nasiona marihuany

SEZON START!!! Kto wędkuje 1 maja? JA!

Wyszukiwarka Forumowa:

sloow groow

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2010
Postów
206
Buchów
0
Dzisiaj pewno tak samo jak wielu z was rozpoczynam sezon na dobre i nie tylko mowa tu o sezonie sadzenia marii ale o wędkowaniu :)
Jutro od rana zawody, pźniej polowanie na bolenia, pierwsze w tym sezonie.
mega dzien... caly dzien natura a wieczorem na spota, a jak ty spedzisz ten dzien wedkarzu?
 
H

Hrabia z Jahlonnej.

Guest
Byłem dzis. Zlowilem filet z łososia i wedzana makrele.
 

kuba belgia

Well-known member
Rejestracja
Wrz 28, 2011
Postów
480
Buchów
1
;)

ja 2 tyg temu szczupak na kanale 58 cm ;) smaczny tlusciutki niespodziewany atak jak juz mialem sie zwijac :) pozdro dla zbetonionych wedkarzy ,ja uwazam ze ryby najlepiej biora jak sie zapali elo:spalony:
 

GordonShumway

"Yo, Lucky my man!"
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
459
Buchów
0
czekam jeszcze z tydzień aż szczupak skończy się trzeć i ruszam na spina w swoje ulubione okolice śródleśnych jezior :)
 

Erpeka

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2013
Postów
135
Buchów
0
A ja czekam aż zetne w sierpniu automaty i wtedy można sobie siedzieć nad wodą i polować na jakiegos karpia. Z fartem panowie!:freak:
 

sloow groow

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2010
Postów
206
Buchów
0
Ja dzisiaj złowiłem okonia 31 cm a tak ogolnie nędza straszna, 1 maja miałem pięknego bolenia na kiju ale mi się wypiął po dwóch metrach holu...
 

LeczSieZiolkiem

Well-known member
Rejestracja
Gru 12, 2010
Postów
94
Buchów
0
Ja wędkuje - byłem ostatnio nad pobliską rzeką ale na 2 wędy (grunt i spławik) lipa miałem coś na spławiku ale zaraz po zacięciu się zerwała ;/
 

Okap

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2013
Postów
154
Buchów
0
A ja łowiłem na swoim stawku :)) W 2 dni trafiły się 2 ładne karasie i 2 śliczne linki. I to co mnie najbardziej martwi ( bo zrobiła mi się tego plaga w stawku, i inne ryby powycinają) ponad 20 sumów. Młodych wielkości ok.15cm
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół