nasiona marihuany

[69] Easy Sativa i Maroc "Orion Seeds"x69"How High: Outdoor#1

Wyszukiwarka Forumowa:

Po zbiorach ile wyjdzie suchego ?


  • Łącznie głosujących
    161

']['

Well-known member
Rejestracja
Paź 28, 2010
Postów
118
Buchów
0
Siemka !

Jest to moja pierwsza fotorelacja Outdoor ale nie pierwsza uprawa Outdoor :D wolne jest to można popracować nad tym żeby to wszystko grało i buczało :D chodź wiem że będzie ciężko ogarnąć taką ilość... ale miałem już sporą ilość 50 i czegoś się trochę nauczyłem jak taką ilość ogarnąć.Ale przejdźmy do rzeczy :)

Odmiany / Feminizowane
- Easy Sativa / Orion Seeds / x30
- Maroc / Orion Seeds / x39

Muszę się przyznać że jeszcze nie miałem tych odmian a chodź dawno miałem je mieć w swoim ogródku ale zawsze jakoś tak wychodziło że ich nie miałem :D dziiiwne... Ale w tym roku je mam i ciesze się szeroko.

Dobra płyniemy z prądem dalej...


Podłoże dla każdej kobiety będzie się składać z gleba ze spota+dolomit50gr+azofoska50gr - sądzę że jest w porządku a wy jak uważacie ? Bo jeszcze nigdy nie używałem dolomitu i nawozu granulowanego...

Nawozy:
- Veg / Azofoska 5KG / zostanie mi jeszcze 1,5kg z groszami
- Flo / Jeszcze nie mam nic,zastanawiam się.
- Dolomit 5KG / tyle samo zostanie ponad 1,5kg


Trening:
- Fim
Bo Lst nie chce robić i nie chodzi o to że trochę roboty jest bo na pewno bym się trochę narobił ;) po prostu tak myślę że będzie lepiej aaleee nie wykluczam Lst bo różnie bywa.

Kilka słów o początku jak będzie wyglądał...


Więc na start zakupiłem doniczki nie za małe nie za duże "Torfowe" nie będę musiał się bawić w wyciąganie roślin z doniczek i stresować roślinki itd. itd. ziemie mają uniwersalną i będą się opalały pod dwoma 30W świetlówkami T8 co prawda nie będzie optymalnego oświetlenia ale żeby troszeczkę podrosły i korzenie się też trochę rozrosły to starczy po 7dniach będę robił przeprowadzkę ;)

I kilka słów o miejscówce...


Miejscówkę znalazłem rok temu sprawdzałem dokładnie przez całe lato i nic ciekawego tam nie zauważyłem żebym się niepokoił a plusy są takie że słońca duuużo dużo i jeszcze raz dużo jest go tam więc będą zadowolone dziewczyny z wodą też nie mam jakiegoś dużego problemu co prawda musiałem wyłożyć parę grosza żebym wszystko na miejscu miał alee warto było zaoszczędzę dużo czasu ;) gleba w miarę dobra tak uważam... rosną pokrzywy i inne chwasty... no ale zobaczy się jak będą rosnąć.

Jeszcze zostało mi kopanie... mam 39 dołków odstępy 60centymetrowe... a jeszcze 30 trzeba dołków wykopać... ale dam radę za kilka dni idę i skończę robotę... a w tym czasie kule polecą do wody :)

Na razie zdjęcia sprzętu a za kilkanaście dni już zdjęcia roślin na spocie :)






------------------------------------------
Zanim założysz temat ... zapoznaj się z zasadami ... popraw temat !

https://www.forum.haszysz.com/announcement.php?f=194

Golas
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

OutFarmer

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2012
Postów
283
Buchów
39
Będe zaglądał<wodna> Tez mam Maroca od Oriona, zobaczymy co z niego wyjdzie w tym roku. Powodzenia i z fartem:harvest:
 

Dozller

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2013
Postów
77
Buchów
1
Fajna ilość,same kobietki będzie co oglądać pozdrawiam :harvest:
 
C

Cosa_Nostra

Guest
Nie wykiełkowałeś pestek a juz liczysz kilogramy? Ciekawa opcyja przed startem założyć sobie tyle a tyle
Powodzenia
 
S

Samatron

Guest
Też posiadam ES od oriona :D niestety na 9 pestek 6 wykiełkowało, na pewno bd zaglądał
pozdro :D
 

crazy monkey

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2012
Postów
344
Buchów
0
Również mam te odmiany z tego samego źródła w swoim arsenale :D
Za 2 tygodnie ruszam z swoją fotorelacją a puki co tutaj zasiadam i bucha zostawiam - Oczywiście powodzenia i z fartem <joint>
 

']['

Well-known member
Rejestracja
Paź 28, 2010
Postów
118
Buchów
0
Nie wykiełkowałeś pestek a juz liczysz kilogramy? Ciekawa opcyja przed startem założyć sobie tyle a tyle Powodzenia

Nie dziele skóry na niedźwiedziu... bo różnie bywa,może mi nic nie wyjść i dupa zimna.Po prostu już założyłem ankietę żeby jak najwięcej osób głosowało.

Fajna ilość,same kobietki będzie co oglądać pozdrawiam
Fajna ilość ale ile pracy przy nich mnie czeka żeby było co oglądać ;) same kopanie to była masakra i czyszczenie spota z chwastów...

Też posiadam ES od oriona niestety na 9 pestek 6 wykiełkowało, na pewno bd zaglądał pozdro
Ooo to nie fajnie... ja zawsze jak od oriona miałem to 100% no ale może teraz być lekkie rozczarowanie... ale jak na razie jestem dobrej myśli :)

Również mam te odmiany z tego samego źródła w swoim arsenale Za 2 tygodnie ruszam z swoją fotorelacją a puki co tutaj zasiadam i bucha zostawiam - Oczywiście powodzenia i z fartem
O to super będę wpadał i porównywał do twoich,jak oczywiście nic nie stanie mi na przeszkodzie ;) zobaczymy,zobaczymy jak to będzie...

A tak to już kopanie zakończyłem a kule już na gazie i oczywiście to nie jest cały spot tylko chciałem wam pokazać jak wygląda całość mniej więcej ...






Dzięki za buchy ogrodnicy :D a tym czasem idę dalej pracować,nie ma co siedzieć i zamulać... do następnego ogrodnicy płyńcie z prądem.
 

The Zwierzak

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2011
Postów
193
Buchów
0
Troche dołki za gęsto pokopałeś :p będziesz robił lst?:sunny:
 
Z

ZłyCzłowiek

Guest
Oj i według mnie ciężko masz z tym miejscem, jedna zasłoni drugą... chyba ze chcesz zrobić jeden krzak na 20m2 xD. Mam podobne odmianki, więc będę podglądał co tam u Ciebie, z fartem :zjarany:
 

dobretopy

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2012
Postów
79
Buchów
0
Mam nadzieje że to twój teren i nikt tam nie bedzie łaził bo jak to znajdzie i Ci podpie****i wszystko na raz tooo Paaanie bedzie bardzo smutno. Trzymam kciuki powodzenia
 

sweex123

Active member
Rejestracja
Mar 24, 2013
Postów
36
Buchów
0
Uważaj z tymi doniczkami. Mam takie same i podlewam dwa razy dziennie tak szybko w tym kurestwie ziemia wysycha. Ponadto są bardzo delikatne i bardzo łatwo uszkodzić system korzeniowy jeśli się za mocno zgniecie. Tak po za tym to grubo lecisz w tym roku. Pzdr i oby z fartem :spalony:
 

Chmielnicky

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2011
Postów
422
Buchów
0
Dobre podejście do tematu. Będę na pewno obserwował ;).

Powodzenia :yeahh:.
 

']['

Well-known member
Rejestracja
Paź 28, 2010
Postów
118
Buchów
0
Troche dołki za gęsto pokopałeś będziesz robił lst?
Oj i według mnie ciężko masz z tym miejscem, jedna zasłoni drugą... chyba ze chcesz zrobić jeden krzak na 20m2 xD
Eee czy ja wiem czy za gęsto... hmm .. oczywiście obawiam się że pierwszy rządek może zasłonić drugi itd. itd. brałem to pod uwagę jak kopałem dołki.. więc dlatego na początku już mówiłem że nie wykluczam Lst bo różnie bywa.

Mam nadzieje że to twój teren i nikt tam nie bedzie łaził bo jak to znajdzie i Ci podpie****i wszystko na raz tooo Paaanie bedzie bardzo smutno.
To nie mój teren "dosłownie" jeśli ci o to chodzi... i na początku już mówiłem kilka słów o miejscówce ;) i za każdym outdoorem liczę się z tym.. że ktoś może znaleźć i ściąć ale jak do tej pory nie zdarzyło mi się to.

Uważaj z tymi doniczkami. Mam takie same i podlewam dwa razy dziennie tak szybko w tym kurestwie ziemia wysycha. Ponadto są bardzo delikatne i bardzo łatwo uszkodzić system korzeniowy jeśli się za mocno zgniecie.
No są delikatne,przekonałem się już,teraz delikatnie do tego podchodzę :D szybko wysycha powiadasz... to nie dobrze... zobaczę czy będzie szybko wysychać,będę obserwował najwyżej będe musiał częściej spryskiwać.

No i teraz wiadomość o kulach dziś patrzę a tu wszystkie kiełki już puściły,kilka nawet już puściło jak we wodzie dryfowały.Jestem zadowolony,teraz czekać aż powychodzą z ziemi.

Ahm no i jeszcze mam takie małe pytanko do was bo jeszcze nie wymieszałem tej azofoski i dolomitu z glebą na spocie... dolomit to w sumie mogę potem podsypać pod rośliny ale z ta azofoską się trochę boje.. trochę czytałem i wyczytałem że 50gr. garść i nic się nie stanie młodym ale ja się jednak trochę obawiam,czarne myśli mnie ogarniają... czy mogę potem podsypać koło rośliny ? jak już trochę podrosną tak z 15cm w górę... wcześniej nie używałem takiego nawozu granulowanego więc wole zapytać niż sam robić doświadczenia i stracić młode.
 

Chmielnicky

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2011
Postów
422
Buchów
0
Ogólnie wg. mnie nie jest za gęsto. Widziałem wiele fotorelacji na out gdzie rośliny były tak blisko siebie i nie przeszkadzało to zebrać rekordowe ilości towaru.

Ahm no i jeszcze mam takie małe pytanko do was bo jeszcze nie wymieszałem tej azofoski i dolomitu z glebą na spocie... dolomit to w sumie mogę potem podsypać pod rośliny ale z ta azofoską się trochę boje.. trochę czytałem i wyczytałem że 50gr. garść i nic się nie stanie młodym ale ja się jednak trochę obawiam,czarne myśli mnie ogarniają... czy mogę potem podsypać koło rośliny ? jak już trochę podrosną tak z 15cm w górę... wcześniej nie używałem takiego nawozu granulowanego więc wole zapytać niż sam robić doświadczenia i stracić młode.

Przekopałeś dołki bez dolomitu i nawozu? Strata czasu i wysiłku. Weź je rozkop jeszcze raz i daj po garści dolomitu i azofoski na dołek i dobrze wymieszaj. Nic im nie będzie jak nie przenawozisz.

Musisz pamiętać, że dolomit będzie działał o wiele wolniej i mniej efektywnie jak go dasz na wierzch. Masz możliwość wiec mieszaj go od razu z ziemią. Jak bardzo się boisz to ogranicz nawóz.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół