nasiona marihuany

[69] Easy Sativa i Maroc "Orion Seeds"x69"How High: Outdoor#1

Wyszukiwarka Forumowa:

Po zbiorach ile wyjdzie suchego ?


  • Łącznie głosujących
    161

PadreBoB

Well-known member
Rejestracja
Paź 5, 2012
Postów
165
Buchów
0
jak tam rosliny juz poszły sie je**c?? czy po prostu nie wrzucsałes żadnych foto na bulastrade>
 

']['

Well-known member
Rejestracja
Paź 28, 2010
Postów
118
Buchów
0
jak tam rosliny juz poszły sie je**c?? czy po prostu nie wrzucsałes żadnych foto na bulastrade>

Nie jest tak źle jak piszą.

Będziesz te maleństwa na początku 3mać pod butelkami ? (2 x ES) Szkoda żeby Ci je ślimaki albo króliki w***ały
i jak tam maleństwa , może jakiś mały up ?

Nie,nie.. nie trzymam pod butelkami.. wtedy to przesadziłem tak prawdę mówiąc to na ryzyk czy zjedzą mi czy nie.. ale byłem wczoraj i maleństwa całe z czego jestem zadowolony a już jest ich więcej w glebie miejscowej ;) w ala szklarni zostało już nie dużo.Trzy rośliny padły... marihuanowa zagadka... ale na pewno nie przez ślimaki bo więcej by ofiar było na miejscu zbrodni.. jedna była tak jakby pochlastana na kawałki.. dziwnie to wyglądało ;) druga jakby ucięta prawie przy samym czubku.. może ja to zrobiłem nie chcący jakoś.. a tak mi się wydaje.. a trzecia też jakby ucięta ale w połowie ale tego już ja nie zrobiłem :D ona była pierwszą ofiarą jak byłem jeszcze wcześniej dwa dni wcześniej na spocie.. i tą połowę łodygi zasadziłem w ziemi i wczoraj jak byłem to jeszcze żyła.. zielona nie oklapnięta wyglądała na zdrową i normalnie rosnąca.. dziwne.. za dwa dni pójdę to zobaczę czy dalej będzie taka żywa.. ale jak dla mnie to już powinna oklapnąć i wgl. zdechnąć..

Fot nie mam nie chciało mi się robić chce dokończyć przesadzanie na spokojnie i wtedy dodam foczki ;)
 

crazy monkey

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2012
Postów
344
Buchów
0
Trzy rośliny padły... marihuanowa zagadka... ale na pewno nie przez ślimaki bo więcej by ofiar było na miejscu zbrodni.. jedna była tak jakby pochlastana na kawałki.. dziwnie to wyglądało ;) druga jakby ucięta prawie przy samym czubku.. może ja to zrobiłem nie chcący jakoś.. a tak mi się wydaje.. a trzecia też jakby ucięta ale w połowie ale tego już ja nie zrobiłem

Prawdopodobnie Ci ptaki je w***ały mi dziś opie****iły 2 i parę dni temu 3. ku**a zostały mi na dzień dzień dzisiejszy tylko 4 z 9. (nie licząc dwóch automatów) a bardziej się obawiałem ślimaków ... Pozdro
 
C

Cwelucio

Guest
Jest to pewne że ptaki w tamtym roku miałem tak samo roslina byla poprzećinana na 3 kawalki a u mnie nie ma zwierzyny tylko widzialem żabe slimaki i mega dużo ptaków bo sadzę wsumie w krzakach. Pozdrawiam i radze dawac butle na krzaczki
 

']['

Well-known member
Rejestracja
Paź 28, 2010
Postów
118
Buchów
0
Prawdopodobnie Ci ptaki je w***ały mi dziś opie****iły 2 i parę dni temu 3.
Jest to pewne że ptaki w tamtym roku miałem tak samo roslina byla poprzećinana na 3 kawalki a u mnie nie ma zwierzyny tylko widzialem żabe slimaki i mega dużo ptaków bo sadzę wsumie w krzakach.

Ptaki naszym wrogiem... ? pierwszy raz słyszę że ptaki też potrafią zepsuć nasze plany.. ale dobra,będę miał to na uwadze ;)

I tak Panowie ale to było w środku ala szklarni.. nie na zewnątrz... sądzę że jakby tam ptak wbił do środka to były by zmielone w pył.. no ogólnie było by więcej ofiar.Bo te na zewnątrz były całe,nie wiem jak teraz... "czarne myśli mnie ogarniają..."

Dziś raczej wybiorę się na spota to zobaczę jak sytuacja się ma i bym też dokończył przesadzanie.

Edit:

No i wyruszyłem do foczek :) tak wyglądały jak przybyłem.. od razu fotkę pstryknąłem :D



Trochę foczek już rosnących w swoich apartamentach.

















Tu jest ta co była ucięta w połowię i ją zasadziłem znów i powiem wam że wygląda jakby chciała rosnąć dalej.. trochę ślimak ją skubnął ale żyje..





Tutaj mam jakąś kulawą ale nie straciłem wiary jeszcze w nią..







Jeszcze nie dokończyłem przesadzania.. ale już resztka została to jutro będzie dokończone na pewno bo już korzonki wychodzą poza doniczkę torfową ;) nabierają tempa... :)



Noo to jak widać praca idzie do przodu tak samo jak i maleństwa :)
 
Ostatnia edycja:

crazy monkey

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2012
Postów
344
Buchów
0
ładnie ładnie i puki co bez dużych strat :D oby tak dalej <lol>tą małą co leży Możesz podeprzeć jakimś patyczkiem to będzie łatwiej się jej podnieść :) jeszcze z 2 tygodnie i wysadzam swoje damy na out,jak zwykle buch <peace>
 
Ostatnia edycja:

Tanken

Well-known member
Rejestracja
Gru 4, 2011
Postów
47
Buchów
0
Te doniczki lubią pleśnieć, NIE POLECAM ! :)
 

']['

Well-known member
Rejestracja
Paź 28, 2010
Postów
118
Buchów
0
ładnie ładnie i puki co bez dużych strat oby tak dalej
nie liczyłem dokładnie ile padło.. ale tak na oko to gdzieś 8 ale może być więcej.. no nie wiem.. za kilka dni pójdę to policzę bo już wszystkie przesadziłem dziś :)

ą małą co leży Możesz podeprzeć jakimś patyczkiem to będzie łatwiej się jej podnieść
ta mała to już padnie.. jak byłem dziś to już na wyczerpaniu jest... trudno trzeba się liczyć że strata jakaś będzie.

jeszcze z 2 tygodnie i wysadzam swoje damy na out
Widzę że na spokojnie bez pośpiechu ;) i prawidłowo.Zaglądnę do Ciebie tam zobaczyć jak Ci idzie.




Jakiego materialu uzyles do wykonania ala szklarni?
stare okna i folie tak myślę
żadne stare okna czy folie... cztery patyki i moskitiera ;) w marketach takie coś można dostać.. to jest przeciw komarom,montuje się to na oknach itp. u mnie się sprawdziło nawet przy deszczach..

Te doniczki lubią pleśnieć, NIE POLECAM !
No możliwe... nie mówię że nie.. trochę posadziłem maleństw bez doniczek torfowych ale więcej niż połowa jest w torfowych.. zobaczymy jak się sprawa będzie miała za tydzień.. ale oby bez niespodzianek.





To tak jak mówiłem na początku wszystkie foczki już w swoich apartamentach,strat nie liczyłem w roślinkach ale jak na tą porę nie jest źle.. na moje oko 8 ale jeszcze nie są takie w miarę duże to jeszcze może być więcej strat.


Edit: 9.05.2013 ;)

Siema ogrodnicy..

Byłem dziś na spocie zobaczyć na maleństwa po opadach.. miałem takie czarne myśli że szok... ale na szczęście nie było tak źle ;) dwie lekko pokiereszowane ale odzyskają równowagę.

Ale żeby trochę ochronić je przed opadami i również ślimakami chociaż bardzo mało ich tam jest to kupiłem plastikowe kufle 500ml porobiłem dziury i na głowę :grin: jeszcze dokończyłem plewić.. i tak to se wygląda na dzień dzisiejszy.













I tak... zostało 57 maleństw w dobrej kondycji ;) i 2 w rehabilitacji po opadach.. tak więc tylko 10 zostało utraconych.. szkoda.. ale zawsze mogło być gorzej... więc się ciesze że aż tyle ich jest.

Następne foty za jakieś tydzień :) Pozdrawiam ogrodników
 
Ostatnia edycja:

crazy monkey

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2012
Postów
344
Buchów
0
a tam tylko 57 hehe , spoko fajnie to wygląda dużo słońca tam musi być a z czasem będzie gęsta dżungla :D z plastikowymi kubkami to bardzo mądry i rozsądny pomysł jak zwykle buch <shiza> Pozdro.
 
Ostatnia edycja:

']['

Well-known member
Rejestracja
Paź 28, 2010
Postów
118
Buchów
0
Siema Ogrodnicy :)

spoko fajnie to wygląda dużo słońca tam musi być
No słońce bije tam od wschodu do zachodu ;) na prawdę jest bardzo dobrze nasłoneczniona.

Miałem wstawić za tydzień ale co tam dziś mnie skusiło iść na spota zobaczyć jak się trzymają maleństwa... cztery dni były same i dziś w piątym dniu poszedłem zobaczyć... i jestem zadowolony ;) rosną ładnie... ale co nie gdzie chwasty pozasłaniały trochę resztę maleństw i trochę mniejsze są ale już trochę po ogarniałem te chwasty już maja lepiej.

Tak wyglądają na dzień dzisiejszy :) rozkręcają się...





















A tu na zdjęciu jest ta co coś ją ucięło w połowie i ponownie ją zasadziłem.. i do tej pory się trzyma i widzę że rośnie,puszcza nowe listki... wygląda jak wygląda ale żyje... nie wiem jakim cudem dalej się trzyma i jestem w szoku... kochane maleństwo :D






Po za tym jeszcze w planach mam zamiar posadzić na starej miejscówce z 30 automatów White Widow albo White Russian od Oriona ale muszę się przejść jak to tam wszystko wygląda.
 

crazy monkey

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2012
Postów
344
Buchów
0
Teraz jak już są trochę na spocie w ziemi i do niej przywykły będą szły w stronę słońca :D
Wszystko do przodu jedynie na ślimaki Uważaj, a co do pomidorów to Trzymasz je na razie wszystkie pod kubkami tak ? <shiza>

Pozdro

crazy monkey
 

musznik123

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2012
Postów
204
Buchów
0
ogarnij trawę wokół bo widzę cień... no i jak powyżej te ślimaki... tak to lus się wydaje ^^
 

']['

Well-known member
Rejestracja
Paź 28, 2010
Postów
118
Buchów
0
Wszystko do przodu jedynie na ślimaki Uważaj, a co do pomidorów to Trzymasz je na razie wszystkie pod kubkami tak ?
Tak,tak na razie je trzymam wszystkie pod kubkami niech jeszcze trochę podrosną i ściągam kubki.A ślimaków to tam nie ma dużo rzadko co spotkam ślimaka na spocie..

ogarnij trawę wokół bo widzę cień...
Nie mają cienia słonce bije do nich cały czas ;) tylko jak robiłem zdjęcia to zasłoniłem słońce... ale tak to robię porządki na spocie co chwile jak przychodzę... tzn wyrywam te chwasty co nie.

Dziś pójdę i znów będę robił porządki i będę przygotowywał miejsce na Automaty i gratisy więc strasznie dużo pracy mnie czeka... jak wszystko porobię to wtedy wstawię zdjęcia wszystkiego :)

Pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół