nasiona marihuany

PIWO

Wyszukiwarka Forumowa:
G

greenlife

Guest
dobra jezeli chodzi o chemie to dla mnie chemia jest to to co zostalo stworzone farmakologicznie takze wszystkie tabsy, kwasy i proszki to dla mnie chemia ktorej nigdy nie wzielem do ust i niezamierzam tego brac
ale zeby piwo okreslac mianem chemii?? mi sie to nie wiodzi
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
skoro alkohol to nie chemia, to dla czego w podreczniku od chemii jest dzial alkochole?? moze nie konkretnie o piwie, no ale piwko tez zawiera alkochol
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
no ale o tym juz pisalem, to czemu matrihunane, grzybki itp nazywamy naturą, skoro substancjami ktore oddzialuja na nasz mozg w nich są kwasy i inne substancje chemiczne. W takim razie wszystko to chemia.
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Ale wyrasta z ziemi... naturalnie. Jak Pan Bog przykazal.

A piwo sie wazy dluzsz czas.
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
ale przed spaleniem musisz przz dluzszy czas ususzyć stuff :p albo zebrać zywice i przerobić w hash, sporo roślinek si enajpier w jakiś sposob przygotowuje do spozycia...
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
katofle tesz i co zaliczysz je do chemii??? :D
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
chaszczu napisał:
katofle tesz i co zaliczysz je do chemii???
nie, dlatego zaliczam piwo do natury. Zaliczanie kartofli (u mnei sie to nazywa pyra, albo ziemniak :p) raczej powinno Ciebie interesować ;)
 
R

Rider

Guest
...a ja mam tu za***isty kompromis... otuz dala mnie piwo i wiele innych wytworuw ktore dotkna czlowiek jest konstelacja NATURY z CHEMIA... a wiec piwo jest CHEMIA & NATURA i niema innej mozliwosci qrwa

[ Dodano: 2005-09-14, 21:40 ]
...mamy piwo... podstawowy sklad piwa to: CHMIEL[naturka], ALKOHOL[chemia], BOMBELKI(CO2)[w prwadzie naturalnie mozna go zdobyc jak ze i chemicznie - N&CH] + wiele konserwantow czy jakos tak zresztom nie wnikam w szczeguly tego gowna... No i procesy wazenia to raxczej naturalny proces jednak w naszych domestosowych czasach pewnie doprawione chemia... Chemia wygrywa cale zawody w twozeniu PIWA lecz bez CHMIELU[natura] by go nie bylo...
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
rozstrzygnales dreczacy nas spor WIELKI PREDAZZO :) hip hip hurra :D (bardzo madre podejscie :wink: )
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
no jeden ch*j... ale chodzi o to do jakiego dzialu wstawiac jakie dragi :D
dla mnei piwo jest naturalne, bo jak juz mowilem ja selekcje prowadzil bym przez pryzmat pozyskiwania danej substancji... chemie pozyskujemy w laboratoriach na skutek reakcji chemicznych, natomiast nature poprzez "modernizowanie" zasobów naturalnych.
Jesli komuś sie taki podzial nie podoba to niech poda inny, byle sensowny, a nei wstawiajacy wszystko do chemii...
Pozdro
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Niech zostanie tutaj.... i tak to obojetne gdzie bedzie.
 
R

Rider

Guest
...ja tam byl bym za tym zeby niekonwencjonalnie? to zakonczyc, twozac dzial "alkohole" i tyle
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół