nasiona marihuany

[ok.15][out reg,af reg,op][OUT 2013 by Tajemnica- nie jestem laską-.-]

Wyszukiwarka Forumowa:
T

Tajemnica

Guest
Witam!
Serdecznie zapraszam do śledzenia mojej pierwszej fotorelacji na tym forum.;)
Jak wyżej,jest to moja pierwsza fotorelacja na tym forum,jak i pierwszy "porządny" out. W tamtym roku miałem 3 automaty WW głównie do tego by nabrać jakiegoś doświadczenia z MJ. Mój zasób wiedzy jest głównie teoretyczny,ale myślę,że potężny,ponieważ przejrzałem chyba wszystkie fotorelacje na tym forum.;d
Ta uprawa ma głównie na celu zwiększenie mojej wiedzy,nabrania pewności siebie,zrobienia nasion automatów,no i miło by było coś zebrać na koniec sezonu.;)
A więc dość pisania głupot,przejdę do tego co pewnie was najbardziej interesuje, a więc:




miejscówka
Spotów będzie dwa lub więcej,na razie mam zdjęcie z jednego.
Spot znajduje się między lasem i polaną. Jest otoczony gęstymi zaroślami oraz bagnami,przez które bez odpowiedniego obuwia nie da rady się przedrzeć. Jeszcze nie wiem czy z niego skorzystam,ponieważ gdy go odwiedziłem spotkałem tam dzika,w ogóle cały spot jest przez nie zryty oraz bagna=wilgoć=pleśń więc jeszcze się zastanowię nad tym miejscem.
Oto fotka:

nasionka
Nasionka jakie posiadam to:
maroc-5 sztuk-Virus Seeds-rosną już w doniczce na spocie w sadku.
purple power-3 sztuki-pakiet op
blackberry fem-1 sztuka- gratis od sklepu-Również już rośnie na spocie w sadku,fotki dołączę poniżej. Jeżeli dojdzie będę się cieszył.;)
amnesia ak af-3 sztuki-znajdują się już w doniczkach
blueberry af-3 sztuki-w doniczkach
low bud( to chyba af)-1 sztuka-w doniczce
orange bud-5 sztuk-od Jim'a ;)
(wwxbb)x sativa-1 sztuka- rośnie już sobie ;d
około 30 sztuk różnego rodzaju miksów z op,od znajomych oraz z jarania,możliwe,że jest ich więcej. Do tych pestek przykładam najmniej uwagi,niektóre po prostu rzuciłem do ziemi,ponieważ wyglądały na niedojrzałe i w ogóle szkoda gadać.; d
Nie ukrywam,że najbardziej mi zależy na purple power,ponieważ u dill'a takiego cudu dostać nie można.;d
Nawozów na razie nie planuję,jeżeli mnie namówicie to może coś dokupię.;)
No i co tam jeszcze.. Fajnie by było coś zebrać,cokolwiek. Przynajmniej sionka. Jeżeli temat jest mało przejrzysty to proszę mi powiedzieć co poprawić,a zrobię to jak tylko się zjawię tu na forum. Proszę o dodawanie sensownych komentarzy,żadnego przeklinania i takich rzeczy. Porady mile widziane.;)
A oto kilka fotek. Fotki będę się starał wrzucać co tydzień. Pestki od razu jak wykiełkują lądują w prowizorycznych doniczkach na spotach,jak podrosną zostaną wysadzone na spot.

Tu widzimy 3x purple power,5x orange bud i ileś tam swiss mixu i innych badziewi.;d

Tutaj z kolei 5x maroc od virus'a. Roślinki mają w ziemi plastikowe"przegródki" by korzenie się nie zrastały.


Tutaj (wwxbb)x sativa. Piasek sypnąłem tylko z góry,ponieważ myślałem,że roślince będzie łatwiej się przebić przez niego.;d Roślinka wrzucona do "doniczki" w niedzielę.



A tutaj jakiś zdechlak,który do ziemi poleciał jakieś dwa tygodnie temu,nie sądziłem,że z niego coś będzie,a tu proszę,wczoraj zachodzę na spota,od niechcenia spojrzałem tam gdzie rzuciłem tych "wygnańców" i miła niespodzianka mnie spotkała.;d



Jeżeli fotki są złej jakości to też proszę mi to powiedzieć,bo zostały zrobione komórką,jeżeli będą wam przeszkadzać to postaram się wyżebrać od dziewczyny jej lustrznkę.:D
Z fartem chopaky! Pozdrawiam.;)
 
Ostatnia edycja:

KasperxD

Well-known member
Rejestracja
Lip 23, 2012
Postów
217
Buchów
0
Roślinki na 3 zdjęciu w tej doniczce mają straszne bagnoooo :)
 

zielonyrolnik

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2010
Postów
180
Buchów
0
Tajemnica:Tu widzimy 3x purple power,5x orange bud i ileś tam swiss mixu i innych badziewi.

Nie mów o nich że są badziewne bo ci nie wykiełkują (radze ci je przeprosić )
 
T

Tajemnica

Guest
Kasper,wydaje Ci się,bo to było zrobione od razu po podlaniu.;d
Rolniku,niech dziewczynki wiedzą,kto tu rządzi,powinny być posłuszne.:bounce:
A tak jak sobie patrzę teraz na te sionka to właśnie te "badziewia" mają największe korzonki,reszta prawie w ogóle nie ma.:D
Plan był,żeby je dziś posłać do doniczek,ale koledzy przyszli i <wodna>,więc nie wyszło.;d
Jutro lecą do doniczek i kolejne 15 na watę poleci.
 

Chmielnicky

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2011
Postów
422
Buchów
0

Ktoś tu pisał, że za mokro. Gdzie tam. Konopie to takie świnki - im większa breja, która wygląda jak kupa, tym lepiej rosną. I oczywiście do tego słońce ;).

Na razie idzie dobrze. Powodzenia Waść Pan. :yeahh:
 
T

Tajemnica

Guest
Dzięki za dobre słowo.:D
Jestem zaskoczony takim zainteresowaniem,myślałem,że nikt tu nie zawita.:p
Wieści z frontu-ślimaki atakują. Troszkę popadało i wyszły skubańce na polowanie.. Coś mam w domu od ślimaków,trzeba będzie jutro skoczyć i podsypać.

---------- Aktualizacja posta 02-05-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 28-04-2013 ----------

A więc taki mały up.
Byłem na spocie w sadzie i jestem jednym słowem wkur***y.
Ślimaki mnie dopadły.;/
Uroki outdoorka..
A więc rzucam foty..

Zacznę od tych mniej optymistycznych..

Tu miało być 5 maroc'ów. Jeden nie wyszedł z ziemi,a pozostałe cztery zostały zjedzone przez ślimaki..


Tutaj nie wiem w sumie ile wyszło automatów,ale widziałem zjedzone 2 albo 3 kiełki..


Tutaj (bbxww)xsativa,też nadgryziona.


No i troszkę bardziej optymistyczne.

Blackberry fem.


I jakieś mix'y.




A więc podsumowując na tym spocie zostało jakieś 7x roślinek z mix'ów,1x(bbxww)xsativa, 3x automaty jak na razie,mam nadzieję,że jeszcze coś się wydostanie z ziemi. Jestem troszkę zawiedziony.. Mam nadzieję,że coś dotrwa tu do końca.. Jutro pozwiedzam resztę spotów,na których znajdują się purple powery i orange budy. No nic,nie ma co się łamać.. Jedziemy dalej..
Pierwszy out,więc cokolwiek zebrać to mnie ucieszy. Do napisania.;)

@Down No nie jest,sypałem w poniedziałek,albo niedzielę,ale codziennie deszcze wypłukują go. A na spot'a codziennie biegać nie mogę,bo blisko nie leży.
 
Ostatnia edycja:
T

Tajemnica

Guest
ku**a mać.:/ :pl:
Byłem na spocie jakieś 3 dni temu,widziałem ślady,ch*j myślałem,że to moje.
Dziś idę,a tu ku**a moich kilku roślinek nie ma.:/Ktoś za***ał mi razem z butelkami,którymi były przykryte. Na szczęście,wszystkich nie znalazł...
Wiedziałem,że ten spot był zbyt piękny..Ktoś pewnie też tam out planował..
ku**a,ale chyba wiem kto to.. Odwiedzę go,bo widziałem,że dziś ucieszony się woził.. Jak się dowiem,że to on to opie****ę mu chatę i ręce połamię.:pl:
Zrobiłem szybką ewakuację tego co zostało i zamówiłem sobie na pocieszenie kilka automatów.
Ze ślimakami się uporałem,to ku**a złodzieje zaatakowali.:/
Przysięgam tu przed wami,że znajdę tego chu*a,który mi to zrobił. W sobotę/niedzielę wybieram się na "łowy". Też poszukam czyichś spotów.. Jak Kuba Bogu,tak Bóg Kubie.. Zastanawiam się co ja takiego złego zrobiłem,że mi los tak odpłaca..:/
Jeszcze kilka ziarenek rozdałem znajomym.. Oczywiście nikomu nie mówiłem gdzie ja sadzę..
Yh..
Dość ku**a wylewania uczuć..
Dziś bez zdjęć,ale chyba rozumiecie.
Odezwę się jak coś ruszy z tymi roślinkami,które mam,lub jak znajdę czyjeś.;)
Pozdro i oby z fartem.
A do was złodzieje-strzeżcie się.;)
 

Chmielnicky

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2011
Postów
422
Buchów
0
Współczuję Ci szczerze. W tamtym sezonie ktoś bezczelnie zapie****ił mi 3 rośliny więc wiem, jaki to ból i gorycz. Z tą różnicą, że tamte były w połowie kwitnienia i nie były okazami zdrowia, ale jakiś debil to był skoro nie poczekał do końca i miał słaby towar. W Twoim przypadku jeszcze lepiej - za***ał jak jeszcze były małe. Po co? Przyszedł by pod koniec zbiorów, a tak to musiał się z nimi bujać i przekopywać, ale w sumie lepiej dla Ciebie bo dopiero wtedy byś cierpiał.

Powodzenia mimo wszystko i znajdź jakąś lepszą miejscówkę ;).
 
T

Tajemnica

Guest
Szkoda mi tylko blackberry-fem,którą zajumał,bo chciałem sprawdzić czy dojdzie i spróbować pierwszy raz to cudo..
Wszystkie roślinki przeniosłem i czekam aż ruszą.. Zamówiłem sobie jeszcze 3 automaty fem,bo wszystkie zostały za***ane.; d
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
Ciesz się, że na jesień nie przyszedł, masz jeszcze czas działać. Ja w 2012 miałem podobny przypał wykopano mi 2 krzaki. Komuś się na spota w***ałem. Kolega nie znalazł wszystkiego ale... i tu najlepsze zachował się jak pies ogrodnika i spalił spot. Jakie było moje zdziwienie jak się pojawiłem tam za dwa tygodnie i zastałem sam popiół na ok 2 ha nieużytków. Byłem wtedy na majówce i nie wiedziałem o pożarze. Gasiło go 6 wozów strażackich.
 
T

Tajemnica

Guest
Wielkie dzięki za zainteresowanie.;)
Jednej roślince,najpierw żółkły końcówki listków i zawijały się do góry, a teraz całkiem usychają. We wtorek lecę do sklepu po dolomit.
Chociaż wydawało mi się, że to mogło być od Słońca..
Fotek nie ma, bo aż wstyd pokazywać.;x
 

monopolowy

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2008
Postów
456
Buchów
0
Chociaż wydawało mi się, że to mogło być od Słońca..
Fotek nie ma, bo aż wstyd pokazywać.;x
Taa, od slonca....aaaahahaha

pie**ol dolomit. Przesadz je jak najszybciej do lekkiej i przepuszczalnej ziemi. W tej glinie, ze zdjec h*j Ci wyrosnie. Dusza sie korzenie to i nie przysawjaja, chocby i pH bedzie idealne. Przeciez to jak wyschnie, przypomina cegle. Nie wpadles na to???Mowie, wiec wiem. Dzialaj w te strone a nie dolomitem je w kubkach jeszcze chcesz leczyc. To zakrawa o absurd by leczyc kielki ahaha. Ziemia ma byc jak gabka. Gdy ja scisniesz ma wracac do poprzedniej formy ( jak jest lekko wilgotna). Dodaj sporo odkwaszonego torfu. To co tam masz wymieszaj z torfem odkwaszonym pol na pol i dodaj po garsci organicznego nawozu lub azofoski na kazde 10l ziemi. Pozdrawiam. Murzyn.
 

Alborosie

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2010
Postów
58
Buchów
0
ale ch***wo Ci sie trafilo z tymi rabusiami, widocznie musisz poszukac gdzies dalej miejscowki, wchodz na rower i w poszukiwania !
pozdro, sprawdz moją fotorelacje i moejscowke

powodzenia , bede tu zagladal
 
T

Tajemnica

Guest
Roślinki zostały na szybkości przesadzone w inne miejsce,ponieważ część z nich została skradziona.
Rosną teraz na polu kukurydzy.
Ale to już chyba pisałem..

A pro po roślinek.
Zbierają się powoli po stresie,który został wywołany przesadzaniem.
Podlałem je wodą i małą ilością nawozu NPK 6:4:5.
Paczki z automatami(tamte zostały skradzione) oczekuję na piątek.
A tu coś dla oka,bo dawno zdjęć nie było.

Wiem,że zaraz powiecie znowu,że ziemia zła i małe jak na swój wiek,ale wszystko się skiepściło,gdy złodziej wtargnął na moją miejscówkę.
Dla automatów szykuję "porządne" miejsce,więc mam nadzieję,że dadzą jakiś tam plon.. Ale głównym moim celem jest zrobienie nasion automatów. Zastanawiam się tylko czy kupować STS czy niech roślinki się kochają,jak Pan Bóg nakazał.;d
Pozdrawiam i do napisania.;)

P.S.
A tak w ogóle to mi się coś pomyliło z liczeniem i roślinek aktualnie jest 17.
Mam nadzieję,że połowa przynajmniej urośnie i połowa tej połowy,która zostanie będzie męska.

Tfu.. Żeńska.

Chodziłem dziś po ogrodniczych i w żadnym dolomitu nie ma.. Jest wapno pakowane po 500kg.o_O
Asahi też chciałem kupić,ale jest w butelce za 62 zł,a mi aż tyle nie potrzeba..
Przyszła również paczka,a w niej blueberryxmazar af femi,lowryder reg,ivory ice af femi. Więcej dostałem gratisów.. Marocx5, kaczkaxlowryderxak x3 oraz op mix x 5.
Lecę sypać ziemię do doniczek i ogarniać to wszystko. Może jeszcze dziś wrzucę zdjęcia. Pozdrawiam.;)

Automaty powędrowały do donic i zostały zakopane w ziemi.
Byłem po kilku piwkach i gdzieś na ziemię mi upadły 2xlowryder.:sunny:
Mam nadzieję,że po deszczu wyrosną.<lol> A deszczu nie ma.. Praktycznie codziennie wieczorkiem muszę biegać podlewać roślinki,bo susza.
Korzystając z wolnego czasu znalazłem kilka miejsc,które mogę jeszcze zasiedlić. Co Wy na to?;)

Nie wiem po co przyklejałem naklejki,skoro i tak je zakopałem.:sunny:


A tu te miejsca..






Tu widać taki "krąg" z gałęzi,w środku pusto. Boję się,żebym znów się nie w***ał na czyjegoś spota. ; d


Kupiłem Asahi SL,za 10ml(?) dałem 8 zł. Kupiłem również Biohumus Forte,co by mamie nie podkradać jej nawozów oraz wapno do odkwaszania, bo nigdzie dolomitu nie było, ale boję się, że nim mogę popalić roślinki. Powiedzcie co jeszcze mogę dokupić.

---------- Aktualizacja posta 19-05-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 15-05-2013 ----------

Coś zainteresowanie zmalało.:sunny:
A więc tak..
Automaty jeszcze się nie pokazały,ale czekam cierpliwie.;d
Natomiast sezonówki ruszyły ostro do góry moim zdaniem.
Przez 4 dni progres jest niesamowity.;d
ALe nie obejdzie się przecież bez problemów..

Jedna roślinka ma podeschnięte liście.. Ktoś mógłby postawić diagnozę?;)


Kilka roślinek jest popodgryzanych.. Ktoś ma pomysł co to za zwierz może być?
Bo raczej wątpię,żeby to były ślimaki.. No,ale.. Wszystko możliwe..








Ciemno było,więc wyginały się w stronę zachodu.:D











Chyba walnąłem dwa razy to samo zdjęcie.o_O

Tą roślinkę wyniosłem na caaałkiem innego spota,chcę ją zostawić bez treningów,nawozów,podlewania i zobacyzć co z tego będzie..

 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół