nasiona marihuany

[100][NepalxHindu Kush, Royal NepalxPehku Ruder, Henkes LollandxGuerilla Gold2, Fin x Shamanka, Danish Duck, Royal Dane, Thyphoon x Early..]

Wyszukiwarka Forumowa:

pendejo

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2012
Postów
128
Buchów
0
Witam.
Rośliny rosną na 4 spotach. Ziemia kupowana była tylko do roślin rosnących we wiadrach (25l) i z tych roślin będę robić nasionka fem, reszta ma ziemie spotową. Z nawozów standardowo: dolomit, azofoska, obornik bydlęcy granulowany, tam gdzie trzeba było poszedł dodatkowo ślimakol i odstraszacz nornic. Nasionka kiełkowane były na spocie.
Ponieważ wszystkie nasiona mam z wygranych osów opisuję od kogo i co mam na miejscówce (nie wszystko jeszcze wysiane.... out mixy pójdą na sam koniec)
A teraz koniec gadania

Spot nr1 - nasionka od Kota (tam gdzie nie wykiełkują dosieję nasionka od Zygmunta Hazera "Bull Head", chcę by wszystkie nordyki były cuzamen w kupie)





Teraz wygląda to tak





Spot nr 2
Rosną tam rośliny we wiadrach i automaty









Spot nr 3





Spot nr 4 jest obsiany pestkami od mic.bre (fotek brak bo zapomniałem aparatu)



I to tyle narazie.
Pozdrawiam sponsorów bo bez nich nie było by tej fotorelacji.
 
G

gowna strugi

Guest
pierwszy! <lol> hmm... więc tak:
o żesz ku**a ja pie***le... że tak zacznę :freak2:
Pendejo czyń swą powinność bracie!! Moc jest z Tobą, czujemy to <peace>
 
C

Cweluch

Guest
Ruszam z podbnym projektem...minimalnie wiekszym heheh nie wiem jak poogarniam;) kozacko sie zpowiada;) Z fartem wariat;)Pozdr
 

Natural

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2011
Postów
1,870
Buchów
1
lozeszkurva <wodna>

slonca zyczyc i jak najmniej intruzow :spalony:
 

Eleazaros

Well-known member
Rejestracja
Gru 1, 2011
Postów
81
Buchów
0
ładnie lecisz szacunek wielki;]
będę śledził i podziwiał z podobnym będę leciał ale w 1/3 co ty;p
 
E

Eszterebeszte

Guest
Jest hardcore, dużo roboty przed tobą ale owoce pracy Ci to wynagrodzą:D

Z fartem do ściny!
 
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
342
Buchów
1,355
Odznaki
6
łoooooooooooooooooooooooooooooooooo

czyli robotę na wakacje już masz załatwioną <joint>

mogę tylko pozazdrościć spotów
z fartem żeby nikt Ci tam nie wbił :D
 

HermanTrawiasty

Well-known member
Rejestracja
Paź 5, 2012
Postów
52
Buchów
0
kur... masakra! to już konkretny projekcik ;) najbardziej interesują mnie te Hindu Kush :spalony: strasznie mi się podoba ta odmiana i chętnie bym takie nasionka widział u siebie <peace> powodzenia !! Bless !
 

Thefekt

international farmer
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
2,208
Buchów
0
Jestem zaskoczony, że jeszcze nikt nie hejtuje, że planty będą za blisko siebie, co mnie cieszy ;)

Będę zaglądał, bo szykuje się coś naprawdę widowiskowego, pozdro!
 

Mały_Szary_Człek

Well-known member
Rejestracja
Lut 5, 2013
Postów
93
Buchów
0
No trosze pracy w to włożyłeś :) ja wysadzałem wczoraj 200 sadzoneczek dobrze że dziewczyne zabrałem to sie w ziemi pobabrała , bo roboty co nie miara a i tak 5 h wczoraj siedziałem a przedwczoraj chyba z 4. Tylko ja sie zastanawiam jak przy takim poletku sobie poradzic ze zwierzyna bo jak wejdzie w szkode to pół poletka może stratować albo przeorać... <palacz>
 

dobretopy

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2012
Postów
79
Buchów
0
no lepiej odgrodź od sarenek albo coś do ostraszania kup bo jak wejdzie to amcia wszystko
 

inspiron

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2012
Postów
55
Buchów
0
Elegancko lecisz z tematem duzo pracy musiales w to wlozyc ale mysle ze sie odwdziecza dziewczyny pozdrawiam i do :harvest:
 
M

Mr. Edek

Guest
Planujesz wykorzystać podobny motyw jak rok temu, odpowiednie miejsce + mieszanka gleby i długa nie obecność czy raczej przyłożyć serducho do nich? :zjarany:

Oczywiście pozytywnie zaskoczony z początku, jak efektem zeszłego roku i z ciekawością będę oglądał i czekał na końcowe efekty.
 

jointowo

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2012
Postów
57
Buchów
0
No no ładnie to wszystko zaplanowałeś i włożyłeś do tego sporo wysiłku, lecz dzięki temu one Tobię się odpłacą. Z fartem i do harvestu :salut:
 

Estevez

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2011
Postów
164
Buchów
0
Wylatowo przy twoich polach to pikuś :smokee:

Powodzenia
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół