nasiona marihuany

liście zwijają się do góry, wyginają się w kształcie litery V

Wyszukiwarka Forumowa:

lesnyludek

Member
Rejestracja
Kwi 3, 2013
Postów
7
Buchów
0
Witam wszystkich rolników :) Chciałbym poprosić was o radę. Zauważyłem że moje LR#2 w 6 dniu życia podwinęły liście do góry i wygięły się poprzecznie w kształt litery V. Czy jest to oznaka małej wilgotności powietrza/medium czy może coś innego?
Dane mojego boxa:
60x60x100
10świetlówek 1200lum
wiatraczek 8cm wydmuchujący i otwór pasywny
CO2 z małej bimbrowni :)

roślinka 1 z boku

roślinka 2 z boku

roślinka 3 z boku

roślinka 2 z góry


podlewam je około 60ml dziennie (dzisiaj 7-mego dnia podlałem je z biohumusem rozcieńczonym 1/100 ). Od wczoraj staram się też zwiększyć wilgotność przez mokre tkaniny w boxie. Zgóry dziękuję za pomoc :)
 

face

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 17, 2010
Postów
838
Buchów
0
człowieku podlej je raz a porządnie i przesadź je do normalnych doniczek, po 60ml dziennie ? zanim woda doleci do korzeni to jej już nie będzie :freak2:
 

face

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 17, 2010
Postów
838
Buchów
0
tak już możesz je dać do 8 litrowych, sprawdzaj palcem na głębokości 3cm czy ziemia jest wilgotna, jesli nie to podlej ją wtedy z 0,5l wody odstanej, raz na jakiś czas a porządnie się podlewa :)
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
i co że niby jak sie tak liście plantów do góry unoszą to że za mało podlane?
ja mam tak teraz dwu tygodniowe roślinki, a podlewam powoli aż wyleci dołem i nie przesuszam nigdy medium..
wilgotność mam 65%.
zna ktoś prawdziwą przyczyne tego dlaczego tak sie dzieje? ciekawi mnie to

Pewnie masz za gorąco.
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
hehe :D tez mi sie kiedys przewinelo takie zdanie, ze im dobrze jak sie wyciagaja liscie tak :D (jak nr1) bo zawijac w rulonik nie powinny sie :p ale nie ma sie czym przejmowac :p pare razy widzialem takie cus i nic zlego sie nie dzialo, a z czasem byly normalne
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół