nasiona marihuany

BIOHUMUS forte [AGRECOL] a BIOHUMUS extra [EkoDarPol] RӯNICE

Wyszukiwarka Forumowa:

Tattooman

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2011
Postów
249
Buchów
0
Chodzi o to że skoro jest stworzony tylko i wyłącznie z kup to skład mu nie potrzebny. Wszystkie biohumusy są tak rozwodnione że można to pić... Chcecie prawdziwy humus to kupicie sobie na tablicy czy alledrogo. Prawdziwy, suchy proszek - a szczypta proszku zalana litrem wody.

Ja bym to przykleił nawet, wiele osób (przyznam się że w tym i ja), dzięki temu tematowi pewnie poznało prawdę na temat Biohumusa. Zawsze myślałem że ten z Agrecolu jest lepszy, ponieważ miał lepszą strukturę, po tym z EkoDarPol widziałem że strasznie rozrobiony - trafiłem kiedyś go w białej butelce, i było widać że gdy osiadła kupa to była na wysokość może 1cm, reszta woda...

Dobrze. Reszta woda, ok. Lecz ten bez dodatków mineralnych czyli z EkoDarPolu posiada florę bakteryjną, która pozytywnie działa na wzrost roślin. A te z dodatkami mineralnymi nie. To chyba też dosyć ważne.
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Elo. Sory za odgrzewanie kotleta ale nie chce zakładać osobnego wątku.

Taki wynalazek mi kupiła kobieta w biedrze. Zastanawiam się czy można to wymieszać z asahi i takim roztworem robić opryski. Tylko, że nie wiem jak to jest właśnie z dodawaniem asahi sl do innych płynów niż h2o.

Może ktoś podpowie czy taka mieszanina nie spie****i sprawy.

Produkt sam w sobie jako taki dodatek na weg'a wydaje sie git.

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół