nasiona marihuany

68/18af op+, OS OUT kabanos, własne fem af nn- 2013 OUT BY SLOOW GROOW!

Wyszukiwarka Forumowa:

sloow groow

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2010
Postów
206
Buchów
0
Witam was wariaty na wstepie,
za oknem słonko świeci więc pora na to co tygryski kochają najbardziej :)
Odmiany jakie w tym roku będe wysadzał to :
Swiss mix, maroc, pechy z wygranego os od kabanosa (powinnły dojść lada dzień)
Własne fem af nn (moga hermić)
Auto mazar,hazir od quakemind( czekam)
power flower*nn, op mix.i cos tam jeszcze dojdzie.
PAPU:
-biohumus
-planton k
-ripen
- przewidziany booster( puźniej )
DODATKI:
-ph metr
-Dolomit
-ukorzeniacz
-chlorek kobaltu.
-anti-bissan
-Asahi sl
START!!! LET'S GO!!!
Pierwsze 11 pestek poszły do wody 11.04 następny dzień precrushing i dzisiaj 3 sa zasadzone bo pusciły kły.
Strasznie długo kiełkuja ziarna z otwartej pestki ale to nic mam czas.
spotów będzie kilka / mam narazie dwa gotowe z szklarnia a'la russian farmer.
miałem już przygode na spocie a mianowicie pogonil mnie i mojego psa dzik...
najadlem sie strachu ale dzieki temu wiem że. musze porobic zasieki z akacji i pujdzie tez anti bissan na zwierze płowe i dziki, fotorelke prowadze z mojego smartphon'a wiec zdjecia bede dodawał stopniowo w miare jak bedzie dostep do kompa.
pzdr wariaty!!!
 

sloow groow

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2010
Postów
206
Buchów
0
Jako że nie mogę już edytować to piszę posta pod postem...
widze że zainteresowanie znikome ale no cuż heh osa sie wygrało to fotorelka bedzie.
Dzisiaj dotarły do mnie pestki od kabanosa, piękne grube pechy napewno bede przedłużał co niektóre z genów od niego bo widzę że. jest moc heh.
na op jestem zawiedziony ten swiss mix co dostałem to jest ładnie mówiąc. do dupy
na 10 sm. jeden kieł wyszedł na światło dzienne żeby zdechnac nastepnego dnia!!!
z marokiem poszło tak jak pujść powinnło a wiec na 5 pestek mam już 5 maluszkow .
z moich femek narazie jeden maluszek reszta na wacie zobaczymy co dalej.
i teraz najwazniejsze na koniec listonosz mi do domu poste restante przyniósł od quaka z mazarami i hazirem oraz anti bissan które oczywiśvie wręczył. matuli mej a ta patrzy pod słoneczko... oberwało mi sie od cpuna itp itd. tak wiec w maju sie wyprowadzam hehe.
Nawalil mi internet i zdjecia dpdam jak mi go naprawia licze z dwa tygodnie, pzdr wariaty do nastepnego!:spalony:

właśnie 5 pestek out mix od kabanosa poszło do kieliszka z woda zaczyna byc coraz ciekawiej. :)
 
Ostatnia edycja:

sloow groow

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2010
Postów
206
Buchów
0
w końcu net działa więc wrzucam zdjęcia maluszków



są to outdoor mix od kabanosa.
znalazłem koło spota taki bonusik...

:spalony:
 

1percenthc

Well-known member
Rejestracja
Sie 22, 2012
Postów
814
Buchów
3
super, jeszcze 60 i będzie trip. ;p

(roślini jak najbardziej gitara)

1%,

jeśli oczywiście to łysiczka, gustuje w cubenesisach.
 

sloow groow

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2010
Postów
206
Buchów
0
Łysiczka ale tylko 3 szt, więcej nie moge znalezc kolo mojego spota, wiec jeszcze za wczesnie...
plantow byloby wiecej lecz u mnie antibissan słabo działa i sarenki podkopuja...
Wczoraj ide na spota a tam maroc z którym wiązałem wielkie nadzieje usycha podkopany przez te kopytne skur...
przesadziłem go podlałem konską. dawka biohumusa,spryskałem asahi i oberwałem wysuszone liście, może da rade...
 
Ostatnia edycja:

sloow groow

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2010
Postów
206
Buchów
0
widze ze zainteresowanie słabe, mały up-
faworyt/ka

z nie doborami azotu oba od kabanosa jak narazie to największe

auto mini

samiec na tatusia powyżej auto mazar - mamuśka.
:spalony:
 

sloow groow

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2010
Postów
206
Buchów
0
złodzieje

zostałem bezczelnie o***any z spota na którym rosło około 20 krzaków i niektóre już kwitly, został mi jeden spot z 10 plantami, zdjęc nie bede zamieszczał aż do harwestu jeżeli wogóle do niego dojdzie z oczywistych przyczyn, wiadomo jeżeli ta menda społeczna co mnie okradła siedzi na haszysz com to tylko będzie czekała na zdjęcia mojego spota, pzdr dla normalnych, złodziejom kij w oko i d...:scared:
 

kubolelum

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2010
Postów
864
Buchów
0
no po tych fotkach co sa wyzej to nie ma hu aby ktos spota rozpoznal chyba ze kojazyl te rosliny ,
no coz nie jestes pierwszy i nie ostatni

jak to mawiaja grower bez o***anego spota to jak tajlandka bez pały : )

z fartem
 

sloow groow

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2010
Postów
206
Buchów
0
dołaczam ostatnie foty z tego co się uchowało przed dzikami, hordami sareni złodziejami, wszystkiego było ok 220 gr, pzdr dla kabanosa jego lemon shaman był najdorodniejszy i miał fajne działanie powiedziałbym mocna sativa, zaskoczyły mnie swiss mix które okazały się mocno klepliwe o działaniu indica i psychodelicznym.
swiss-


lemon shaman główny top

szersze ujęcie

nie są to wszystkie i są marne bo spot w cieniu stał lecz dzięki temu nie okradziono mnie do końca!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół