nasiona marihuany

[ok 30][Shaman, Maroc, Passion, White Russian Auto + inne] CMDGF GROW 2012

Wyszukiwarka Forumowa:

cmdgf

Member
Rejestracja
Lut 6, 2013
Postów
6
Buchów
0
Witam wszystkich!

Jest to mój pierwszy post na tym forum, dlatego chciałbym się jakoś przedstawić. A cóż lepiej zostanie tutaj przyjęte od pokazania swojej uprawy? Mam również nadzieję, że będzie to zachęta i motywacja do prowadzenia Waszych własnych ogródków :harvest:

Rok temu nie było mnie na tym forum, jednak po kilku latach obserwowania # postanowiłem w końcu założyć tutaj konto.

Zdjęcia, które zobaczycie poniżej pochodzą z zeszłorocznego poletka. Odmiany to regularny mix pod polskie niebo, który sam zmajstrowałem z poprzednich jeszcze lat. Są wśród nich odmiany takie jak:
- Shaman
- Passion #1
- White Russian (AF)
- Maroc
- Early Skunk
- Easy Sativa
- Medical (Quakemind)
Pestki poza moją produkcją pochodziły od moich znajomych, a także część od Quakeminda.

Jeśli idzie o nawozy to cóż... Nie stosowałem nic poza użyciem tylko 4 razy "Biohumus Extra Pelargonia" - chciałem, aby rośliny czerpały wszystkie składniki z tego co znajdą w miejscu, w którym będą rosły. Dlatego znalazłem bardzo dobry zakątek pełen ogromnych pokrzyw.

Ziemia również pochodziła ze spota, nie używałem kupnej (zrobiłem tyko dołki 5cm x 5cm dla kiełków).

Co do sposobu wysadzania: nie robiłem tak jak większość, czyli nie wysadzałem w kubeczkach. Nasiona kiełkowałem na chusteczkach higienicznych, a kiedy pokazały się zielone listki od razu lądowały na podwórku w ziemi, w której rosły aż do ścięcia.

W ziemi wylądowały ok 24 maja, pierwsze (nie licząc jednego AF'a) krzaczki ścinałem pod koniec września, ostatnie pod koniec października.

Rośliny były posadzone BARDZO gęsto (co widać na zdjęciach) przez co byłem zmuszony je naginać (do czego używałem nitki i kawałków tkanin, żeby się nici w łodygi nie wrzynały)

Co do zbiorów to cóż... Było tego trochę. Nazbierało się kilka sporych słoików.

Mam nadzieję, że napisałem wszystko. Zachęcam do oglądania zdjęć i jeszcze raz wszystkich witam!
 

Zielakgru

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
506
Buchów
0
Fajnie ci to wyszlo. W tym roku bedzie to też tak wyglądać, masz jakąś wizje już?
 

NLeuro

Well-known member
Rejestracja
Paź 5, 2012
Postów
184
Buchów
0
o prosze witamy doswiadczonego growera,poprzedni sezon udany wiec i teraz liczymy na coś konkretnego
 

cmdgf

Member
Rejestracja
Lut 6, 2013
Postów
6
Buchów
0
Fajnie ci to wyszlo. W tym roku bedzie to też tak wyglądać, masz jakąś wizje już?

Cóż, nie wiem jeszcze jak będzie w tym roku. Na pewno chciałbym spróbować kilka półautomatów wysadzić.

Będzie to też wszystko robione na kulkach 100% FEMI, a co dokładnie nie mam pojęcia, bo w tym roku jeden z seedbanków będzie sponsorował całą moją akcję - także wszystko zależy od tego co znajdzie się w "prezencie".

Jedno jest pewne - będzie to na wpół eksperymentalne (będę testował inne warunki i hiszpańskie odmiany) i będzie tego mniej (w zeszłym roku było o wiele więcej niż potrzebuję).

Ze wszystkim też wystartuję nieco później, bo w czerwcu ze względu na mój wyjazd poza kraj. :smokee:
 

New Grower

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2011
Postów
202
Buchów
0
Ciekawie ciekawie co to za odmiana ta z purpurowymi kwiatami w tym roku mysle nad czyms kolorowym oprocz tego co juz mam i szukam czegos co mi dojdzie bezproblemowo bede obserwowac ;) z fartem:spalony:
 

cmdgf

Member
Rejestracja
Lut 6, 2013
Postów
6
Buchów
0
Ciekawie ciekawie co to za odmiana ta z purpurowymi kwiatami

Te purpurowe na zdjęciach to Shaman i Passion #1. Był też Medical, którego dostałem od Quake'a - miał świetny fenotyp, liście były intensywnie zielone pokryte białymi kryształkami jak śniegiem, a kwiatostan fioletowy - ale dużo później był gotowy.

---------- Aktualizacja posta 23-04-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 21-04-2013 ----------

Jako ciekawostkę, która może się części z was przydać dodam, że dziś udało mi się wydobyć "zakopany skarb", a raczej zapasy, które zamroziłem przez zimę.

Były one zamknięte w słoiku próżniowym "z zatrzaskami" i zakopane pod ziemią na ok 30/40cm. Wytrzymały tam całą zimę bez woskowania słoika zawinięte w jedną reklamówkę.

Dodam, że "spot", na którym spoczywały w momencie wydobywania wyglądał dokładnie tak:


Kwiatki mimo to przeżyły pod tą wodą i zostały dziś wyłowione, oto część z nich:


Także, jeśli ktoś się zastanawia "gdzie przechować nadmiar" może spokojnie skorzystać z takiej formy :spalony:

Jeszcze nie sprawdziłem jakości, ale zrobię to wkrótce.
 

Dyslektyk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2012
Postów
1,030
Buchów
1,596
Odznaki
3
Cóż, nie wiem jeszcze jak będzie w tym roku. Na pewno chciałbym spróbować kilka półautomatów wysadzić.

Będzie to też wszystko robione na kulkach 100% FEMI, a co dokładnie nie mam pojęcia, bo w tym roku jeden z seedbanków będzie sponsorował całą moją akcję - także wszystko zależy od tego co znajdzie się w "prezencie".
Ze wszystkim też wystartuję nieco później, bo w czerwcu ze względu na mój wyjazd poza kraj. :smokee:

Nie wierzę,zacząłeś fotorelacje nie mając pestek :pl:?????

nawet tytul o tym mowi

A rzeczywiście :)
 
Ostatnia edycja:

cmdgf

Member
Rejestracja
Lut 6, 2013
Postów
6
Buchów
0
wstawilem fotorelacje z zeszlego roku, nawet tytul o tym mowi
 

cmdgf

Member
Rejestracja
Lut 6, 2013
Postów
6
Buchów
0
Na jakiej to powierzchni posadziłeś ? 1m2? Więcej

Szczerze mówiąc teraz nie jestem w stanie dokładnie powiedzieć, ale ok 1,5m2 nie więcej. Były posadzone bardzo ciasno, ponieważ miałem je przesadzać, jednak pozostałe spoty niestety zostały "spalone" i musiało wszystko zostać w jednym miejscu
 

bongo20

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2009
Postów
333
Buchów
0
Piękne krzaczki. A ile zebrałeś gietków z tych panienek ???
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół