nasiona marihuany

[69] Easy Sativa i Maroc "Orion Seeds"x69"How High: Outdoor#1

Wyszukiwarka Forumowa:

Po zbiorach ile wyjdzie suchego ?


  • Łącznie głosujących
    161

']['

Well-known member
Rejestracja
Paź 28, 2010
Postów
118
Buchów
0
Elegancja Francja pomidory zdrowe , wszystko ładnie się prezentuje + doszły jeszcze nowe odmiany
No jak na razie zdrowe... i oby do końca :) Będę musiał zmienić temat bo dowaliłem nowe odmiany i jak na razie stop już z dokładaniem... trzeba się zająć tym co mam teraz a potem jak dojdzie do ścinki automatów to drugą serie zaplanuje ale to gdzie tam do tego...

Zobaczymy co porośnie z tego Outdoor Mix od Virus Seeds
No myślę że mnie zaskoczą :)

Zasiadam. Może to być jedna z ciekawszych fotorelacji w tym sezonie
Zobaczymy jak to będzie... ;) będę dążył żeby było ciekawie.

5 foto od dołu jak to ślimak to już pewnie zjadł planta
to tylko pusta skorupa :D

Tolerujesz ślimaki na spocie ... hmmm. Ładne roślinki choć nieco powyciągane,pogoda nie rozpieszcza
Toleruje bo plagi to tam nie ma... a po co wydawać kij wie ile kasy na preparaty co zabijają a w dodatku przyciągają je.Może jak już wysadzę LD#1 to posypie trocinami... tańsze,lepsze i nie przyciąga ślimaków...

No są powyciągane... zgadzam się z tym ale to outdoor :) i tak jak mówisz pogoda nie rozpieszcza... nie jest wymarzona... ale jak się rozpogodzi to wystrzelą w górę.

Jutro przeprowadzam mixy i spędzę pół dnia na spocie żeby doprowadzić wszystko do porządku... masakra będzie :D dlatego dziś relaks i zbieranie sił na jutro... 8)

Edit: 03.06

No i tak jak mówiłem wczoraj... i jest.... byłem porobiłem wszystko na cacy... jestem zadowolony że tak szybko mi to zleciało bo tylko trzy godziny mi to zajęło a jak wracałem do mojej nory to taka ulewa mnie złapała że wyglądałem jakbym dopiero co wyszedł z wody :D

Jak przyszedłem to spot byl zarośnięty sporo... zapomniałem pstryknąć foto przed wyrywaniem chwastów bo chciałem jak najszybciej skończyć ale są foto po pracy :)







Leady Dana #1 już zasadziłem do gleby i czapeczki nałożyłem dla ochrony...



Oczywiście to nie wszystkie bo jeszcze jest kilka w ala szklarni co jeszcze nie wybiły się ale do trzech dni już będą na powierzchni.A na górze za ala szklarnią jest kilka że tak powiem nie przytomnych i nie wiadomo czy wyjdą z tego i za klika dni będę wiedział i zostało konkretnie.Ale gdzieś liczę że maxymalnie gdzieś około połowy stracę... bo jak na razie jest 16 pewnych trupów...



A mixy siedzą w kubkach pod czapeczkami i kilka w ala szklarni,czekam aż wszystkie wybiją i będę przesadzał ;)
 
Ostatnia edycja:

']['

Well-known member
Rejestracja
Paź 28, 2010
Postów
118
Buchów
0
Siema ziomeczku , jak tam pomidorki na Twoim spocie ?

Siema no mam nadzieje że jest dobrze :D bo długo nie byłem na spocie... jeszcze pojazd mechaniczny mi się zepsuł i utrudnienia mam zdeka... ale jutro jakoś dotrę na spota i pokaże foczki :) mam nadzieje że będę rozczarowany w pojęciu pozytywnym oczywiście.

A teraz idę leczyć kaca aaa na kaca... najlepsza praca... ;) poZdRo
 

Divinorum

Active member
Rejestracja
Gru 27, 2012
Postów
29
Buchów
0
WOW! niech tylko połowa dotrzyma do harvestu to będzie w kilogramach :).
u mnie na spocie rośnie ledwie 6 maroc z orion seed bo tyle zostało po tym jak mi zalało spoty :( ale to twarde sztuki mają już prawie metr.
Ale u Ciebie będzie to za***iście wyglądać we wrześniu, las palmas. Moim zdaniem dołki za blisko siebie biorąc pod uwagę zdolność do krzewienia maroc i Es. Możesz opierdzielić boczne odrosty i iść w pałki z plantami. Azofoska zejdzie ci cała jak nic :)
 

']['

Well-known member
Rejestracja
Paź 28, 2010
Postów
118
Buchów
0
Siema ogrodnicy :)

Miały być wczoraj zdjęcia no teraz już przed wczoraj :D ale ważniejsze sprawy wskoczyły no i przełożyłem na dziś...

WOW! niech tylko połowa dotrzyma do harvestu to będzie w kilogramach .

Jak to będzie.. to nie wiem... wrzesień pokaże.

u mnie na spocie rośnie ledwie 6 maroc z orion seed bo tyle zostało po tym jak mi zalało spoty ale to twarde sztuki mają już prawie metr.
Ja tam nie wiem które to Maroci bo mi się pomieszały ale już sporo ma meterk noo prawie metr 90cm z groszami...

Ale u Ciebie będzie to za***iście wyglądać we wrześniu, las palmas. Moim zdaniem dołki za blisko siebie biorąc pod uwagę zdolność do krzewienia maroc i Es. Możesz opierdzielić boczne odrosty i iść w pałki z plantami. Azofoska zejdzie ci cała jak nic

No mam taką głęboką nadzieje że będzie pięknie we wrześniu ;) a teraz to z dołkami nic nie zrobię... mają 60cm wolnej przestrzeni wokół siebie a co po nie które więcej bo kilka odeszło... obcinać nie obcinam niech rosną sobie jak chcą... nie będę ich stresować ;) Azofoski już malutko zostało bo jakiś czas temu nakarmiłem foczki + 10kg do tego poszło dolomitu...


W poniedziałek jak dotarłem na spota to byłem mile zaskoczony bo ładnie ruszyły do przodu... wiadomo że nie które są mniejsze widać na zdjęciach a zaś chyba dwie to są takie liliputy że raczej już nic z nich nie będzie no ale kij go wie może coś z nich jeszcze wyrośnie.. nie dużego nie małego :) akurat im zdjęć nie zrobiłem,następnym razem wam pokaże.

Ogólnie mi się podoba i na żywo jeszcze lepiej wyglądają niż na zdjęciach ;) a ten zapaszek Easy i Maroców aż miło się wyrywało chwasty :D
















































I na zakończenie Automaty i mixy... Automaty nie są duże jak na swój wiek.. martwię się trochę... no ale jeszcze czekam jak będą wyglądać za dwa tygodnie... a mixy powolutku do przodu idą ;)

Auto.




Mix.








Ogólnie to wszystkim nie robiłem osobno zdjęć bo masakra... dużo pstrykania i obrabiania zdjęć :D może następnym razem zostanę trochę dłużej na spocie to zrobię każdej foczce zdjęcie.


Następne zdjęcia za dwa tygodnie <rotfl> poZdRo






 

Zygmus.Hajser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2013
Postów
646
Buchów
0
Dosłownie pole Marysi :) Grupowe zdjęcia też są w porządku, szczególnie ładnych zdrowych i rozwijających sie plantów
 

crazy monkey

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2012
Postów
344
Buchów
0
Ładne zdrowe pomidory ;) Mi te mixy i auto też nie zapieprzają jak reszta , są tej samej wielkości co Twoje , w sobotę wrzucę zdjęcia z wszystkich 4 spotów to Możesz zerknąć <coolpalacz> .Pozdro Ziomeczku do następnego up'a i oczywiście z fartem. Elo :bongo:
 

']['

Well-known member
Rejestracja
Paź 28, 2010
Postów
118
Buchów
0
Dosłownie pole Marysi Grupowe zdjęcia też są w porządku, szczególnie ładnych zdrowych i rozwijających sie plantów

Jako tako nawet fajnie to wygląda... nie narzekam :)

Musze zakupić azofoske 5kg bo jeszcze to całe pójdzie tak sądzę no i jeszcze 10kg dolomitu bo już nie mam a jeszcze pójdzie od groma tego do końca września a przy okazji rozejrzę się za czymś na kwitnięcie w takiej postaci jaka jest azofoska.

Ładne zdrowe pomidory Mi te mixy i auto też nie zapieprzają jak reszta , są tej samej wielkości co Twoje , w sobotę wrzucę zdjęcia z wszystkich 4 spotów to Możesz zerknąć

No zobaczę sobie czekam cierpliwie... ja mam nadzieje że za dwa tygodnie zastane dużo lepszy widok niż ostatnio... chociaż w opisie pisało że nie rosną zbyt duże i ogólnie w kategorii "wysokość" jest napisane "niska" zobaczymy za jakiś czas...
 

Zygmus.Hajser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2013
Postów
646
Buchów
0
Kali Ganja Mafia byłby z Ciebie dumny ;D
Azofoska śwetny nawóz, tylko szybko się kończy :( Ostatnio po prostu lałem po 2 nakrętki biohumusa pod planty by dostały zastrzyk azotu. A dolomit to podstawa na deszczowa pore, deszcz nie zakwasi gleby dzieki temu :)
 

']['

Well-known member
Rejestracja
Paź 28, 2010
Postów
118
Buchów
0
Witam was ogrodnicy :)

Wczoraj ziomek napisał do mnie że był na moim spocie i że miałem farta bo jemu ukradli krzaki i tam tym co ja znalazłem... napisał że z jego strony nie muszę się niczego obawiać trzymam go za słowo i wierzę że istnieją jeszcze tak spoko ludzie... za nie długo chce się z nim skumać i pogadać... zobaczymy jak to będzie...

Teraz o moich foczkach ;)

Amu już zakupiłem...
-Azofoska 5kg
-Polisfoska 12kg NPK 5-10-25
-Dolomit 30kg


Na następny dzień już pojechałem na spota nakarmić foczki... 10kg dolomitu po 2 garście na krzak i około 2kg azofoski garść na krzak... na następny dzień była burza podlało krzaki i dziś jak przyszedłem na spota to ładnie powyginało krzaki ale musiałem je jeszcze powyginać w różne strony bo kilka na siebie się położyło... chciałem je tak fajnie ułożyć w różne strony ale nie dało rady łodygi by pękały... więc zrobiłem najlepiej jak się da.

Nie robiłem dużo zdjęć ale wierzcie mi ogólnie całość jest w porządku ;)























A teraz Leady Dana#1 automaty nie jestem zadowolony... to moja wina nie zadbałem o nie jak trzeba i teraz mam taki widok i też nie robiłem wszystkim zdjęcia tak tylko dwa pstrykłem.





W planach mam jeszcze Haze 2.0 Auto. od Dinafem ale opieka przy nich by się zwiększyła niż przy LD#1... Doniczki,Podłoże sklepowe itd. itd. ;)

Tyle następne fotki dopiero za trzy tygodnie w tedy myślę że będzie już taki busz że będzie mi się chciało i pokaże wam całość.

Pozdrawiam :flower:
 

crazy monkey

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2012
Postów
344
Buchów
0
Elegancja Francja ;) już to dobrze wygląda a jeszcze ile do harvestu ;)
jak pomidory będą już miały koło 2m to będzie ciekawie , las palenia hehe <lol> Co do LD ja się opiekowałem nimi i co ? to samo co u Ciebie , jakieś hujowe geny nam się trafiły albo sort. Powodzenia z fartem i do następnego UP
<peace>
 

']['

Well-known member
Rejestracja
Paź 28, 2010
Postów
118
Buchów
0
Elegancja Francja już to dobrze wygląda a jeszcze ile do harvestu jak pomidory będą już miały koło 2m to będzie ciekawie , las palenia hehe

Zanim burza nie zrobiła większości krzaczkom Lst to było pięknie większość już miała 130cm a dziś to tak poprawiałem i wgl. i dopiero za tydzień będzie pięknie to wyglądać jak wszystkie szczyty będą wspinać się do nieba :D miałem w ogóle nie robić Lst chciałem żeby rosły normalnie ale natura tak chce to kij... zobaczymy efekty natury,płynę z prądem ;)

Co do LD ja się opiekowałem nimi i co ? to samo co u Ciebie , jakieś hujowe geny nam się trafiły albo sort.

No nie wiem już sam... może nie lubią być trzymane na polu ;) może wolą bardziej domowy klimat...



Dzięki za buchy ogrodnicy... :)

---------- Aktualizacja posta 11-07-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 09-07-2013 ----------

Siema :)

Dziś wpadły w moje rączki Big Mazar od Orion Seeds Fem. x15 i Nordic Kalashnikov Fem. x2 pływają już wszystkie.... :) teraz muszę się wziąć ostro do pracy żeby jak najszybciej było zrobione i przygotowane na przybycie młodych foczek :) dla BM mam piętnaście 10Litrowych donic a dla NK mam jedną 20Litrową.

Po za tym spotkałem się z tym ogrodnikiem co odwiedził mojego spota i okazał się spoko gościem trochę go wspomogłem automatami żeby ten sezon nie był dla niego stracony ;) w końcu trzeba se pomagać i może na następny sezon stworzymy coś razem :harvest:
 
Ostatnia edycja:

']['

Well-known member
Rejestracja
Paź 28, 2010
Postów
118
Buchów
0
A ta Azofoska nie popali krzaków nie za dużo tego???

Miałem obawy że może popalić z deka ale oglądałem krzaki i tylko na trzech zauważyłem że przesadziłem... to są malutkie wzrost sięga do kolan... reszta jak najbardziej przyjęła tą dawkę nawozu... i to jest ostatnia dawka nawozu na wzrost...
 

']['

Well-known member
Rejestracja
Paź 28, 2010
Postów
118
Buchów
0
Siema ogrodnicy :flower:
Byłem wczoraj u foczek żeby ogarnąć chwasty bo pozarastało sporo... no i przy okazji popstrykałem kilka zdjęć... też trochę się wkurzyłem bo straciłem dwie piękne foczki... nie wiem jaka to zwierzyna zniszczyła... sarna albo może bażant... nie wiem ale wiem że będę musiał iść się przejść po jakiś preparat bo nie chce mieć więcej strat a już tak są spore ;) ale płynne dalej z prądem.





Tak oglądałem foczki to już wszystkie pokazały oznaki swojej kobiecości i już kilka zbiera się na kwitnienie... podsypałem już polisfoską wszystkie foczki a azofoska idzie na bok... w sam raz zostanie mi na nową grupkę ale o tym na końcu ;)

Dzień 78



























































Leady Dana#1 jakoś sobie radzą trochę podrosły i już zaczynają kwitnąć... szału nie ma... dzień 53 od kiełka

















Outdoor Mix też jako tako dają radę... dzień 48 od kiełka














A za jakiś czas dojdą jeszcze Big Mazar Auto. Fem. od Orion Seeds i Kalashinkov Fem. od Norden Seeds i tu beka jest bo myślałem że to są automaty... a to jednak zwykłe... nie kiedy jest kiełbie we łbie :D ale wszystko już przygotowane to zasadzę... młode foczki już rosną... zbierają sił...

Kalashinkov
-Doniczki 11L
-Podłoże Torf
-Perlit 2,5L
-Keramzyt 3L na dnie

Big Mazar Auto.
-Doniczki 13x11L i 2x20L optymalnie tak jak radzą czy będzie różnica... hymm no ciekawi mnie to ;)
-Podłoże Torf
-Perlit 2,5L i 7,5L do większych
-Keramzyt 3L i 5L do większych na dnie


To by było na tyle :cool: następna aktualizacja standardowo za dwa tygodnie...


Edit:
Poobracałem zdjęcia i powiększyłem bo mnie wk...... ten widok wcześniejszy :D
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół