nasiona marihuany

Kalendarz biodynamiczny ...

Wyszukiwarka Forumowa:

kriss86bel

Member
Rejestracja
Kwi 2, 2007
Postów
21
Buchów
1
no ładnie... to wygląda na to, że się wstrzeliłem sadząc wczoraj...
Czyli nasze pomidory trzeba traktować jako roślinę "kwiat"?
Ja nigdzie nie mogę znaleźć tych info bo przecież jest illegal :/
U mnie część będę traktować jako kwiat a część liść, bo to właśnie w liściach tworzy się magazyn składników.
 

bananowysong

Well-known member
Rejestracja
Paź 5, 2012
Postów
50
Buchów
0
Dzięki za wrzut:)
U mnie część będę traktować jako kwiat a część liść, bo to właśnie w liściach tworzy się magazyn składników.
Ajeśli sadzisz na pestki to pasuje też "owoc". Na troje babka wróżyła.
 

TommyChong

DIY Grower.
Weteran
Rejestracja
Lip 14, 2012
Postów
1,149
Rozwiązań
1
Buchów
1,749
Odznaki
6
Koparko odkopuj!
Jeżeli ktoś jest zainteresowany tematem to proszę.


Kalendarz ogrodnika 2023.

PS sam nie wiem jak się do tego odnieść, dziala czy nie.
 

Powidok

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2020
Postów
316
Buchów
89
Zobacz sobie to, tematyka nie konopna ale pokazuje pewne ciekawe rzeczy.
 
U

Usunięty 79633

Guest
PS sam nie wiem jak się do tego odnieść, dziala czy nie.

Od kilku lat używam i chwalę sobie. Może harvestu nie celuje w punkt, ale przy kiełkowaniu/cięciu klonów się sprawdza xD

Popatrz jak księżyc działa na masyw wody na kuli ziemskiej mamy przypływy i odpływy...
Rośliny na 100% odczuwają wpływ księżyca bo w większości są z wody. Tak samo jak ludzie.

Często podczas pełni aktywują się mocniej osoby z zaburzeniami psychicznymi. Spostrzeżenie znajomych, którzy pracują jako ratownicy medyczni...
 

TommyChong

DIY Grower.
Weteran
Rejestracja
Lip 14, 2012
Postów
1,149
Rozwiązań
1
Buchów
1,749
Odznaki
6
Od kilku lat używam i chwalę sobie. Może harvestu nie celuje w punkt, ale przy kiełkowaniu/cięciu klonów się sprawdza xD

Popatrz jak księżyc działa na masyw wody na kuli ziemskiej mamy przypływy i odpływy...
Rośliny na 100% odczuwają wpływ księżyca bo w większości są z wody. Tak samo jak ludzie.

Często podczas pełni aktywują się mocniej osoby z zaburzeniami psychicznymi. Spostrzeżenie znajomych, którzy pracują jako ratownicy medyczni...
Git.
A co do pełni księżyca i wariatów w dzisiejszych czasach to nie wiem. Co do przeszłości to słyszałem, że w czasach sprzed elektryczności nikt normalny po zmroku się nie błąkał, podczas pełni za to wariatów było na ulicach więcej niż zwykle bo księżyc oświetlał ziemię na tyle, że można było chodzić po zmroku.
Tyle off topa.

Kalendarz zapewne też wykorzystam podczas siania.😃
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół