nasiona marihuany

[100][NepalxHindu Kush, Royal NepalxPehku Ruder, Henkes LollandxGuerilla Gold2, Fin x Shamanka, Danish Duck, Royal Dane, Thyphoon x Early..]

Wyszukiwarka Forumowa:

Raf_rk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2010
Postów
2,888
Buchów
1
Niezły rozmach :D
Ja też zacząłem z nasionami od Kota, ale skromnie, 14 sztuk...
 
D

delete

Guest
Zapowiada się mega plantacja. Dodaję do ulubionych i życzę powodzenia.

P.S. jestem prawie pewien, że WWxAK47 od Braxa są mojej produkcji :)
 

pendejo

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2012
Postów
128
Buchów
0
No dobra. Odwiedziłem dwa pierwsze spoty.Na spocie z nordykami na 60 roślin przeżyło 50 jednak czuję, że to nie koniec problemów bo ***anych ślimaków w tym roku jest jakaś plaga (ślimakol poszedł w ruch). 10 pestek dosiałem 4 szt Bull Head fem oraz 6 pestek Marmolady crossa do Mistrza Ittei {[WWxBB] x Orange Bud} x Dinafem cheese femi.
Tak mniej więcej wyglądają wszystkie





Na spocie z automatami na 19 roślin żyje 13 a puste dziury również wysiałem Marmoladą





ww x ak47


mazar x blueberry



We wiadrach (rośliny przeznaczone na nasionka) porażka. Bull Head oraz Nepal x Hindu Kush zjedzone przez ślimaki tak więc szybkich nordyckich nasion fem raczej nie będzie (jedyne pestki jakie mi zostały do wysiania to out mixy reg; chyba że wykopię jakieś nordyki ze spota nr 1 i dosadzę do wiader). Natomiast automaty rosną i mają się całkiem dobrze.
Tak to wygląda







Nara i z fartem
 

pendejo

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2012
Postów
128
Buchów
0
Odwiedziłem spota z nordykami. Ogólnie szału na nim nie ma ale jakoś sobie rosną. Ziemia czarna i tłusta teraz jest twardą skorupą.

Nepal x Hindu kush






Pogryziony przez ślimaki


Poniżej na pierwszym planie henkes lolland x guerilla gold 2







Poniżej royal dane





Poniżej thyphoon x early





Poniżej passion rośnie na glebie bardzo piaszczystej







Poniżej automaty wwxak47 oraz mazar x blueberry







Poniżej wiadra to rośliny przeznaczone na nasionka. Ta największa to automat ww x ak47 następnie jest mazar x blueberry a 2 pozostałe to nepal x hindu kush











Spot 3 i 4 zdziesiątkowany przez ślimaki (po 5 roślin przetrwało na każdym), dosiałem tam cały mój zapas nasion, out mixów od Jima (produkcja zielona masa) i Zygmunta :pl: a szkoda bo chciałem jeszcze jedną miejscówke obsadzić.
 

pendejo

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2012
Postów
128
Buchów
0
No to automaty właśnie się określiły
Chłopy wyszły 3 reszta to baby







 

pendejo

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2012
Postów
128
Buchów
0
6 dni temu ponaginałem automaty. Pomimo obfitego deszczu roślinki całkiem nieźle strzeliły do góry i chyba jako jedyny jestem zadowolony z tych opadów bo większość partaczy swoje marne roślinki tłumaczy opadami gdy pada bądź suszą kiedy ciągle świeci słońce ale nigdy nie jest to ich wina.
Dobra koniec pie****enia kilka fotek z LST









A reszta pełnosezonówek wygląda mniej więcej tak

 

NoRules

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2011
Postów
248
Buchów
0
za***iście zioooom <peace>

powodzenia życzę :pr:

aby było syto jak w ubiegłym roku :jaraczz:

Yoo
 

pendejo

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2012
Postów
128
Buchów
0
Na spocie z nordykami "średnio na jeża". Wchodząc na spota nie mogłem ich znaleźć. Pokrzywy wyrosły do pasa a one rosły gdzieś tam w środku. Wiaterek nimi nie kołysał więc mają raczej cienką łodygę a brak światła spowodował wyciągnięcie i mało odrostów bocznych. Ogólnie wole sadzić w nawłoci i piaskach niż w za***iście czarnej ziemi i pokrzywach. Teraz wszystkie chwasty wyrwałem do samej gleby i myślę, że sytuacja ulegnie zmianie.
Z wszystkich nordyków jakie dostałem od Kota jako pierwsze określiły się Henkes lolland x guerilla gold 2



Następnie określiły się Fin x shamanka









Nepal x Hindu kush jeszcze się nie określiły (dziwne bo u innych już dawno śmigają)





poniżej royal nepal x pehku ruder



Poniżej royal dane



Poniżej thyphoon x early

 

Anaconda

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2011
Postów
889
Buchów
3
Fajnie ida
Ciekawia mnie te w wiaderkach jak in pojdzie.
 

Arsenio Hall

White Pride
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2009
Postów
2,537
Buchów
1
u mnie podobnie , problem z chwastami i pokrzywami, co 2 tygodnie musze sie meczyc z sekatorem, pozatym wzorowo!
 

pendejo

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2012
Postów
128
Buchów
0
Witam

Minęły 2 tyg od mojej ostatniej wizyty na spocie z automatami.

Było tak:



a teraz jest tak:





We wiadrze nepal x hindu:



Ogólnie nie jest żle. Martwi mnie tylko czy wyjdą mi pestki femi. 7 dni temu popryskałem automata a dzisiaj zauważyłem tylko lekko poskręcane listki przytopowe, topy puchną dalej (jajec nie widać). Dla pewności dzisiaj zamoczyłem ponownie dwa szczyty w sts-ie (oby zadziałało bo nie chce mi się już sępić w osach i chciałem również obdzielić osoby które mi pomogły)

 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
Pendejo spokojnie czekaj. Pryskałem dwa automaty STS stężenie 1:3, stoją w boxie i sobie kwitną. Nie uwierzysz ale jajca pojawiły się po 2 i 3 tygodniach od oprysku ( dziś wrzucę foto do działy feminizacja i chyba do relki) Mazar x Blueberry po dwóch tygodniach banany pokazał a Palmeiras po 3 tygodniach. U Golasa podobnie było w relce, chyba minęły prawie 4 tygodnie.
 

pendejo

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2012
Postów
128
Buchów
0
Automaty puchną coraz bardziej. Niestety każdemu uwaliłem już najbardziej dojrzałe topy (mam słabą silną wolę) ale i tak sporo jeszcze popuchnie i zostanie. Zapach zrobił się za***iście intensywny. Obecnie wygląda to tak:























 

sofcik

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2011
Postów
197
Buchów
0
jakies muziny by sie przydaly do opielania tego wszystkiego:)

kibicuje do konca!!! zycze wytrwalosci w pracy z tym tam tamtym i duzo silnej woli

pozdr
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół