nasiona marihuany

[69] Easy Sativa i Maroc "Orion Seeds"x69"How High: Outdoor#1

Wyszukiwarka Forumowa:

Po zbiorach ile wyjdzie suchego ?


  • Łącznie głosujących
    161

']['

Well-known member
Rejestracja
Paź 28, 2010
Postów
118
Buchów
0
Siema ogrodnicy :)

Jeszcze moja praca nie dobiegła końca... na razie tylko dla automatów miejsce znalazłem i przygotowałem... może być za mało ale czas pokaże... glebę wymieszałem z dolomitem i azofoska. Jeszcze chce znaleźć miejsce dla gratisów więc jeszcze pracy mam dużo... ale wszystko na powoli.

Leady Dana #1 F2 Fem. / Virus Seeds / x50


Jeden z wielu które już tak wyglądają... Maroc albo Easy 27dzień



Z 69 zostało mi 46 foczek... jakaś sarna zagościła... po śladach widziałem... oczywiście liczyłem się że będą straty i trudno... cieszę się z tego co mi zostało ;)

Dokupiłem jeszcze dolomit 10kg bo tam tego już zabrakło... a i tak pewnie na tym się nie skończy heh.




 

crazy monkey

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2012
Postów
344
Buchów
0
już tak jest '][' że bez strat się nigdy nie obejdzie niestety ...
mi z 9 sezonówek zostały 4 dlatego wciąż do swojego outa coś dorzucam .
Ładnie wyjechałeś z tymi auto tylko dlaczego tak mało hehe <lol>
Jest oczywiście spox i będę tu wpadać

Pzdr

crazy monkey


:afroweed:
 

']['

Well-known member
Rejestracja
Paź 28, 2010
Postów
118
Buchów
0
już tak jest '][' że bez strat się nigdy nie obejdzie niestety ... mi z 9 sezonówek zostały 4 dlatego wciąż do swojego outa coś dorzucam .

No właśnie tak to już jest i trzeba dalej płynąć z prądem...

Ładnie wyjechałeś z tymi auto tylko dlaczego tak mało hehe
Po co się męczyć z większą ilością :) skromnie... haha


Po 24h w wodzie... wczoraj zostały wrzucone na gazę a dziś wszystkie kiełki się pokazały.. 100% zadowolenia :)
 

']['

Well-known member
Rejestracja
Paź 28, 2010
Postów
118
Buchów
0
Doniczki torfowe i nasiona już przetransportowałem na spota... zasadzone... ala szklarnie zrobiłem i czekam... chodź pogoda nie jest taka za fajna to jestem pozytywnej myśli... bo cóż innego mi pozostaje :D

Ale to nie wszystko... bo dziś miałem niespodziankę... znalazłem kilka roślin... większe od moich... oczywiście zostawiłem to bo mam swoje i nie potrzebne mi czyjeś ale idąc ich śladami to chyba dotarli do mojej miejscówki... ale do środka nie weszli... rozejrzałem się,zrobiłem analizę i stwierdzam że nikogo nie było na moim spocie... może się nie kapneli i będą czekać na ścinkę,może się kapneli i lata im to mają swoje... albo się nie kapneli wcale... i teraz myślenie na pełnych obrotach co dalej... dodam że uważam że jest ich dwóch... ponieważ zauważyłem jakiś czas temu dwóch małolatów trochę daleko byłem ale tak stwierdziłem że to małolaci jak właśnie śmigają po buszu :D oni mają mało tego a ja trochę mam tego i nie wiem czy zagadać do nich jak ich spotkam a na pewno ich spotkam czy karteczkę zostawić z jakąś informacją... i teraz kij go wie co tu robić... sssieka.
 

']['

Well-known member
Rejestracja
Paź 28, 2010
Postów
118
Buchów
0
tasma policja

hehehe na pewno by zadziałało... i to poważnie by im siadło na głowę ale jak mojego spota znaleźli to po jakimś czasie np. miesiąc... dwa miesiące przyszli by sprawdzić czy mojego też zgarneli itd. itd. przynajmniej ja bym tak zrobił ;) nie wiem jak z nimi... kij wie jak oni myślą... cóż coś wymyślę na pewno tylko potrzebuje czasu trochę.
 

crazy monkey

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2012
Postów
344
Buchów
0
Jeżeli Masz możliwość to porób zasieki wokół spota z tego co rośnie w okolicy gałęzie , krzaki itp tak aby maskowało co trzeba i nie rzucało się w oczy ...
<coolpalacz> ciężka sprawa z tym ziomeczku ... z FARTEM przede wszystkim.

Pzdr
 

']['

Well-known member
Rejestracja
Paź 28, 2010
Postów
118
Buchów
0
Siema ogrodnicy :flower:

Jeżeli Masz możliwość to porób zasieki wokół spota z tego co rośnie w okolicy gałęzie , krzaki itp tak aby maskowało co trzeba i nie rzucało się w oczy ...

to tak nic nie da tylko praca by poszła na marne... moim zdaniem ale tak to nie rzuca się w oczy... no może troszeczkę :) bo wiadomo trzeba chwasty zlikwidować żeby słoneczko dochodziło do maleństw a potem jak już będą większe to już będzie lepiej ;)

Wczoraj byłem no i nie wiem czy ktoś był ciężko mi stwierdzić bo niby była ścieżka ale tak jakby nie przez człowieka tylko bardziej mi to wyglądało na jakąś zwierzynę ;) więc stwierdzam że nikogo nie było a również byłem na ich miejscówce i wszystko jest tak jak było na początku... ale jak na razie jeszcze ich nie spotkałem... ale nadejdzie ten dzień na pewno...


Leady Dana #1 przetransportowałem na spota i tam się wybijają z ziemi powolutku... już jest ponad 20 na powierzchni możliwe że ślimak coś skubnął dobrego bo jak sprawdzałem to ślimak był w środku no i możliwe że coś zjadł... od razu kara przez ze mnie nadana śmierć... ogólnie jestem dobrej myśli :) sorry za jakość...


No i oczywiście popstrykałem kilka zdjęć maleństw Easy & Maroc i oczywiście to nie wszystkie :freak:











































A tu ta co była ucięta jak była malutka w połowie i ponownie ją posadziłem,dała radę i rośnie dalej <lol>




A tu następna ekipa... Outdoor Mix / Virus Seeds / x30 / Regular




100% zadowolenia...

Dziś lecą do kubeczków ponad 100ml po trzy na każdy kubeczek... i potem je zasadzę tam gdzie znikły Easy i Maroci przez sarny i ślimaki... po co ma się marnować praca z początków ;)

Ogólnie trochę zarosła miejscówka... tzn. połowa bo przygotowywałem miejsce dla automatów... ale na czasie idę i pracy na kilka godzin jak nic... to by było na tyle :) to tym czasem ogrodnicy... :queen:
 

crazy monkey

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2012
Postów
344
Buchów
0
Elegancja Francja :) pomidory zdrowe , wszystko ładnie się prezentuje + doszły jeszcze nowe odmiany <lol>
zasłużony buch ... :spalony:
Zobaczymy co porośnie z tego Outdoor Mix od Virus Seeds :D

Pozdro Ziomeczku

crazy monkey
 
Ostatnia edycja:
D

delete

Guest
Zasiadam. Może to być jedna z ciekawszych fotorelacji w tym sezonie
buch leci ;)
 

Honestus

Member
Rejestracja
Mar 29, 2012
Postów
17
Buchów
0
Tolerujesz ślimaki na spocie ... hmmm. Ładne roślinki choć nieco powyciągane,pogoda nie rozpieszcza:zjarany:

Powodzenia. Zapraszam do mnie i z fartem do końca :harvest:
 

GrowMen1

Well-known member
Rejestracja
Paź 13, 2012
Postów
165
Buchów
0
Za***iście:) z rozmachem<lol> Szacun dla ciebie. Będę zaglądał i życzę jak najwięcej:freak2:
 

New Grower

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2011
Postów
202
Buchów
0
bede podgladac mam podobna sytylacje z plancikami i odmiany
podobnie sie rozwijają z tego co widze :p:jaraczz::jaraczz::jaraczz:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół