nasiona marihuany

[100][NepalxHindu Kush, Royal NepalxPehku Ruder, Henkes LollandxGuerilla Gold2, Fin x Shamanka, Danish Duck, Royal Dane, Thyphoon x Early..]

Wyszukiwarka Forumowa:

pendejo

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2012
Postów
128
Buchów
0
Ten ścięty na ostatnich fotkach to też z pełnosezonowych? Czy AF jakiś?
.

To twoja roślinka fin x shamanka pokazana jest na 6 zdjęciu. Jednak tylko ona (na 11 dołków) tak wygląda, jej rodzeństwo jest zupełnie inne, bardziej podobne do nepala.
W chwili obecnej najlepiej kwitną thyphoon x early (zdjęcie 3,4,5)
 
D

delete

Guest
To twoja roślinka fin x shamanka pokazana jest na 6 zdjęciu. Jednak tylko ona (na 11 dołków) tak wygląda, jej rodzeństwo jest zupełnie inne, bardziej podobne do nepala.

To nie jest cross Fin x Shamanka :) Pomieszały mi się razem 2 odmiany, Fin X i Shamanka - koleś który mi je wysłał ch***wo je pooznaczał i niechcący zmiksowałem je razem, więc w tym woreczku były sionka Fin X + Shamanka :) To co zakwitło to na pewno Fin X, to wczesny out od breedera z Finlandii, Shamanka to polski strain, zgaduję że jakieś feno Shamana i to zapewne zakwitnie sporo pózniej.
Daj znać jak klepią te nordyki, bo mi się garstka rosnących ostała i nawet nie wiem co jest co :freak:
 

pendejo

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2012
Postów
128
Buchów
0
Witam.
Jakiś czas temu usiadłem w fotelu przy degustacji automatów i .... tak zleciały 2 tygodnie.
Z 8 automatów zebrałem 360g suchego.
Spot z nordykami ma się całkiem dobrze,

Henkes LollandxGuerilla Gold2


Thyphoon x Early - przez jakiś czas był moim faworytem, topy ma fajnie zbite, ciężkie ale... w ogóle nie pachnie (nic a nic)







Royal NepalxPehku Ruder- to obecnie mój faworyt. Topy zbite i pięknie pachną, roślina ma sporo odgałęzień (zobaczymy jak z mocą będzie)











NepalxHindu Kush






Poniżej przedstawiam spota nr4. Rośliny na nim posadzone to femki od mic.bre a potem dosiałem regi od Jima (chyba).
Tak czy siak po tym jak w promieniu 500m wybudowano 4 ambony (najbliższa jest jakieś 80m od tego miejsca) spisałem to miejsce na straty.
Od 3miesięcy nie byłem tam ani razu a dzisiaj poszedłem na spacer, wchodzę na ambonę i z przerażeniem patrzę na stojące pały

Ten męski to jedyna roślina od Jima jaka mi się ostała (3 sztuki został zadeptane i obskubane z kory) a dalej rosną 5x Grapefruit, 4x WWxBB oraz 1x EPxH, rośliny już się określiły ale jeszcze niekwitną



Postanowiłem dać im szansę i troszkę je połamałem niech zrównają się z otoczeniem





Kurde teraz sobie przypomniałem, że zapomniałem zabrać ze sobą tego męskiego (wyrwany leży obok dziewczyn), za dużo palę <shiza>
 

CannabisGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2008
Postów
2,336
Buchów
30
Za***iste, zbite topy, mało liści, jakie wczesne rośliny. Życzę sobie takich. KOT nie kłamał, heh.
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
Jak patrzę na Twoje Nepal x Hindu Kush to żałuję teraz że określałem rośliny w boxie. Po rewegetacji nie jest tak pięknie, stres + hormony odpowiedzialne za kwitnienie obecne w roślinie zaburzają wega. Fajne boby :spalony:.
 

ananas9@

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2013
Postów
50
Buchów
0
Pięknie to wygląda patrzę i zazdroszczę. powodzenia oby do :harvest:
 

dupsztal

Well-known member
Rejestracja
Cze 3, 2011
Postów
103
Buchów
0
Za dużo palisz bo masz co. Świetne ubite kurewki. Tak trzymać!
 

BigDog

Pies na gambe
Weteran
Rejestracja
Gru 22, 2012
Postów
772
Buchów
1
Piękne widoki nie ma co...jestem pod WIELKIM wrażeniem tych zdjęć. Pod koniec września, ba w połowie września, to będzie petarda w ch*j. O ile nic się złego nie stanie...i tego Ci życzę ;)
 

oen

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2013
Postów
297
Buchów
0
mistrz ! Te planty są dla mnie inspiracja na sezon 2k14 . Pozdrawiam i zycze sukcesu i szczescia! Buch z toba:spalony:
 
P

pandyandy

Guest
kurde a moja easy sativa jeszcze nie kwitnie jak to przyspieszyc ani moja orka czyli haze plus widow zdazol czy strace je
 
D

delete

Guest
Wy***ane w kosmos te planty, w połowie sierpnia takie krzuny to głowa mała, zgłoszę się do ciebie na korepetycje z outdoora, bo moje przy Twoich to jakaś parodia. Za***iste fena, mało liścia, dużo topa, ideał outdoorowca.

Thyphoon/Early to na pewno będzie lajtowe palenie, anaconda miał krzaka pod lampą, poza tym Thyphoon ogólnie uchodzi za lekkie ziółko, tyle że wczesne.

Jeśli chodzi o moc, to Royal Nepal x Pehkuruder powinien być najlepszy, z tych nordyckich outów Pehkuruder to jedna z najmocniejszych zjar z tego co wiem, ale czystego miałem tylko 10 sionek, do tego parę hybryd, Ty masz jedną z nich.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół