nasiona marihuany

Wadliwe nasiona ?

Wyszukiwarka Forumowa:

GordonShumway

"Yo, Lucky my man!"
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
459
Buchów
0
Jak w temacie - zakupiłem pestki Shaman i Passion, poleciały na waciki wraz z kilkoma innymi od Female Seeds. Wszystkie poza nasionami od DP wykiełkowały ładnie i bezproblemowo i po 48h nadawały się do wrzucenia w glebę. Shaman i Passion natiomiast wyglądają tak samo czyli pęknięta pestka i w środku widać "coś białego" i od 5 dni (w zasadzie wieczorem bedzie to już ich 6ta doba na wacikach, nie licząc moczenia w wodzie przez ok 7h) sytuacja nie zmienia się ani trochę. Planuję je jutro wrzucić do ziemi ale raczej szanse chyba już marne, że coś z nich będzie. Czy ktoś jeszcze miał problem z kiełkowaniem nasion od DP ??
 

Django

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2013
Postów
110
Buchów
0
nasiona zaraz po pęknięciu powinny wylądować w naturalnym dla nich srodowisku jakim jest ziemia ;p ;)\
coraz więcej ludzi zawodzi się na dp
 

TmonT

Active member
Rejestracja
Paź 5, 2012
Postów
42
Buchów
0
dutch passion to gówno i nic na to nie poradzisz, przy produkcji nasion leca na ilosc tak jak virus seeds, i pozniej powstaja takie niedo***ane nasiona
 

Megatop

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2012
Postów
226
Buchów
0
No zobaczymy za pare dni bede kiełkował pasiona i durbana to zdam relacje , jak do tej pory kiełkowałem blisko 25pestek ze 100% skutecznościa oby tak dalej-:)
 

druzyna-cbd

Banned
Rejestracja
Lut 25, 2013
Postów
246
Buchów
0
Weź niewykiełkowaną pestkę w zęby (najlepiej jedynki) i delikatnie sciśnij aż usłyszysz że strzyknęło wrzuć z powrotem na watę i poczekaj. Może już o tym wiesz ale warto zawsze przypomnieć ;)
 

sweex123

Active member
Rejestracja
Mar 24, 2013
Postów
36
Buchów
0
Weź niewykiełkowaną pestkę w zęby (najlepiej jedynki) i delikatnie sciśnij aż usłyszysz że strzyknęło wrzuć z powrotem na watę i poczekaj. Może już o tym wiesz ale warto zawsze przypomnieć ;)


Skoro napisał, że pestki pękły to po co stosować precrushing ?
 

Megatop

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2012
Postów
226
Buchów
0
ostatnio robiłem precrushing , po dwoch dniach jak kiełek nie wyszedł delikatnie zdjełem skorupke z nasiona i pomogło . Już jest w ziemi
 
F

flatron444

Guest
No u mnie bez tragedii jak na razie na 3 passiony aby jeden odpadl ale za to durbany 3/3 więc musiałeś mieć jakiś nie farcik. Pozdro
 

GordonShumway

"Yo, Lucky my man!"
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
459
Buchów
0
Dzięki za opinie Panowie. Dziwi mnie, że dwie różne odmiany wyglądały tak samo. Gdybym w tych samych warunkach i w ten sam sposób nie kiełkował innych pestek (które wykiełkowały idealnie) pomyślałbym, że coś zjepałem. Dam im czas do jutra i zrobię tak jak Megatop napisał, w sumie nie mam nic do stracenia.
 
B

Ballantines1

Guest
dwa miesiace temu tez dawalem taki temat...
z 6 nasion od dp wyszly mi dwa....
potem powtorzylem i wyszlo podobnie...
ogolnie niektore nasionka JEDNEJ odmiany lezace na TEJ SAMEJ chusteczce obok siebie potrafily tylko peknac i koniec ,a niektore mialy cm kielek...
nawet jak stosowalem sposob namoczenia na 12h i do ziemi to z 3 wyrosly tylko 2...
nie polecam tej firmy...
 
D

delete

Guest
Nie wiem czy do konca mogę się podpiąć pod temat, bo nasionko jako tako kiełkowało prawidłowo, z początku rosło prawidłowo. Z czasem krzak zaczął dziwnie mutować się. Jest to Orange Bud od DP. Obecnie w fazie flo. Po przełączeniu wypuścił kilka kwiatów i nagle stop. Nie rosną nowe. Te co się wytworzyły delikatnie popuchły już ( 4 tydz flo ) i się oszroniły lecz nie wyrastają nowe. Inne krzaki w boxie rosną pięknie więc wykluczam moje błędy.
Tak wygląda wadliwy krzak od DP.


Wszystkie topki są tego samego rozmiaru, wielkości hmm paznokcia. Martwi mnie że nie tworzą się nowe, tak jakby nie miały stożka wzrostu(?)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół