nasiona marihuany

PIWO

Wyszukiwarka Forumowa:

Fee_d

Kiedys rudy, teraz łysy..
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2013
Postów
528
Buchów
0
tylko jak to sprawdzić czy to to samo

Do tej pory Grupa Żywiec S.A. nie widziała możliwości ponownego wprowadzenia tego piwa do Polski. EB natomiast nadal było warzone, jednak na potrzeby rynków zagranicznych. Piwo można też było kupić w kilku punktach gastronomicznych w naszym mieście. Jednak nie znalazło się w sprzedaży nawet lokalu Grupy Żywiec, czyli w Specjal Pubie.

W kilku krajach nie zaprzestano sprzedaży ;)
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Tyskie, Warka i inne.

Ostatnio mi takie wpadło %%
normal_20160202_231441_Burst01.jpg
 

Adikson

Member
Rejestracja
Sie 24, 2015
Postów
21
Buchów
0
Litovel miodowy, Książęce pszeniczne, a z typowych koncerniaków to EB,kasztelan
 

TheMrpownager

Well-known member
Rejestracja
Cze 21, 2015
Postów
97
Buchów
0
dwudziesto cztero procentowy primator double za szóstke, czeski ciemny porter pasteryzowany który jest słodziuśki i jest moim ulubionym mocniejszym piwem o zawartości dziesięć i pięć dzisiątych ekstraktu ;> polecam jak znajdziecie
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Żywiec oprócz tradycyjnego chmielowego jest też pszeniczny, ale za lepszy smak trzeba więcej zapłacić.
Lech zielony bardzo dobry. Z bardziej budżetowych koncerniaków łomża i perła są ok. Piast też może być.
 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Lech zielony bardzo dobry.

Akurat w mojej ocenie biorąc pod uwagę cena/jakość to jest to jedno z najgorszych piw na polskim rynku ;/ Średniej półki czeski browar z marketu (za pól ceny Lecha) bije toto na głowę ;-) Z koncerniaków dobry i uniwersalny jest Żywiec, Perła, Łomża. U mnie dobry jest Velkopopovický Kozel i Gambrinus :)
 
R

rolnikdolpasz

Guest
No tak Żywiec dobry a pszenny jeszcze smaczniejszy, ale droższy. Kiedyś wiele lat temu Lech robił fourore. Holenderski Heineken jest wypasiony, ale w moim odczuciu to nie ten sam co polski.
Radlery i inne smakowe też dają czasem rade jak chce się zmienić smak.
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Ja uwielbiam Łomże zieloną, ale jak sobie piwkuje to wole wydać troszkę wiecej i kupic lepsze piwo, np Paulaner, Pilsner, ostatnio tez piłem 4 rózne Komesy, duble i triple, i moge polecic wam komesa, bialego, granatowego, i czarnego ale to porter baltycki, a co do Lecha tez uważam, ze jest slaby, nawet kolor jego cieczy odpycha
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół