nasiona marihuany

White Widow Automatic

Wyszukiwarka Forumowa:

Archiwumziks

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2013
Postów
184
Buchów
0
White Widow Automatic jest nową krzyżówką klasycznej odmiany holenderskiej. White Widow, uznawanej przez większość palaczy i hodowców, za całkowicie klasyczną odmianę. Wzięliśmy do ręki wspaniały klon tej oryginalnej odmiany White Widow i skrzyżowaliśmy go z najlepszymi odmianami automatycznie kwitnącymi.

Tak jak tradycyjna odmiana White Widow, nasza odmiana ma szerokie, ciemnozielone liście i jest oszroniona żywicą. Automatycznie kwitnąca White Widow wiernie odzwierciedla swoją klasyczną siostrę, ale w przeciwieństwie do niej, jej uprawa, od wysiania do zbiorów, zajmuje jedyne 75 dni. Jedynymi prawdziwymi różnicami między dwoma roślinami jest automatyczne kwitnienie, mniejszy rozmiar i lekko bardziej fizyczne upalenie.

Buds, pomimo swojej hybrydowej genetyki mają zdecydowanie wygląd i efekt Indica. Automatycznie kwitnąca White Widow ma słodko-kwaśny, cytrusowy aromat i smak, podobny, lecz nie tak silny, jak u tradycyjnej White Widow. Odmiana ta była hodowana przez kilka lat w celu zapewnienia stabilności genetycznej. W uprawie indoor wyrośnie na około 50cm, przy większych roślinach, może osiągnąć do 100cm. Jej zbiory są całkiem dobre, jak na automatycznie kwitnąca odmianę, co oznacza produkcję około 40 do 160 gram z rośliny, w zależności od warunków.



  • Okres kwitnienia 8-9 tygodni
  • Zawartość Kannabinoid Bardzo-wysokie
  • Działanie Upalający fizycznie
  • Pochodzenie Critical auto x White Widow
  • Upalający fizycznie 50-110 cm
  • Pora zbiorów 10-12 tygodni po wykiełkowaniu
  • Uzysk 50-160 grams
  • Typ Sativa: 40% Indica: 40% Ruderalis: 20%
 

yebaq

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2014
Postów
53
Buchów
0
Ktoś miał ? może coś o niej powiedzieć? będę miał ją na out i nie wiem czego się po niej spodziewać.
 

dżudżu1

Well-known member
Rejestracja
Maj 15, 2013
Postów
246
Buchów
0
Zobacz na zakończone fotorelacje z 2013r, pare osób miało tą odmiane, także napewno czegoś sie dowiesz.
 

yebaq

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2014
Postów
53
Buchów
0
Zobacz na zakończone fotorelacje z 2013r, pare osób miało tą odmiane, także napewno czegoś sie dowiesz.

Sory dżudżu nie znalazłem konkretnie tej odmiany były WW ale innego producenta i WW pełnosezonowe. BDW. mniejsza o to jeszcze parę tyg i kiełkuje . Piona.
 

Sokole Oko

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
396
Buchów
42
automata na out kielkujesz za pare tygodni? Ile u Ciebie jest to 'pare tygodni'? w polowie maja kielkuj automaty.
 

stafffik

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2011
Postów
170
Buchów
0
Automaty najlepiej kiełkować pod koniec maja
 

yebaq

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2014
Postów
53
Buchów
0
automata na out kielkujesz za pare tygodni? Ile u Ciebie jest to 'pare tygodni'? w polowie maja kielkuj automaty.

No za jakieś 5 tyg ok. to już początek maja będzie . Wiem kiedy się kiełkuje pestki nie musicie mi przypominać. BDW CHCIELIŚCIE DODAĆ COŚ NA TEMAT WW AUTO?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół