nasiona marihuany

Amnesia Haze Automatic

Wyszukiwarka Forumowa:

Archiwumziks

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2013
Postów
184
Buchów
0
Amnesia Haze Automatic jest rezultatem wieloletnich prób hodowlanych i krzyżówką oryginalnej Amnesia Haze, wyhodowanej w Holandii w latach ’90 przez Hy-Pro Seeds. Znana pod nazwami Original Amnesia, aka Amnesia Haze, Champagne Haze, The Bomb, Ultra Haze i wiele innych, jest klasyczną odmianą Sativy, popularną na całym świecie.

Największym minusem odmian Sativy, takich jak Amnesia, jest długi okres kwitnienia, około 12 tygodni, choć niektóre fenotypy potrzebują aż 20 tygodni. To po prostu za długo dla wielu hodowców. Wyrasta również na wysoką roślinę, co może być kolejnym minusem dla hodowców z ograniczoną przestrzenią do uprawy.

Automatycznie kwitnąca Original Amnesia powstała w celu rozwiązania tych problemów. Oferuje ten sam euforyczny haj i pikantny słodki smak oryginalnej Amnesia, lecz ze zdecydowanie zredukowanym okresem wzrostu i w znacznie mniejszej formie. Oznacza to, że może być hodowana przez wszystkich tych, którzy wcześniej nie mieli do tego warunków.

W uprawie indoor będzie potrzebowała tylko 80 dni od wysiewu do zbiorów. W tym czasie rozrośnie się znacznie, zwłaszcza w porównaniu z innymi odmianami automatycznie kwitnącymi. Jest to głównie charakterystyka dominującej Sativy – wysoka roślina z szerokimi liśćmi i długimi buds. Automatycznie kwitnąca Original Amnesia jest krzepką rośliną, która może osiągnąć wysokość 80-150cm. Ta automatycznie kwitnąca odmiana z dominacją Sativy, jak oryginalna Amnesia, daje obfite zbiory i wysokiej jakości buds. Lubi być dobrze odżywiona, ale uważajcie, żeby nie przesadzić z nawozami, bo tak jak Haze, może być wrażliwa na odżywki.

Po 80 dniach wzrostu i kwitnienia, uzyskacie dobre zbiory, średnio około40 gram i do 150 gram w idealnych warunkach. Roślina produkuje długie buds w kształcie lisiej kity, o słodkim, lekko pikantnym aromacie. W sumie ma ona aromat, smak i efekt klasycznej Amnesia. Amnesia Haze Automatic jest idealną odmianą automatycznie kwitnącą dla miłośników Haze.



  • Uzysk 30-150 grams
  • Pora zbiorów 10-12 tygodni po wykiełkowaniu
  • Upalający fizycznie 75-150 cm
  • Pochodzenie Amnesia x Ruderalis
  • Działanie Mózgowy i podnoszący na duchu
  • Zawartość Kannabinoid Bardzo-wysokie
  • Okres kwitnienia 8-9 tygodni
  • Typ Sativa: 50% Indica: 20% Ruderalis: 30%
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Ta odmiana, a może i cała firma (bo to moja pierwsza styczność z nasionami RQS) to jedno wielkie nieporozumienie !!! Kupiłem sobie paczke 3szt. Amnesi Haze Automatic bo napaliłem się opisem, że rośnie duża jak na automata i że zawiera geny Amnesi od Hy-Pro, chciałem przy okazji troche pestek zrobić. I tak:

- pierwsza pestka puściła 1mm kiełek i zatrzymała się w rozwoju - wy***ałem
- skiełkowałem drugą - wykiełkowała, wyszedł plant z ziemi, ale coś wolno się rozwijał, po kilkunastu dniach wszystko jasne - mutant-karzeł, po 3tyg. miał ok. 8cm i zaczął kwitnąć - wy***ałem
- skiełkowałem trzecią pestke - wykiełkowała, wyrosła para liścieni, teraz właśnie powinny rosnąć dwa liście trójpalczaste a już widze, że będzie ich 3 albo i 4 !!! do wy***ania, co z tego, że po paru piętrach wróci do normalności, nie będę na tak zwichrowanej genetyce pestek robił


Szczerze pie***le taką firme i nigdy nic więcej od nich nie wezme.
 

xx.BajzeL.xx

Hard stuff...
Rejestracja
Gru 29, 2013
Postów
245
Buchów
1
Pestka wykielkowala ładnie nie zhermila się rośnie duża ładnie się rozkrzaczyla i kwitnie jak zbiore to dodam ocenę plonu i mocy jak na razie brak zastrzeżeń.
 

Felikswspanialy

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2013
Postów
161
Buchów
0
Pestka wykielkowala ładnie nie zhermila się rośnie duża ładnie się rozkrzaczyla i kwitnie jak zbiore to dodam ocenę plonu i mocy jak na razie brak zastrzeżeń.

No jestem tego ciekaw , mam tą pestkę i zastanawiam się czy zmieści się u mnie ;) Powiedz jak duża wyrosła , jakiś trening ? 70 cm wystarczy ? Oczekuje rezultatów ze zniecierpliwieniem !

A no i jak ze smrodem ? jednak 12 tygodni kwitnienia wytrzymać z mega smrodem to wyczyn ;)

Pozdrawiam , Felek .
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
Rok 2014 nie będzie dla RQS dobry. Amnesia auto dała w przewadze samców i hermy !. U mnie na 10 pestek jak narazie trzech 100% facetów a to jeszcze nie koniec !
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Koledzy narzekaja a u mnie rosna na oucie chociaz niezbyt duze ale cos z nich bedzie:


Tak sie zaczelo:

03.07





30.07








po pewnym czasie: tj 7.08












Ostatnie fotki jakos z przed tygodnia: tj 17.08








foty ze wczoraj, tj 56 dzien zycia:

























elo, mysle jeszcze okolo 3-4 tyg i bedzie blisko kosy.


Kilka fotek ze wczoraj bo poszly opryski troche pozno i lekko mi cos podgryza auto, ale moze bedzie dobrze :D Fotki:











elo
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5








robie flusha, max 2 tyg i kosa.

Dzis w 80 dniu od wysadzenia out poszla kosa:


























sciete:







Pogoda nie pozwolila juz trzymac dluzej. Wrzuce jeszcze wynik i fotki suszu. ELO!
 
Ostatnia edycja:

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Fotki suszu:
Nie cale 4 dni suszenia na siatkach, 2 wentylatory na full i 25 st ciemnia.
Po usunieciu wiekszosci plesni wysuszone auto przed wsadzeniem do sloikow wraz z wynikami:


Amnezia haze1:





AMnezia Haze2:







Z gory:





Calosc:



AH 1:



AH 2:



Rozpoczynamy curring:












[/COLOR]Aa no i oczywiscie pale sobie sample..











Nawet dobre ... :spalony:

pewnie jeszcze pare g zejdzie ale sample lecialy i duzo plesni wywalilem wiec ponad 100 g z automatow out mysle ze nie zle.
 

Rand0m

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2014
Postów
173
Buchów
0
A jak to się ma z działaniem do normalnej amnezji?
 

Łodyga2

stuck on the trip
Rejestracja
Wrz 26, 2015
Postów
594
Buchów
4
Amnezji hejz w automacie nie paliłem ale paliłem neville Haze i ni ch*j się to ma do Haze. Zreszta tak jak myślałem. większość automatów działa bardziej zamulajaco i krócej, ale to tylko moje odczucia. Najlepszy automat jaki w życiu paliłem i miał coś w sobie z sezonwoki to blue Amnesia od Dinafem, wiec radzę kierować się w tym kierunku jeśli chodzi o automatyczna Amnesia.




Tak wyglądała blue amnesia auto od dinafem świeżo po ścince, niestety innego zdjęcia nie mogę znaleźć, chyba przepadły.

<peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół