nasiona marihuany

Wadliwe nasiona ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Megatop

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2012
Postów
226
Buchów
0
Pestki poszły do wody . Musze przyznać , że w porownaniu do fs blado sie prezentowały były małe i szare. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ide robić zasieki na spota. Pozdro.
 
C

Cwelucio

Guest
Pestki poszły do wody . Musze przyznać , że w porownaniu do fs blado sie prezentowały były małe i szare. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ide robić zasieki na spota. Pozdro.


to ze male nie ma chyba znaczenia ja miałem duże i mi zle wykielkowały teraz mam od dp i fs są małe nasiona a raczej były bo wszystkie już w ziemi pieknie rosną wiec na to nie patrz :)
 

Megatop

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2012
Postów
226
Buchów
0
I masz racje. Prawie wszystkie pestki z dp pokazały kiełek po nocy na papierze. Były wcześniej 16h w kieliszkach z woda. Okazało sie że przegoniły już fs zobaczymy ktore pierwsze wyjda z ziemi i jak bedzie z ich rozwojem. Na ta chwile zlego słowa powiedzieć nie moge.
 
C

chimichurri!

Guest
...panowie! Polecam bezposredni kontakt z bankiem, pomincie sklep w ktorym zakupiliscie pestki-uwzglednijcie ta informacje w mailu do DP!

Jak maja szczere intence - a na pewno! To wam odesla pesteczki ... Przymaniej cash nie pujdzie na marne, a i nerwy mieco opadna! Pozdrawiam
 

Megatop

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2012
Postów
226
Buchów
0
To ja nbie rozumie tematu na 28pestek 26 jest w ziemi . Gratis od wirusa na papierze bo kiełek za krutki.. 10pestek od dp 12fs 3p#gr. 100% skuteczność utrzymana. Pozdrawiam dziekuje dowidzeniaB-)
 

Nasim

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2012
Postów
599
Buchów
0
jajca

hmm.. renoma DP spada.. i także w moich oczach.. a mianowicie, zakupiłem paczuszkę 7x AutoMazar FEM nadeszła pora kwitnienia.. jedna roślinka pokazała jajca.. :shock: nie wiem jakim cudem.. zobaczymy co będzie z resztą, bo jeszcze nie wszystkie pokazały swą płeć, ale mam nadzieje że to w przypadku tylko jednej był taki wybryk..
 
D

delete

Guest
Ja tam na DP nie narzekam jak bym widział ten wątek wcześniej to na pewno wybrałbym innego bredera a tak jeszcze się na nim nigdy nie zawiodłem ( w sumie nie byłko kiedy bo dopiero dwa razy tam coś kupowąłem) :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół