pendejo

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2012
Postów
128
Buchów
0
Pendejo. Pytanie do ciebie. Jak często i ile wody lejesz pod planty na spocie nr 1? Pały masz już dobrze spompowane:)
Zabrzmi to dla was niewiarygodnie ale plantów nie podlewam (chyba, że przesadzam). Jedynie te we wiadrach podlewałem. Obecnie wyciągnąłem je z wiader i teraz rosną sobie bez mojej ingerencji.
Jedyne zabiegi jakie robiłem na tym spocie to 3 razy plewiłem gdy były małe (obecnie to one są roślinami dominującymi więc plewić już nie muszę), trening lst trwał 2 dni (na 1,5m roślinie szybki jeden naciąg do ziemi) i miesiąc temu zapodałem im nawozów (zostało mi 5kg azofoski, 3kg dolomitu i 5 kg obornika granulowanego). Wszystko zmieszałem razem i obsypałem całego (nie tylko przy łodydze) spota.
Łącznie byłem tam 7-8 razy, to i tak sporo bo niektórych spotów jeszcze nie odwiedzałem.
 

gandzior44

Well-known member
Rejestracja
Cze 5, 2013
Postów
78
Buchów
6
Zabrzmi to dla was niewiarygodnie ale plantów nie podlewam

Sprawiłeś, że rzeszy plantatorów tachających dziesiątki/setki litrów wody przez góry, lasy, chaszcze zrobiło się zwyczajnie głupio <lol> (mnie również).
Szacunek i powodzenia życze :)
 

pendejo

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2012
Postów
128
Buchów
0
Nie no teraz już musisz(-icie) podlewać.
Zasada jest prosta jak niepodlewałeś to korzenie poszły głęboko gdzie jest wilgotno. Te podlewane nie idą głęboko tylko rozrastają się przy powieszchni i czekają na papu.
 

']['

Well-known member
Rejestracja
Paź 28, 2010
Postów
118
Buchów
0
Takie widoki już w sierpniu... coś pięknego :) ale my też się doczekamy takich widoków wszystko przed nami :D a co do podlewania to ja też swoich w ogóle nie podlewałem i wyrosły konkretnie ;)
 

Neoras

Well-known member
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
392
Buchów
0
Nie no teraz już musisz(-icie) podlewać.
Zasada jest prosta jak niepodlewałeś to korzenie poszły głęboko gdzie jest wilgotno. Te podlewane nie idą głęboko tylko rozrastają się przy powieszchni i czekają na papu.

Masz racje, przy tak dużej ilości roślin też bym nie podlewał. Jednak twoje zdjęcia są tak wyborne, że myślałem że jeździsz tam z beczką i lejesz. U mnie w tym roku to nie za bardzo by przeszło, a na pewno odbiłoby się ostro na plonie:sunny: Bo ani kropla nie spadła już od 1,5 miesiąca:pl:
 
U

Usunięty 23746

Guest
o ja pie***le, piękne, wczesne geny i widać, że masz rękę do tego! Brawo! Nieźle Ci to popuchnie, bo pogode mają ku temu. Moje regi dopiero włosy puszczać zaczynają:sunny:
 
D

delete

Guest
Można dostać jeszcze gdzieś nasiona Thyphoon x Early? Chciałbym chociaż 1-2 nasionka to bym je rozmnożył jakoś :D hehe
 
D

delete

Guest
Ja mam trochee nasion thypoona ,
Samozapylenie i pare dolnych topow dało mi nasionka
Obejrzyj moja relke z indoora gdzie najszybszy okazał sie experymentalny thypoon / earlie
Pozdro
 

Beka6

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2012
Postów
174
Buchów
0
Jak tam puszcza? Dzieje się co? Pewnie już do worów pakujesz heh...Pokaż jakieś foty bo my musimy czekać do października...
 

pendejo

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2012
Postów
128
Buchów
0
Witam.
Ide na spota robię foty, skacze jak po*** w tym gąszczu z aparatem a gdy wieczorem siadam przy kompie okazuje się, że w aparacie "no memory stick" :pl: ale się wk***iłem.
Poniższe zdjęcia robione były 2 tyg temu obecnie ciągle padało, i 80% roślin padło na glebę (za ciężkie topy).
A tak to wygląda
Royal Nepal x Pehkuruder
Jeśli chodzi o moc, to Royal Nepal x Pehkuruder powinien być najlepszy, z tych nordyckich outów Pehkuruder to jedna z najmocniejszych zjar z tego co wiem, ale czystego miałem tylko 10 sionek, do tego parę hybryd, Ty masz jedną z nich.
Topy mają formę luźnych szyszek bardzo słodko pachnących lecz z tych wszystkich odmian stawiam ją w środku stawki jeśli chodzi o moc







Henkes LollandxGuerilla Gold2

To bardzo fajna odmiana o bardzo zbitych i tłustych topach, moc bdb, niestety tydzień póżniej ona jak i 2 jej siostry całe zgniły (od góry po sam dół całe białe)



Nepal x hindu kush
wersja z czerwienią


wersja zielona




Poniżej takie trochę patyki to rośliny od Grudy (nie śmiać się, wysiane na początku chyba lipca)




Danish Duck







i inne







 

mustero

Well-known member
Rejestracja
Maj 31, 2011
Postów
83
Buchów
0
Łooooo ku**a :szczena: mega Oucik :jaraczz:


Z Fartem !!
 

Samuel

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2008
Postów
371
Buchów
0
Świetne przygotowanie. Jeden z lepszych outów jakie tu widziałem, chłopaki wiedzieli komu dać pestki.
Szkoda, że te zdjęcia wcięło.

0 liga koleś!
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
Nie mogłem się doczekać up Pendejo, nie żałuje bo jest na co popatrzeć, pięknie. Wrócę z buchem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół